خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / استخدام فروشنده و بازاریاب به صورت تخصصی در سایت پورسانت

استخدام فروشنده و بازاریاب به صورت تخصصی در سایت پورسانت

استخدام فروشنده

با ثبت آگهی استخدام فروشنده در سایت پورسانت می توانید آگهی خود را به انبوهی از متخصصان این حوزه اطلاع رسانی کنید. یک فروشنده خوب وظیفه راهنمایی مشتریان، مشاوره به آنان ، حل دغدغه های آنان و پیگیری درخواست های آنان را دارد. داشتن مهارت ارتباطی خوب از جمله مهم ترین ویژگی های یک فروشنده خوب است.

استخدام فروشنده مواد غذایی

مشاغل مرتبط با غذا از جمله لباس سوپرمارکت ها، کارخانه ها و کارگاه های لبنیات و غذا می توانند با ثبت آگهی استخدام در فروشگاه یا فروشنده مواد غذایی در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده

استخدام فروشنده داروخانه

مشاغل مرتبط با دارو از جمله داروخانه ها می توانند با ثبت آگهی استخدام فروشنده داروخانه در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده لوازم خانگی

فروشگاه های لوازم خانگی و تعمیرات لوازم خانگی می توانند ثبت آگهی استخدام مدیر فروش یا فروشنده لوازم خانگی در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده مبلمان

فروشگاه های مبلمان و میز می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده مبلمان در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده قنادی

قنادی ها و شیرینی پزی ها می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده قنادی در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده لوازم آرایشی

فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده لوازم آرایشی یا آگهی استخدام فروشنده لوازم آرایشی در داروخانه در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده در طلا فروشی

طلافروشی ها می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده در طلافروشی یا آگهی استخدام فروشنده طلا در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده فرش

فروشگاه های فرش می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده فرش در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده لوازم یدکی خودرو

فروشگاه های لوازم یدکی خودرو می توانند ثبت آگهی استخدام فروشنده لوازم یدکی خودرو در سایت پورسانت اقدام به جذب متخصص مورد نظر خود نمایند تا کسب و کار آنان را در حوزه فروش بهبود بخشد.

استخدام فروشنده آقا

یکی از آگهی هایی که در وب سایت پورسانت ثبت می شود استخدام فروشنده آقا می باشد. آقایان به طور عمومی در فروش محصولات پیچیده از جمله فروش خودرو ، فروش نرم افزار و.. نسبت به خانم ها مهارت بیشتری را نشان داده اند.

استخدام فروشنده تلفنی

با استخدام فروشنده تلفنی می توانید به صورت سرد با مشتریان بالقوه خود تماس گرفته و با معرفی محصول خود و مزایای آن اقدام به متقاعد سازی انان نمایید. برای بسیاری از کالاهای تجاری این روش بازاریابی هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد و بازخورد خوبی را کارفرمایان از این روش گرفته اند.

استخدام فروشنده خانم

با ثبت اگهی استخدام فروشنده لباس و..  و یا استخدام فروشنده خانم در سایت پورسانت می توانید متخصص مورد نظر خود را جذب نمایید. مهارت ارتباطی خوب ، قدرت مذاکره با مشتری ، حل مشکلات مشتری و.. از جمله مهارت هایی است که خانم ها در این زمینه بسیار می توانند مفید و موثر واقع شوند.

استخدام فروشنده نیمه وقت

بسیاری از کسب و کارها برای تامین نیازهای کسب و کارخود اقدام به ثبت آگهی استخدام فروشنده نیمه وقت یا استخدام فروشنده پاره وقت می نمایند. که معمولا دانشجویان و یا کاراموزان برای این فرصت های شغلی اپلای کرده و مشغول به کار می شوند و با فضای کاری آشنا می گردند.

بیشتر بخوانید : استخدام منشی، استخدام فروشنده کتاب ، استخدام بازاریاب

استخدام مدیر فروش

با ثبت آگهی استخدام مدیر فروش در وب سایت پورسانت می توانید متخصصان مورد نظر خود را جذب نمایید. با استخدام مدیر فروش می توانید به دیگر فروشندگان خود انگیزه بدهید، یک مدیر فروش با تجربه می تواند باعث افزایش انگیزه کارشناسان فروش و مدیریت بهتر ارتباط با مشتریان شود. یک مدیر فروش موفق از اعتماد به نفس بالایی برخوردار می باشد همچنین دغدغه های مشتریان را به خوبی درک می کند و می کوشد راه حلی مناسب برای آن بیابد.

استخدام کارشناس فروش

آگهی استخدام کارشناس فروش از جمله آگهی هایی است که در سایت پورسانت اطلاع رسانی می شود. یک کارشناس فروش با پیگیری از مشتریان و کمک به آنان در حل مشکلاتشان به روش فروش مشاوره ای اعتمادشان را به دست می آورد و افزایش فروش شرکت خود را تضمین می نماید.

رزومه کارشناس فروش

از جمله مواردی که باید در رزومه کارشناس فروش مورد بررسی قرار گیرد مهارت ها و تجربه کاری اوست. علاقه به یادگیری ، کمک به دیگران ، علاقه به کار فروش ، سخت کوشی و نا امید نشدن از نه شنیدن! از جمله مهم ترین ویژگی هایی است که یک کارشناس فروش باید دارا باشد.

کارشناس فروش تلفنی

با ثبت آگهی استخدام کارشناس فروش تلفنی در سایت پورسانت می توانید متخصص مورد نظر خود را جذب نمایید. فروش تلفنی یک از روش های بازاریابی سرد می باشد که هنوز هم برای فروش بسیاری از کالاهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و بازخورد خوبی را کارفرمایان می توانند از آن کسب و کنند.

استخدام مدیر فروش لوازم خانگی

با ثبت آگهی استخدام مدیر فروش لوازم خانگی در سایت پورسانت می توانید فرد باتجربه مورد نظر خود را بیابید. فردی که برندهای لوازم خانگی را به خوبی می شناسد از ضعف ها و نقاط قوت هرکدام آگاه است و می تواند با ارائه مشاوره خرید به مشتری او را در انتخاب بهتر کمک کند.

استخدام کارشناس فروش خودرو

آگهی استخدام کارشناس فروش خودرو یکی از آگهی هایی است که در سایت پورسانت اطلاع رسانی می شود. یک کارشناس فروش خودرو با ارائه اطلاعات مشاوره ای در خصوص انواع مختلف خودروها متناسب با بودجه فرد او را در انتخاب بهتر کمک می کند و منجر به افزایش فروش مجموعه می شود.

استخدام مدیر فروش مواد غذایی

کارفرمایان محترم معمولا در سایت پورسانت اقدام به ثبت آگهی استخدام مدیر فروش مواد غذایی می نمایند. یک مدیر فروش مواد غذایی از برندهای مختلف مواد غذایی آگاه است و با دانستن ذائقه افراد منطقه اقدام به برنامه ریزی فروش محصولات مختلف در هر قسمت از شهر و کشور می نماید.

استخدام مدیر فروش منطقه

با استخدام مدیر فروش منطقه می توانید برنامه های فروش خود را در مناطق مختلف فروش تدوین و اجرا کنید. به راحتی می توانید با ثبت آگهی استخدام مدیر فروش منطقه در سایت پورسانت بهترین متخصص مورد نظر خود را جذب و استخدام نمایید.

استخدام سرپرست فروش

با ثبت آگهی استخدام سرپرست فروش در سایت پورسانت می توانید برای تیم فروش خود یک سرپرست با تجربه و حرفه ای استخدام کنید. افزایش انگیزه کارشناسان فروش ، برنامه ریزی بهتر فروش، پیگیری از مشتریان و کشف سرنخ فروش را یک سرپرست فروش خوب می تواند برای سازمان تضمین کند.

استخدام کارمند فروش

با ثبت آگهی استخدام مدیر مارکتینگ ، کارمند فروش یا استخدام ویزیتو برای شرکت خود می توانید به انبوهی از متخصصان این حوزه آگهی خود را اطلاع رسانی کنید. نیروهای فروش یک سازمان بازوهای اصلی درامدزایی شرکت هستند هرچه با انگیزه تر و فعال تر باشند موفقیت سازمان تضمین می شود.

بیشتر بخوانید:  استخدام کارشناس سئو ، استخدام کارشناس تولید محتوا،  استخدام کارگر ساده ، استخدام کارمند اداری

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *