خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / استراتژی های تبلیغ تور مسافرتی و آژانس هواپیمایی

استراتژی های تبلیغ تور مسافرتی و آژانس هواپیمایی

آگهی آژانس مسافرتی

در این نوشته از مجله گردشگری کی سفر همراه ما باشید تا با استراتژی های مختلف تبلیغ تور و آژانس هواپیمایی آشنا شویم. کی سفر مرجع رزرو آنلاین هتل های کیش، رزرو هتل های مشهد ، و هتل های قشم می باشد. کی سفر برند آنلاین آژانس تک ستاره پاسداران و چارتر کننده حداقل ۴۰ مسیر پروازی می باشد. همراه ما باشید.

ارتباط مشتری و تجارت همانند ارتباط ماهی و آب است. یک کسب‌وکار نمی‌تواند رشد کند یا به‌سادگی نمی‌تواند بدون مشتریانش زنده بماند. رایج‌ترین سوالات شرکت‌های مسافرتی که در بازار مسافرت B2B با آن‌ها مواجه می‌شوند عبارت‌اند از: چگونه می‌توان به کیفیت B2B رسید؟ مؤثرترین استراتژی‌ها برای پیشگام شدن چیست؟ چگونه می‌توان حداکثر بازده سرمایه‌گذاری را تضمین کرد؟ این متن به شما در دریافت پاسخ کمک خواهد کرد یا حداقل به شما یک‌راه را نشان می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید استراتژی بازاریابی خود را ارزیابی کنید.

در زیر لیستی از استراتژی‌ها برای ایجاد آگهی‌های مسافرتی برای آژانس‌های مسافرتی آورده شده است:

یک محصول عالی

این بسیار واضح و روشن به نظر می‌رسد که اولین و مهم‌ترین الزام برای هدایت تجارت سفر باکیفیت یک تولید عالی و باکیفیت است! یک محصول عالی یک ابزار بازاریابی عالی است، زیرا زمانی که مشتریان شما از محصول شما راضی هستند، آن‌ها را به شرکا و همسالان خود توصیه می‌کنند و بازاریابی که توسط افراد صورت گیرد بهترین وجه بازاریابی است. توصیه‌هایی از شرکای تجاری، همکاران و همسالان، در مقایسه با هر نوع بازاریابی موجود در بازار امروز، ازجمله بازاریابی موتورهای جستجوگر، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیل و یا تلفنی، به‌ویژه در بازار B2B، تأثیر بسیار بزرگ‌تری می‌گذارد. توصیه توسط افراد بهترین گزینه است و این یکی از بهترین فرصت‌ها برای کسب اعتماد مشتریان است که پس‌ازآن به‌طور داوطلبانه محصولتان را به دیگران توصیه می‌کنند.

یک محصول عالی چه ویژگی‌هایی دارد؟ یک محصول عالی –

  • همیشه با آخرین فن‌آوری‌ها و ویژگی‌ها به‌روز شده و ارزش‌افزوده را برای مشتریان فراهم می‌کند. چنین سرمایه‌گذاری‌هایی مزایای بلندمدت و پایداری را برای کسب‌وکار مسافرتی فراهم می‌کنند.
  • مدیریت آژانس‌های مسافرتی و گردشگری هرروز ساده‌تر می‌شوند، بنابراین کسب‌وکارهای مسافرتی می‌توانند روی آنچه برای آن‌ها بیشتر اهمیت دارد، تمرکز کنند. این تنها مانع بزرگ در طرح کسب برای آژانس‌های مسافرتی بوده و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آژانس‌های مسافرتی است که هنگام رزرو سفر در نرم‌افزار جستجو می‌کنند. همچنین به عوامل اجازه می‌دهد تا رزروهای مسافرین مختلف در کانال‌های مختلف را پیگیری کنند تا بتوانند به آژانس‌هایی که رزرو بیشتری را انجام می‌دهند، قیمت‌هایی با تخفیف ویژه ارائه کنند. به‌طور خلاصه، یک محصول عالی باید هر مسئله یا هر مشکلی را که آژانس مسافرتی با آن مواجه است، حل کند و بازده زیادی را برای سرمایه‌گذاری فراهم کند.
  • ماژول‌های آژانس پیشرفته را فراهم می‌کند که هزینه‌های مربوط به خطاها و اصلاح داده‌ها را کاهش می‌دهد. یک محصول عالی، وابستگی به کارکنان را با به‌کارگیری خودکار اصلاح خطا کاهش می‌دهد و به‌این‌ترتیب به عوامل مسافرتی و عمده‌فروشان B2B کمک می‌کند تا عملیات را افزایش دهند.
  • همیشه به‌روز هست. سرعت، امنیت، قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری، شایع‌ترین نگرانی‌های کسب‌وکارهای مسافرتی است و محصول به‌روز شده آن‌ها را با بهره‌وری بیشتر بهبود می‌بخشد. ارائه‌دهنده خدمات راه‌حل‌های فناوری مسافرتی، وظایف بسیار متنوع و پیچیده‌ای را ساده می‌کند، مسیر جدیدی را که در صنایع مسافرتی اتفاق می‌افتد، ردوبدل می‌کند و محصولات خود را بر اساس آن‌ها ترسیم می‌کنند.
  • معمولا یک محصول همه‌جانبه است. یک محصول عالی شامل تمام خدمات می‌شود و به شرکت‌های مسافرتی بزرگ اجازه می‌دهد تا آن‌ها را در یک مکان مدیریت کنند. رزرو هتل، پروازهای انتقال، اجاره اتومبیل، تورها و گشت‌وگذار، یک محصول باید از همه جنبه‌ها در یک مکان واحد قابل مدیریت باشد. به‌جز مورد ضروری شماره یک، ضرورت تولید B2B باکیفیت بالا برای آژانس‌های مسافرتی، می‌تواند سرمایه‌گذاری در حالت‌های بازاریابی زیر را برای رسیدن به مشتریان بالقوه کسب‌وکار و تجارت انجام دهد.

آگهی آژانس مسافرتی

بازاریابی از طریق ایمیل

دومین نوع بازاریابی که بیشترین تأثیر را دارد بازاریابی ایمیل است. ایمیل‌ها در حال حاضر بیش از یک دهه سابقه بازاریابی دارند و احتمالا همچنان حکومت خواهند کرد زیرا اکثر مشتریان B2B بیشتر از طریق ایمیل‌ها در دسترس هستند تا در رسانه‌های اجتماعی. ایمیل مناسب در زمان مناسب به شخصی حقوقی می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. روش‌های قانونی بسیاری برای دریافت آدرس‌های ایمیل مشتریان بالقوه وجود دارد.

  • فرم تماس (با ارائه و پیشنهاد فرم تماس کامل در وب‌سایتتان).
  • پیشنهاد‌های انتخابی (با ارائه انگیزه‌هایی مانند گزارش‌های تحقیقاتی و یا مقاله‌های سفید و یا خبرنامه به کسی که ممکن است ثبت‌نام کند).
  • وب‌سایت‌های شبکه‌ای (با رسیدن به منافع بالقوه در سایت‌های شبکه مانند لینکدین).

بازاریابی محتوایی

یکی دیگر از کانال‌های بازاریابی که دارای ROI بزرگی است بازاریابی محتوا است. این شامل انتشار محتوای مناسب و ساختن آن در مقابل افراد مناسب است. آژانس‌های مسافرتی و صاحبان کسب‌وکار اغلب برای حل مشکلات خاصی که در کسب‌وکارشان با آن روبرو هستند، به دنبال راه‌حل‌هایی هستند، بنابراین مطالعه با دقت و تهیه محتوای باکیفیت بالا، یک‌راه‌حل جامع و آماده برای پیاده‌سازی یک برند بزرگ است. هنگامی‌که عوامل متوجه شوند که شما می‌دانید آن‌ها چه چیزی را دنبال می‌کنند و می‌توانید به آن‌ها در حل مشکلات کمک کنید، آن‌ها با شما تماس می‌گیرند و احتمال تبدیل این مخاطبین به شرکای تجاری‌تان افزایش می‌یابد. انواع محتوا که در این رویکرد کار می‌کنند، مقالات وبلاگ، خبرنامه‌ها، مقالات سفید، ارائه‌های آنلاین، infographics، مطالعات موردی، گزارش‌های تحقیقاتی و microsites می‌باشند. یک استراتژی بازاریابی محتوایی خوب نیاز به یک‌درجه‌ای از تنوع و آزمایش برای درک این موضوع دارد که در آن بزرگ‌ترین فرصت‌های رشد برای کسب‌وکار مسافرت چیست.

آگهی آژانس مسافرتی

سایت‌های شبکه‌های اجتماعی

این موضوع می‌تواند موردبحث باشد زیرا اکثر بازاریابان B2B تمایل دارند در حال جستجو و یا ایمیل زدن باشند، رسانه‌های اجتماعی نیز می‌توانند در بعضی از موارد به‌عنوان یک روش بازاریابی مؤثر عمل کنند. برخی از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند Linkedin یک مکان مؤثر برای جستجو و ارتباط با مخاطبین B2B هستند.

کسب درآمد B2B برای آژانس‌های مسافرتی بسیار ساده‌تر می‌شود، اگر شما با دقت استراتژی‌هایی که آن‌ها با آن کار می‌کنند را درک کنید و آن‌ها را اجرا کنید. با شروع تابستان، کارگران در همه‌جا در انتظار برنامه‌های تعطیلات تابستانی پیش رو می‌باشند. درحالی‌که شما می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که این برنامه‌های تعطیلات باعث قطع و توقف موفقیتتان نخواهند شد، همچنین از تجارب سفر خود بسیار یاد می‌گیرید. فقط در هفته گذشته، من توانستم به‌طور شگفت‌انگیزی به اروپا سفر کنم و در ۱۰ روز از ۶ کشور بازدید کنم. از سواحل Mykonos به Highlands اسکاتلند و خیابان‌های استکهلم و پاریس، با قطار، هواپیما، اتوبوس و تاکسی سفر کردم. حلزون و اره‌ماهی خوردم و نوشیدنی‌های فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف را نوشیدم. این سفر همانند یک‌عمر بود و برای همیشه در یادم باقی خواهد ماند. درحالی‌که من آنجا بودم، اما بازاریاب درون من نمی‌توانست به چند مورد اشاره نکند که در آن برخی از کسب‌وکارها با استراتژی‌های بازاریابی خود اشتباه رفتار می‌کردند. به‌عنوان یک صنعت خدمات محور، بسیاری از مشاغل در صنعت گردشگری به ارائه‌دهندگان خدمات B2B وابسته هستند و من نمی‌توانستم کمک کنم اما برخی از موانع را به دست آوردم. در اینجا چند مورد وجود دارد که بازاریابان B2B می‌توانند از صنعت سفر یاد بگیرند:

You NEED To Be Online

وقتی این روزها باید یک پرواز یا هتل پیدا کنید، چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید؟ شما به Google یا Kayak.com می‌روید، یا به یکی از سایت‌های جستجو می‌روید، درست است؟ هیچ‌کس دیگر آژانس مسافرتی را فرانمی‌خواند- همه‌چیز به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. در عصر دیجیتال امروز، شما باید به شرکتتان فرصت اینکه به‌صورت آنلاین مورداستفاده قرار بگیرد را بدهید و در غیر این صورت بسیاری از فرصت‌های بالقوه را از دست خواهید داد. به همین سادگی.

تجربیات کاربران، خود یک کلید است

در صنعت گردشگری، یک تجربه بد می‌تواند شانس شما برای تکرار یک تجارت توسط مشتریانتان را خراب کند. در طی سفر اخیرم، یکی از پروازهای من به کپنهاگ به علت یک موضوع برقی پیش‌بینی‌نشده لغو شد که باعث خشم بسیاری از مسافران شد. بعضی‌ها قول دادند هرگز پرواز هواپیمایی نروژی را مجددا انجام ندهند و من حتی از مردی می‌شنیدم که می‌گفت “بهتر است باور کنید که بعدا ایمیل‌های تند و زننده از من دریافت خواهید کرد.” خواه یک پرواز لغو شده یا با تأخیر، اتاق هتل کثیف و یا بی‌ادبی کارگزاران خدمات، مسافران همیشه این چیزهای منفی را در مورد سفرهای خود به یاد می‌آورند و آن را نکته‌ای می‌بینند که در آینده آن سفر را تکرار نکنند. درحالی‌که امیدوارم تجربه کاربر از وب‌سایت شما و فرایند فروش هرگز چنین خشم زیادی را تحقق ندهد، همیشه مهم است که خودتان را در جایگاه مشتری خود قرار دهید. اگر یک چشم‌انداز ناراحت‌کننده از کاری که انجام می‌دهید در ذهن‌ها بسازید، استفاده از گوگل برای یافتن یک جایگزین بهتر آسان است و خریداران امروز B2B در آن تردید نخواهند کرد.

پذیرش لغاتی که از دهان خارج می‌شوند

همان‌طور که در بالا ذکر شد، زمانی که تصمیم می‌گیرید جایی را برای اقامت جستجو کنید و رستوران‌هایی که قصد دارید در آن‌ها غذایی میل کنید را پیدا کنید، بررسی‌های آنلاین تأثیر زیادی بر روی چگونگی برنامه‌ریزی سفرتان خواهد داشت. بر اساس یک نظرسنجی توسط TripAdvisor، مهمانان هتل قبل از انجام رزرو، به‌طور متوسط ​​۶ تا ۱۲ نظر را می‌خوانند و ۹۳ درصد از مسافران از نظرات مربوط به سفر استفاده می‌کنند. هنگامی‌که شما در مکانی ناآشنا و غریب قرار می‌گیرید، همیشه مفید است که نظرات افرادی را که قبل از آن در آنجا بوده‌اند را بشنوید و همین امر برای شرکت‌های B2B نیز صادق است. چندین نظرسنجی وجود دارد که نشان می‌دهد ارجاع دهان‌به‌دهان مؤثرترین منبع منجر به کسب‌وکار B2B است و ۸۸٪ از خریداران B2B از هر دو منبع آنلاین و آنلاین WOM هنگام تحقیق در مورد خرید استفاده می‌کنند. خواه افراد در جستجوی یک اتاق هتل یا تأمین شرکت مدیریت زنجیره‌ای باشند، بهترین مکان برای یافتن پاسخ‌ها با افرادی است که از دست‌اول می‌دانند چه چیزی برای انجام هر کاری بهتر است و شرکت‌های B2B باید هر کاری که می‌توانند برای تولید محتوای موردنظر کاربرانشان انجام دهند.

دید بصری داشته باشید

برای جذب مشتری سعی کنید شواهد بصری دقیقی از  جزئیات مکانی که آن ها میخواهند سفر کنند ارائه بدهید. به‌خصوص در صنعت مسافرت، جایی که مردم در سراسر جهان سفر می‌کنند تا چیزی خاص را ببینند، مهم است که شواهد بصری شایسته‌ای ازآنچه آن‌ها تجربه می‌کنند، به آن‌ها بدهیم. اگر شرکت تور شما عکس‌های خود را از بالای برج ایفل ارائه دهد، آیا فکر نمی‌کنید که بخواهید بعضی از این دیدگاه‌ها را به اشتراک بگذارید تا مردم فکر کنند، “من باید این را تجربه کنم”؟ همین امر برای شرکت‌های B2B نیز صادق است – مخصوص تولیدکنندگان. اگر شرکت شما تولیدکننده ماشین‌آلات صنعتی می‌باشد، خریداران آینده‌نگر را به‌طور دقیق از تجهیزات پیچیده‌ای که آن‌ها به دنبال خرید آن هستند آگاه کنید. یک نمودار یا طرح از چگونگی کنار هم قرار گرفتن آن‌ها ارائه دهید، تصاویری از تمام قطعات مهم نشان دهید و برای ساخت فیلمی که نشانگر استفاده از جنسی برای اولین بار است نگران نباشید. مردم می‌خواهند بدانند برای چه چیزی پولشان را خرج می‌کنند و هیچ‌چیز قانع‌کننده‌تر از عکس‌ها و ویدیوهای باکیفیت بالا به همراه اطلاعات عمقی شما وجود ندارد.

آماده شدن برای چشم‌انداز بین‌المللی

همان‌طور که مسافرت هوایی دیدن و کاوش در جهان و مکان‌ها را برای مردم ممکن ساخته که ۵۰ سال گذشته هیچ‌کس تصور دیدنشان را هم نمی‌کرد، اینترنت فرصت‌های کسب‌وکار جهانی جدید را برای شرکت‌ها با هر اندازه‌ای باز کرده است. اگرچه گوگل ممکن است نتایج جستجوی خود را برای ترویج وب‌سایت‌های محلی در زمان‌های مختلف تنظیم کند، شما نباید تعجب کنید که چندین نتیجه بین‌المللی ظاهر می‌شود، اگر جستجویی در رابطه با محتوای آن‌ها انجام بدهید. برای مثال، اگر یک سازنده در انگلستان متخصص در ساخت سوپاپ‌های لاستیکی سفارشی باشد و وب‌سایت آن‌ها به‌خوبی جستجو شود، می‌توانید آن‌ها را در نتایج جستجوی خود هنگام جستجو برای ” تولیدکننده سوپاپ سفارشی” ببینید. World Wide Web تعامل و ارتباط بین شرکت‌ها را بسیار ساده‌تر کرده و حتی می‌توانید به گروه Weidert به‌عنوان نمونه‌ای کامل از این موضوع نگاه کنید. طی چند سال گذشته، ما شاهد واکنش‌های واضحی از سوی انگلیس، هند و بسیاری دیگر از کشورهای خارجی هستیم و اخیرا با Solvoyo، یک شرکت بهینه‌سازی عرضه‌کننده جهانی با عملیات در استانبول و ترکیه، کارکرده‌ایم. اگرچه ممکن است با استراتژی بازاریابی، شما چشم‌اندازی بین‌المللی را هدف قرار ندهید، اگر چشم‌اندازهای جهانی وب‌سایت شما را پیدا می‌کنند تعجب نکنید و از اینکه روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید نترسید.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

۹ کاری که می توانید در تورنتو، رایگان انجام دهید!

دنبال گشت زنی در تورنتو هستید بدون اینکه ذره ای خرج کنید؟ خوب شما به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *