خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / آنچه برای موفقیت یک آژانس هواپیمایی لازم است را در اینجا بخوانید!

آنچه برای موفقیت یک آژانس هواپیمایی لازم است را در اینجا بخوانید!

در ماه های اخیر، برخی از گزارشات مربوط به صنعت، نشان می دهد که بیشتر مصرف کنندگان در حال حاضر تمایل به استفاده از یک آژانس مسافرتی خوب دارند، که چرخشی در روند رو به پایین دارد. این خبر خوبی برای عوامل صنعت آفلاین است و قطعا دلایل زیادی برای خوش بینی وجود دارد. صنعت گردشگری همچنان یک چالش، با درآمد متوسط سالانه بسیار پایین و تقریبا هیچ استعدادی که جوانان را به این صنعت بپیوندند، ندارد. با این حال، هنوز کسانی هستند که خیلی بهتر از بقیه عمل می کنند.. ایده ها دراین لیست چیزهایی هستند که هر آژانس می تواند در حال حاضر برای انطباق و رشد در محیط امروز داشته باشد که در آن، مسافران، توجه شخصی، ارزش خوب و راحتی کار با اینترنت را می خواهند. در این نوشته از مجله گردشگری کی سفر همراه ما باشید. کی سفر مرجع رزرو آنلاین هتل های استانبول ، آنتالیا، هتل های نجف، کربلا، مسکو، هتل های تفلیس و.. می باشد. در مجله گردشگری کی سفر می توانید راهنمای سفر به شهرهای توریستی مختلف را بیابید. ما در کی سفر همه چیز را برای داشتن یک سفر راحت برایتان آماده کرده ایم.

  تخصص

چندین مقصد یا فعالیت را انتخاب کنید و تصمیم بگیرید که متخصصی بهتر از دیگران باشید. اکنون مصرف کنندگان به اطلاعات مسافرتی زیادی دسترسی دارند، به ویژه از طریق وب سایت ها که خودشان تبدیل به “آژانس های مسافرتی عمومی” شده اند. هنگامی که آن ها به دنبال راهنمایی هستند، یعنی به دنبال یک متخصص واقعی می باشند.

ایجاد یک مجموعه از تجربه های منحصر به فرد و دسترسی ویژه

همه چیز درباره فروش تجربیات است. هر چه منحصر به فرد تر باشد، ارزش بیشتری را دربر خواهد داشت. هر چه بیشتر شما دسترسی مشتریان را به رویداد های خاص یا افراد ایجاد کنید، باعث تمایز بیشتر شما خواهد شد.

پیچیده باشید

مسافران می توانند سفرهای ساده خود را رزرو کنند (مثلا سفرهای نقطه به نقطه ای مثل تهران به مشهد). مسافران واقعا نیاز به عواملی برای سفرهای پیچیده دارند (مثلا سفرهای طولانی بین المللی یا کروز) که انرژی و تخصص شما باید در این سفرهای پیچیده باشد.

گروه بازار

بازار را به دو نوع مسافر تقسیم کنید: کسانی که پول بیشتری نسبت به زمان دارند و کسانی که زمان بیشتری نسبت به پول دارند. نمایندگان تنها می توانند در بخش سابق کسب و کار به رقابت بپردازند. مسافران با پول بیشتر نسبت به زمان، ارزش خرید تخصص آژانس مسافرتی را داشته و توانایی مدیریت جنبه های سفر را از شما انتظار دارند.

آژانس مسافرتی موفق

متخصص برقراری ارتباط با مشتریان باشید

یکی از نکات کلیدی در مورد نماینده مسافرتی، خدمات شخصی است که ارائه می‌دهد. Ann Scully از McCabe World Travel این بحث را به‌خوبی در یک جمله می‌گوید: “اگر [مسافران] خودشان را مکتوب کنند، می‌بینند که فقط یک شماره کارت‌بانکی هستند.” بنابراین هنگامی‌که یک مشتری خدماتی را از یک نماینده مسافرتی می‌خواهد، درواقع آن‌ها به دنبال چیزی بیشتر از اینکه می‌توانند خودشان به‌صورت آنلاین انجام دهند، هستند – آن‌ها به دنبال تعامل انسان با انسان و راه‌حل‌های مناسب برای چالش‌های سفر خود هستند. به همین دلیل، بهترین آژانس‌های مسافرتی متخصص ارتباطات هستند. این ارتباط به‌راحتی از طریق پلت فرم آنلاین خود انجام می‌شود. این پلت فرم راه را برای برقراری ارتباط فراهم می‌کند.

کار با نرخ خالص به جای گرفتن کمیسیون

به خصوص برای تورهای سفارشی، نمایندگان باید نرخ خالص از تامین کنندگان را در نظر بگیرند و به جای گرفتن کمیسیون، آن ها را مشخص کنند. این به انعطاف پذیری قیمت ها و جریان نقدی بهتر کمک می کند و بدون هیچ زحمتی جمع آوری کمیسیون را کاهش می دهد.

 دائما خود را ارزیابی کنید: آیا من بهترین ارزش را ارائه می دهم؟

بازار به طور مداوم در حال تغییر است. آیا برای همه محصولات و خدماتی که ارائه می دهید، نرخ های رقابتی را دریافت می کنید؟ آیا استراتژی های مختلفی برای به دست آوردن بیشترین ارزش مشتریان خود دارید؟

 استاد راه خود باشید

آیا می دانید که اگر مشتریان بپرسند:”به من درباره خودتان و آژانستان توضیح دهید” یا اینکه “چه چیزی باعث می شود شما از نمایندگان دیگر متفاوت باشید؟” چه بگویید؟ سه پیام برتر در راه شما چیست؟ آن ها را به خاطر بسپارید.

مهارت های فروش “مشاوره قابل اعتماد” را فرا بگیرید

این شغل فروش مشورتی است. بیشتر نمایندگان می توانند خیلی بیشتر به فروش برسانند اگر آن ها بتوانند به عنوان یک مشاور قابل اعتماد درک شوند. این بدین معنی است که مهارت های ایجاد ارتباط و ایجاد اعتماد به جای مهارت فروش عالی تاثیر می گذارد.

ایجاد شهرت قابل اعتماد نام تجاری

خودتان یا آژانس خود را در رسانه ملی یا حداقل روزنامه های محلی درج نمایید. نظرات مشتریان را برای اعتبار خود در اینستاگرام و لینکدین بنویسید. شهرت خود را با نظرات مسافرین واقعی در یک سرویس ارجاعی، ایجاد کنید.

آژانس مسافرتی موفق

 یک وب سایت خوب داشته باشید

بسیاری از نمایندگان وب سایتی دارند که برایشان زیان آور است. وب سایت های نمایندگی به سه چیز کلیدی نیاز دارند: طراحی خوب + محتوای قانع کننده + حفظ آسان و به روز. اگر شما یک توسعه دهنده وب خوب ندارید، می توانید از خدمات وب سایت های مانند Intuit یا HP Logo Works استفاده کنید.

پاسخگویی فوق العاده و قابل دسترس با استفاده از گوشی های هوشمند

حتی زمانی که شما در دفتر نیستید، از یک گوشی هوشمند استفاده کنید تا از طریق صدا، ایمیل و رسانه های اجتماعی پاسخگو باشید. از یک Google Voice استفاده کنید تا به شما در تلفن ثابت، تلفن همراه و یا هر شماره دیگر اطلاع رسانی نماید.

بهبود کارایی پردازش

اکثر نمایندگان فرصت های فراوانی در کارایی عملیاتی خود دارند. به عنوان مثال، خلاصه کردن زمان برای توسعه برنامه سفر سفارشی، هزینه برای زمان مشاوره و غیره.

بدانید که چه زمانی برای دریافت هزینه درخواست دهید

من باور نمی کنم یک جواب سریع دربرنامه ریزی هزینه وجود داشته باشد. این نتیجه را برای انواع مختلف مشتریان خود بررسی کنید.

تعامل با رسانه های اجتماعی

من یک صفحه فیس بوک و یک صفحه اینستاگرام را برای کسب و کار مسافرت خود توصیه می کنم. مشتریان خود را به طرفداران خود تبدیل کنید و امکان ارسال نظرات  از خدماتتان را فراهم نمایید. با رویکرد بینش و راهنمایی با آن ها تعامل کنید. این برای ارسال پست های خاص و یا معاملات خوب است، اما یک صفحه اینستاگرام برای هنگامی که درباره فروش کمتر بحث می شود بهتر استفاده می شود و بیشتر در مورد گفتگو با طرفداران و نمایش اطلاعات مفید خود کاربرد دارد.

شراکت برای بدست آوردن راهکار ها و مزایای جدید

یک بازاریاب خوب باشید یا اگر نیستید، یک آژانس بازاریابی را برای کمک به خودتان استخدام کنید یا مثلا از سرویس ارجاع سفر مانند زیکاسو برای هدف منحصر به فرد لوکس بودن خدمات استفاده کنید. با برون سپاری می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و بر فروش تمرکز داشته باشید.

بهبود مهارت های نوشتار ایمیل

بسیاری از مشتریان ارتباطات ایمیل را ترجیح می دهند. نگارش خوب، یک مهارت فروش است که به ایجاد اعتماد و ارتباط با مشتریان کمک می کند. یک کلاس برای بهبود این مهارت بروید و با این کار فرآیند فروش را بهبود بخشید.

به سرعت اولین پاسخ خود را به مشتریان بدهید

روی کیفیت اولین تعامل خود با مشتری جدید خیلی دقت کنید، چه یک تماس تلفنی باشد چه یک ایمیل. ایجاد یک تصور خوب اولیه، نقش مهمی در فرآیند فروش دارد.

توافق و معامله را نفروشید! تخصص را بفروشید!

بسیاری از متخصصان تبلیغاتی در وب سایت خود تبلیغ می فرستند با این مضمون که می توانند بهترین معاملات را دربر داشته باشد. مقابله با معاملات اینترنتی دشوار و حتی سخت تر خواهد شد. کسب و کار خود و پیامتان برای فروش، مشاوره تخصصی و خدمات شخصی را تغییر دهید.

آژانس مسافرتی موفق

مدیریت حرفه ای داشته باشید

در یک حرفه‌ای که به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای تغییر کرده است، یک ‌چیز برای نماینده‌های مسافرتی یکسان است: نیاز به توانایی‌های مدیریت بالا. حتی سفرهای بازاریابی داخلی به‌ظاهر ساده می‌تواند قسمت‌های متحرکی داشته باشد، بنابراین مدیران باید در بازی‌های مدیریت خود باقی بمانند تا اطمینان حاصل شود که خطا در این کار کم است. آژانس‌های زیادی با این موضوع درگیرند ‌که آیا برنامه‌های سفر، ویزا، پارامترهای سیاست، ارتباط با مسافران، مشتریان و تأمین‌کنندگان مدیریت می‌شوند یا خیر، و نمی‌توانند هزینه آن را بپردازند. خوشبختانه، سیستم‌عامل‌های مدیریت مسافرتی ساده مانند Locomote می‌توانند این وظایف را ساده و پایدارتر کنند.

بهترین استادان فنی باشید

تنها راه برای نماینده‌های مسافرتی که امروزه در صنعت حمل‌ونقل هوایی باهم رقابت می‌کنند، بالا بردن مهارت‌های فنی است. پس از همه این چیزها، چرا یک مشتری به یک آژانس، برای تکمیل کاری که می‌تواند خود انجام دهد، پول پرداخت کند؟ به‌سادگی می‌توان گفت که نماینده‌های مسافرتی با یک پلت فرم مدیریت مسافرتی مؤثر ، می‌توانند سطح خدماتی را ارائه دهند که مسافران معمولی (و یا کسب‌وکار) خودشان نمی‌توانند انجام دهند.

 همیشه آموزش ببینید

آژانس‌های مسافرتی از ابتدا دیده‌اند که چقدر یک صنعت می‌تواند در یک دهه تغییر کند. صنعت گردشگری را در سال ۲۰۰۰ به تصویر بکشید و همین‌طور تصویر آن را در حال حاضر، تقریبا دو دهه بعد نیز به تصویر بکشید. صنعت نوپای سال ۲۰۰۰ از جایی که ما در حال حاضر در آن کار می‌کنیم تقریبا غیرقابل تشخیص است. فناوری پوششی، اینترنت اشیاء، تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر ردیابی و یا اتوماسیون ربات، آژانس‌های مسافرتی آینده نیاز به درک صحیحی از موقعیت صنعت امروز و فردا دارد. بهترین آژانس‌های مسافرتی از بهترین تکنولوژی‌ها برای بهبود خدمات ارائه‌شده استفاده می‌کنند. به همین دلیل بهترین آژانس‌های مسافرتی همیشه در حال یادگیری هستند.

یک طرح کسب‌وکار یک‌صفحه‌ای ایجاد کنید

یک طرح کسب‌وکار یک‌صفحه‌ای ایجاد کنید که شامل موارد زیر باشد:

  • خلاصه شرکت / مدیریت – کسب‌وکار مسافرت خود را توضیح دهید که شامل اهداف، مأموریت و چشم‌انداز، مالکیت و خلاصه استارت آپ (بودجه) می‌شود.
  • ویترین / خدمات – تخصصی‌تر و روشن‌تر برای آن‌ها خدمت ارائه می‌دهید.
  • طرح مالی – شما نیاز دارید که یک جریان نقدی پیش‌بینی‌شده، سود و زیان، مفروضات، ترازنامه و موارد دیگر ایجاد کنید. نگران نباشید اگر یک حسابدار نیستید. بهترین کاری که می‌توانید را انجام دهید. اگرچه ممکن است بخواهید که با CPA یا مربی کسب‌وکار مشورت کنید.
  • استراتژی فروش و بازاریابی – فروش و تکنیک‌های بازاریابی خود را فهرست کنید. شما می‌توانید از ایمیل مستقیم، رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات، بازاریابی ایمیلی و غیره استفاده کنید. البته، شما نیاز دارید یک وب‌سایت ایجاد کنید.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *