خانه / دسته‌بندی نشده / سرم در منزل

سرم در منزل

بسیاری از افراد تزریق سرم را تجربه کرده اند. سرم در واقع محلول مایع نگهدارنده حاوی الکترولیت، آب و مواد مورد نیاز سلولی است که از طریق سیاه رگ وارد بدن می شود. سرم در منزل خدمتی است که از سوی مجموعه های خدمات درمانی ارائه می شود تا علاوه بر کمتر کردن زحمات ناشی از رفت و آمد بیماران به مراکز درمانی، آرامش خاطر و احساس رضایت برای بیماران را به ارمغان آورند. استفاده از خدمات سرم در منزل به ویژه برای بیمارانی که به علت بیماری قادر به حرکت نمی باشند، موجب راحتی بیماران عزیز و سالمندانی می شود که علاقه ای به حضور در مراکز درمانی ندارند.

مجموعه خدمات درمانی و پرستاری هوم کا، با تجربیات موفق در زمینه ارائه خدمات درمانی برای بیماران، امکان استفاده از خدمات سرم در منزل را برای عموم بیماران و سالمندان عزیز فراهم آورده است. در صورت تخصصی بودن سرم و نیاز به حضور پزشک بر بالین بیمار، در صورت تمایل مجموعه هوم کا پزشک در منزل را نیز با شما همراه خواهد کرد تا بر روند تزریق سرم در منزل و انجام کارهای مورد نیاز قبل و بعد از آن نظارت داشته باشد.

همچنین خدمات دیگری مانند پانسمان در منزل ، تزریقات در منزل ، پرستار بیمار ، پرستار کودک و غیره نیز در صورت نیاز از سوی شرکت پرستاری هوم کا قابل ارائه خواهند بود.

سرم در منزل

اهمیت استفاده از سرم در منزل

بیشتر افراد متقاضی برای بهره گیری از خدمات سرم در منزل بیماران و سالمندانی هستند که توان حرکتی آن ها تحلیل رفته و قادر به طی مسافت طولانی و حضور در مراکز درمانی نمی باشند.

علاوه بر این موضوع، بسیاری از افراد ملزم به تزریق سرم از سوی پزشک، با توجه به نیاز طی مسافت طولانی و زمان زیاد مورد نیاز برای رسیدن به مراکز درمانی، تزریق سرم در منزل را ترجیح خواهند داد.

از این رو، استفاده از خدمات سرم در منزل مختص به گروه سنی و جنسیت خاصی نیست و تمامی افراد می توانند از این خدمت بهره بگیرند.

توجه به شرایط کنونی بهداشتی و همه گیری بیماری نو ظهور کرونا، اهمیت استفاده از سرم در منزل تا چندین برابر افزایش پیدا می کند. افراد بیماری که نیازمند دریافت سرم هستند، با حضور در مراکز درمانی به شدت سلامتی اطرافیانشان را به خطر خواهند انداخت. از سوی دیگر خود این افراد به علت بیماری و کهولت سن، از ضعف سیستم ایمنی بدن رنج می برند و در گروه افراد پر خطر و ریسک بالا در ابتلای به کرونا هستند. لذا انجام سرم در منزل در حفظ سلامتی این افراد بسیار موثر خواهد بود. این موضوع حتی برای افراد عادی نیز صادق است. چرا که در صورت ابتلا، فرد عادی ممکن است هیچگونه علائمی نداشته باشد اما می تواند ویروس را به سایرین انتقال دهد.

مجموعه خدمات درمانی و پرستاری هوم کا، به عنوان یکی از بهترین و کارآمدترین مراکز ارائه کننده خدمات درمانی و پرستاری در منزل، خدمت سرم در منزل را با نهایت کیفیت و برای تمام افراد متقاضی این خدمت ارائه خواهد داد.

نکات تزریق سرم در منزل

با وجود اینکه پرستار ارسالی از سوی مرکز خدماتی با تمام قوانین و استانداردهای تزریق سرم آشنایی کامل را دارد اما در این بخش نکات قابل توجه در تزریق سرم در منزل را با یکدیگر مرور خواهیم کرد:

  • شستن و ضدعفونی دست قبل از آماده کردن سرم
  • ضدعفونی و تمیز کردن سرم و لوازم تزریقات
  • عدم استفاده از سرم در صورت مشاهده هرگونه تغییر رنگ
  • دقت در تنظیم تعداد قطرات در دقیقه
  • اضافه کردن داروهای لازم در وقت مناسب به داخل سرم

در صورت انجام و رعایت نکات فوق شما درواقع فرآیند انجام تزریق سرم در منزل را با موفقیت و نتیجه بخش به پایان رسانده اید.

دلیل اصلی مجموعه خدمات درمانی و پرستاری هوم کا برای سختگیری در استخدام پرستاران متقاظی برای عضویت در تیم درمانی مجموعه هوم کا همین موضوع است. ارائه خدمات با کیفیت اولین اصل مجموعه هوم کا می باشد. لذا پرستاران هوم کا در نهایت دقت فرآیند تزریق سرم در منزل را انجام می دهند. بیشتر آن ها در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده و با تمامی اصول و قوانین تزریق سرم در منزل و نیز سایر امور تزریقات در منزل آشنا هستند.

سرم در منزل

افراد واجد شرایط برای تزریق سرم در منزل

مصون ماندن از بیماری و ابتلای آن از جمله موضوعات غیر ممکن است. به همین دلیل هر فردی و در هر سنی می تواند از خدمات سرم در منزل استفاده کند. اما برخی گروه ها را می توان افراد واجد شرایط برای تزریق سرم در منزل دانست که عبارتند از:

  • سالمندانی که تمایلی برای حضور در مراکز درمانی و بیمارستان ندارند.
  • بیمارانی که در بستر بیماری هستند.
  • کودکانی که برای حضور در مراکز درمانی بیم دارند و از این گونه مکان ها می ترسند.

با این حال، هر فردی که تمایل به خروج از منزل و حضور در مراکز درمانی را ندارد، می تواند از خدمات سرم در منزل استفاده کند. به خصوص در شرایط کنونی و با وجود ویروس کرونا و آلودگی درمانگاه ها و بیمارستان ها، حضور نیافتن در این مراکز موجب حفظ سلامتی افراد می شود.

هزینه تزریق سرم در منزل

بدون شک یکی از فاکتورهای مهم در خرید، قیمت محصول است. با این تفاوت که این بار مجموعه خدمات درمانی و پرستاری هوم کا ارائه دهنده خدمت و کاربران گرامی متقاضی خدمت، خریدار آن هستند. در نتیجه، هزینه انجام تزریق سرم در منزل نکته مهمی است در انتخاب مجموعه هوم کا و استفاده از خدمات این مجموعه توسط افراد است.

خدمات مجموعه هوم کا بر اساس تعرفه های مصوب وزارت بهداشت تعیین قیمت می شوند و این موضوع موجب شده است تا غالب افراد جامعه توانایی انجام تزریق سرم در منزل را داشته باشند.

سرم در منزل

 

سرم در منزل با مجموعه­  هوم کا

جهت استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل با مجموعه هوم کا، کافیست تا با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته یا در سایت این مجموعه به نشانی www.homeca.ir درخواست خدمت کنید. کارشناسان این مجموعه با دریافت اطلاعات اولیه بیمار و نوع بیماری او، راهنمایی های لازم را با هدف بهبود هرچه سریعتر بیماری به شما خواهند گفت.

در ادامه و پس از ثبت سفارش، مجموعه هوم کا به سرعت یک پرستار متخصص را به محل حضور بیمار یا فرد نیازمند به خدمت سرم در منزل اعزام خواهد کرد. پرستار تجهیزات مورد نظر را همراه خود داشته و تمام مراحل را با دقت بالا انجام خواهد داد.

یکی از مزیت های دیگر مجموعه هوم کا علاوه بر تیم های درمانی و پرستاری متخصص، امکان سرویس دهی شبانه روزی برای متقاضیان خدمات می باشد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست سرم در منزل یا هر خدمت دیگری را داده و با کمترین فاصله­ی زمانی ممکن، از این خدمات بهره مند شوید.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

پرستار نوزاد در منزل

پرستار نوزاد در منزل

همان گونه که مشخص است، امروزه حضور زنان در جامعه بسیار پررنگ تر از گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *