خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / آزمایش کرونا در خانه تهران

آزمایش کرونا در خانه تهران

آزمایش کرونا در خانه تهران

بسیاری از ما در جریان اپیدمی هایی که در طول تاریخ جهان را تحت تاثیر خود قرار داده اند، هستیم. در طول تاریخ بسیاری از انسان ها به واسطه همین پاندمی ها، جان خود را از دست داده اند. به خصوص در قرن نوزدهم و زمانی که علوم پزشکی چندان قدرتی نداشته است، بیماری های همه گیری مانند آنفولانزای اسپانیایی و طاعون، تلفات بسیاری را از خود به ثبت رسانده اند. از این رو پیدایش پاندمی امری تازه نیست و بشر بارها با انواع پاندمی ها مبارزه کرده است.

کرونا نام پاندمی جدیدی است که تمام دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است. این بیماری که از چین شروع به گسترش نمود، تاکنون ده ها میلیون فرد در سراسر دنیا را درگیر خود کرده و بسیاری از افراد مبتلا را به کام مرگ کشانده است. این ویروس فعالیت اصلی خود را در دستگاه تنفسی افراد مبتلا انجام می دهد و علائم خطرناکی مانند تنگی نفس، تب بالا، درد مداوم گلو و سرفه های خشک از جمله علائم این بیماری هستند و ممکن است در ادامه و در صورت پیش روی بیماری، ایست قلبی را برای فرد مبتلا به همراه داشته باشد.

تست کرونا در منزل پیروزی

اندکی پس از ظهور این ویروس نو ظهور و همزمان با اینکه مشخص شد علائم بالینی دلیلی بر ابتلا به این ویروس نیست، این نتیجه حاصل شد که تنها راه برای اطمینان از سلامت و اطلاع از ابتلا یا عدم ابتلا به ویروس کرونا، دادن آزمایش است. در ادامه روش های مختلف موجود برای نتیجه گیری صحیح از آزمایش مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت روش مناسب برای اطلاع از وضعیت سلامتی افراد مشکوک شناسایی شد و به مرور آزمایشگاه های مختلف مسئولیت انجام تست کرونا را بر عهده گرفتند.

همان گونه که می دانیم، انجام آزمایش به صورت پیش فرض در صورت مراجعه به آزمایشگاه ها میسر خواهد بود. اما امروز بسیاری از مجموعه های خدمات درمانی و مراقبتی مانند مجموعه هوم کا که یکی از مجموعه های با تجربه و دارای تخصص بالا در ارائه خدمات درمان و آزمایش است، خدمات آزمایش در منزل را ارائه می دهند. با مشخص شدن پروتکل های مربوط به انجام تست کرونا، مجموعه هوم کا خدمات تست کرونا در منزل تهران را به عنوان یکی از خدمات قابل ارائه خود معرفی نمود. این خدمت سبب جلوگیری از حضور افراد در مراکز آزمایشگاهی که جزو مراکز پر تجمع محسوب می شوند، خواهد شد و این موضوع یکی از مزایای این خدمات است. همان گونه که می دانیم یکی از راه های موثر در جلوگیری از انتقال این ویروس، عدم حضور در مراکز پر تجمع و رعایت فاصله گذاری اجتماعی می باشد.

مجموعه هوم کا با تکیه بر پرستاران و تیم های تخصصی خود و با کمترین هزینه ممکن، تست کرونا در منزل تهران را برای تمام افراد نیازمند این خدمات ارائه خواهد داد.

آیا تست کرونا در منزل تهران روش خاصی دارد؟

پس از گذشت مدتی نه چندان طولانی از سرایت و گسترش این ویروس، پروتکل های آزمایشی دقیقی برای انجام آزمایش کرونا با هدف غربالگری و شناسایی افراد مبتلا تنظیم گردید. افرادی که به دلیل وجود علائم این بیماری مشکوک به ابتلا به این ویروس شده اند، تنها به وسیله انجام آزمایش کرونا می توانند در خصوص ابتلا یا عدم ابتلا به این ویروس اطمینان حاصل نمایند.

دو روش معمول و پر استفاده برای انجام تست کرونا در منزل تهران مورد استفاده قرار می گیرند که هر دو روش به نوعی نمایان گر حضور یا عدم حضور ویروس کرونا در فرد مشکوک به ابتلا هستند.

روش اول تست آنتی بادی: آنتی بادی ماده ای است که گلبول های سفید بدن در مواجهه با ورود عوامل خارجی بیماری زا در بدن تولید می کنند. آنتی بادی وظیفه مبارزه با ویروس کرونا را دارد. افرادی که از سیستم ایمنی قوی ای برخوردارند جزو کسانی محسوب می شوند که در صورت مواجهه با ویروس، علائمی از خود نشان نمی دهند اما به سادگی دیگران را مبتلا خواهند نمود. آزمایش آنتی بادی معمولا بیان گر این موضوع نیست که فرد آزمایش دهنده در حال حاضر به این ویروس مبتلا است و ناقل بیماری می باشد. چرا که تولید آنتی بادی در بدن و رسیدن به مرحله ای که در آزمایش مشخص شود، ۲۱ روز به طول می انجامد. لذا مثبت بودن نتیجه تست کرونا در منزل تهران به روش آنتی بادی ممکن است به معنای ابتلای فرد آزمایش دهنده در ماه های گذشته باشد. برای انجام این آزمایش نمونه خون مورد نیاز است.

روش دوم تست PCR: در این روش متخصصان و کارشناسان آزمایشگاه به دنبال ژنوم ویروس در نمونه آزمایش فرد متقاضی تست کرونا در منزل تهران هستند. حضور ژنوم یا قطعات ویروس در نمونه، ابتلای فرد تست دهنده به ویروس کرونا را نشان می دهد و فرد مبتلا می بایست هر چه سریعتر وارد قرنطینه شود تا از انتقال ویروس به سایر افراد اطراف خود جلوگیری به عمل آورد. این نوع از تست کرونا در منزل تهران روشی مناسب برای انجام غربالگری و شناسایی افرادی است که در زمان اتجام تست به ویروس کرونا مبتلا می باشند. نمونه مناسب برای این نوع از تست کرونا در منزل تهران، مایعات و ترشحات ته بینی و حلق می باشد.

مجموعه خدمات درمانی و مزاقبتی هوم کا با ارائه هر دو نوع متفاوت تست کرونا در منزل تهران و پکیج حاوی هر دو نوع، گامی ارزشمند در غربالگری افراد مبتلا برای جلوگیری از گسترش بیش از پیش این ویروس برداشته است.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل ولنجک

آیا تست کرونا در منزل تهران دقت کافی را دارد؟

این موضوع شایذ یکی از اصلی ترین سوالات افراد متقاضی باشد. عوامل متعددی بر دقت نتیجه آزمایش تاثیر گذار می باشند. نکات و جزئیاتی که از ابتدای نمونه گیری توسط پرستار آغاز می شوند و تا پایان انجام کار بر روی نمونه آزمایش توسط متتخصصین آزمایشگاه ادامه دارد.

برای تفکیک دقیق موضوع، فرض کنید برای انجام آزمایش به آزمایشگاه مراجعه نموده اید. پرستاری که در آزمایشگاه وظیفه نمونه گیری را بر عهده دارد، از صبح تا پایان کار خود درگیر نمونه گیری می باشد. این موضوع در طولانی مدت و در سر و صدای موجود در آزمایشگاه به مرور زمان سبب خستگی و پایین آمدن دقت نمونه گیر می شود. در خصوص نمونه گیری برای آزمایش کرونا، نحوه نمونه گیری بسیار مهم است. تا کنون آزمایشات بسیاری به دلیل نمونه گیری نادرست، نتیجه منفی کاذب را به دنبال داشته اند.

پرستاری که برای انجام امر نمونه گیری به محل حضور فرد متقاضی اعزام می شود، با آرامش خاطر و در محیطی آرام عمل نمونه گیری را انجام می دهد. این موضوع می تواند دقت انجام نمونه گیری را در مقایسه با پرستاران حاضر در شلوغی و هیاهوی آزمایشگاه به شدت افزایش دهد.

از سوی دیگر، آزمایشگاه هایی که مجموعه هوم کا با آن ها برای انجام آزمایش بر روی نمونه ها همکاری می کند، از جمله آزمایشگاه های معتبر و شناخته شده در تهران و کرج می باشند. متخصصان و کارشناسان این آزمایشگاه ها، توانایی بالایی در انجام پروتکل های آزمایشگاهی داشته و این موضوع نیز سبب بالاتر رفتن دقت تست کرونا در منزل تهران خواهد شد.

اهداف مد نظر هوم کا برای استفاده از تست کرونا در منزل تهران

 

اهداف مد نظر برای استفاده از خدمات تست کرونا در منزل تهران از ابعاد متفاوتی قابل بررسی می باشند. ابتدا باید در نظر گرفت که در صورت استفاده از این خدمات، فرد متقاضی نیازی به خروج از منزل یا محل کار و طی مسافت های طولانی برای رسیدن به آزمایشگاه را ندارد. تست کرونا در منزل به مراتب راحت تر و کم دردسر تر از حضور در آزمایشگاه است.

علاوه بر این، طی مسافت های طولانی برای رسیدن به آزمایشگاه خوب و تخصصی، ممکن است زمان بسیاری را از افراد بگیرد. اما با استفاده از تست کرونا در منزل تهران، پرستار نمونه گیر به محل حضور فرد متقاضی رفته و نمونه مورد نظر را از او دریافت می نماید.

تست کرونا در منزل سبب کاهش تجمع و رفت و آمدهای افراد در سطح شهر برای رساندن خود به آزمایشگاه ها می شود که این موضوع از اساسی ترین موارد پروتکل های جلوگیری از گسترش این ویروس و قطع زنجیره ابتلای افراد می باشد.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا با ارائه خدمات تست کرونا در منزل اهداف خود از را در قالب راحتی، کم هزینه بودن و دسترسی راحت و بی دردسر افراد نیازمند به آزمایش کرونا تعیین نموده است.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

خدمات تست کرونا در منزل تهران با مجموعه هوم کا

 

حال که با تست کرونا در منزل تهران و خدمات با کیفیت و تخصص بالای مجموعه هوم کا در ارائه این خدمات آشنایی لازم را پیدا کرده ایم، نحوه استفاده از خدمات تست کرونا در منزل تهران با مجموعه هوم کا و راه دستیابی به آن را برای شما شرح خواهیم داد.

مسیر اول برای درخواست و استفاده از خدمات تست کرونا در منزل تهران از مجموعه هوم کا، تماس تلفنی با این مجموعه است. شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ مهیا است تا هر فردی از هر جای تهران با این شماره تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر استفاده از خدمات تست کرونا در منزل تهران را ثبت نماید. در صورت تماس با هوم کا، کارشناسان مجموعه مشاوره های رایگان و جزئیات و نکات لازم برای استفاده از خدمات مذکور برای استفاده هر چه دقیقتر و بهتر از خدمات را شرح می دهند.

مسیر بعدی مراجعه به سایت www.homeca.ir می باشد. با ورود به سایت این مجموعه به راحتی می توانید درخواست خود را ثبت نمایید. پس از انجام این کار و در اسرع وقت کارشناسان هوم کا برای مشاوره و انجام هماهنگی های لازم با شما تماس خواهند گرفت و پرستار مناسب را برای نمونه گیری به محل اعزام خواهند نمود.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل سعادت آباد

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *