خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / تست کرونا در منزل تهران

تست کرونا در منزل تهران

تست کرونا در منزل تهران

بدون شک همه ما نزدیک به یک سال است که نام کرونا را بارها در طول روز شنیده ایم. در این مدت همه ما سعی داشته ایم که با رعایت پروتکل های بهداشتی تعریف شده و مشخص، خود را از ابتلا به این بیماری مصون نگه داریم. با گذشت زمان تقریبا زیادی از حضور این بیماری در دنیا، تاکنون درمان قطعی برای این بیماری یافته نشده و واکسنی برای ایمن کردن بدن افراد در برابر این ویروس کشف نشده است.
در این شرایط فردی که علائمی مانند تب و لرز، سرفه خشک و ضعف اندام های خود داشته باشد، بیماری است که می بایست هر چه سریعتر از سلامت خود اطلاع حاصل نماید. در غیر این صورت اگر مبتلا به کرونا باشد، این ویروس را به سایرین نیز انتقال خواهد داد. فرد مشکوک به ابتلا می بایست هر چه سریعتر تست کرونا دهد.
انجام آزمایش شاید در نگاه اول فکر هر شخصی را به آزمایشگاه های تشخیصی باندازد که در شرایط کنونی تبدیل به یک مکان پر تجمع و خطر ساز تبدیل شده است. بسیاری از بیماران مشکوک به ابتلا به کرونا، با حضور در این مراکز قصد انجام آزمایش را دارند و اگر علائم این بیماران به علت ابتلا به کرونا باشد، ممکن است بسیاری از افراد حاضر در محیط آزمایشگاه را مبتلا نماید.
در این شرایط که آزمایشگاه دیگر محل امنی برای حضور نیست، افراد متقاضی انجام تست کرونا، می توانند از خدمات آزمایش کرونا در خانه تهران بهره مند شوند. در این روش بیمار نیازی به حضور در آزمایشگاه ندارد. این خدمت از سوی مجموعه های خدمات درمانی معدودی ارائه می شود که مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا یکی از این مجموعه ها است.
مجموعه هوم کا با تکیه بر کارشناسان و متخصصا مجموعه خود، نمونه گیری را در منزل فرد متقاضی انجام می دهند و نمونه را به سرعت به آزمایشگاه می رسانند. مجموعه هوم کا طرف قرارداد با آزمایشگاه های تشخیصی تخصصی ویروس شناسی است و این آزمایشگاه ها در اسرع وقت نتیجه آزمایش یعنی تست کرونا را به اطلاع فرد متقاضی خواهند رساند.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

مراحل انجام تست کرونا در منزل تهران

در حالت کلی یکی از علل مهم در اهمیت انجام تست کرونا، این است که ممکن است فردی به این بیماری مبتلا شده باشد اما علائم شدیدی از خود نشان ندهد. این درحالی است که در صورتی که این بیماری را انتقال دهد، فرد جدید ممکن است جزو افرادی باشد که در صورت ابتلا، علائم بسیار شدیدی از خود بروز دهد و در نهایت به علت وخامت حال، مجبور به بستری شدن در بخش های خصوصی بیمارستان ها شود. موضوعی که در چند ماه گذشته بحث داغ مجامع بین المللی بوده است و با توجه به این موضوع پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی پدید آمده اند.
حال که با اهمیت انچام تست کرونا در منزل تهران پی برده ایم، بهتر است تا به مراحل انجام تست کرونا در منزل تهران بپردازیم.
برای ثبت درخواست و سفارش تست کرونا در منزل تهران و جلوگیری از حضور در آزمایشگاه ها و محیط های پر رفت و آمد نیاز است تا با مجموعه های درمانی تماس بگیرید که مجموعه هوم کا یکی از این مجموعه های فعال و با تجربه است. مجموعه پس از انجام هماهنگی های لازم و مشاوره رایگان و پس از ثبت نهایی خدمت توسط فرد متقاضی، اقدام به ارسال نمونه گیر متخصص به محل حضور فرد می نماید. پرستاری که اعزام می شود نمونه را بر اساس نوع آزمایش از فرد متقاضی گرفته و آن را به آزمایشگاه می رساند و نتیجه آزمایش در کوتاهترین زمان ممکن به دست فرد آزمایش دهنده خواهد رسید.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل فردیس

انواع تست کرونا در منزل تهران

شاید شما نیز تا به حال نام انواع آزمایش هایی که برای تست کرونا در منزل تهران انجام می شوند را شنیده باشید و اطلاعاتی از این روش ها داشته باشید. ما در اینجا بهطور خلاصه انواع آزمایشات را بیان می کنیم.
تست آنتی بادی: آنتی بادی ماده ای است که گلبول های سفید خون در صورت شناسایی عامل خارجی و بیگانه در بدن و برای مبارزه با عامل بیماری زا ترشح می کنند. اما این موضوع دلیلی بر نابودی و از بین رفتن عوامل خارجی توسط آنتی بادی یا پادتن تولید شده نمی باشد. در آزمایش آنتی بادی، همان گونه که از نامآن پیداست، در آزمایشگاه به دنبال پادتن های تولید شده توسط بدن فرد در نمونه خون افراد خواهند بود.
این آزمایش ارزش تشخیصی بالایی نسبت به روش دیگر ندارد. چرا که ممکن است فردی ماه ها پیش به این ویروس آلوده شده باشد اما در شرایط کنونی که آزمایش می دهد و به کرونا نیز مبتلا نیست، آنتی بادی های مربوط به ماه ها پیش شناسایی می شوند و نتیجه تست برای فرد مثبت گزارش خواهد شد. در حالی که فرد در شرایط کنونی مبتلا به این ویروس نیست و ناقل نیز نمی باشد.
تست PCR: در این نوع از آزمایش، کارشناسان آزمایشگاه به دنبال قطعات و ژنوم های خود ویروس کرونا در نمونه گرفته شده از فرد متقاضی خواهند بود. در صورتی که ویروس به بدن فرد منتقل شده باشد، قطعات ویروس در نمونه گرفته شده از فرد خود را نشان خواهند داد و فرد مثبت تلقی می شود. ارزش تشخیصی این تست به مراثب بالاتر از آزمایش آنتی بادی می باشد.
تفاوت این دو روش در نحوه نمونه گیری است. برای انجام آزمایش آنتی بادی نمونه خون مورد نیاز است. اما در آزمایش PCR نمونه از مخاط ته حلق یا بینی گرفته می شود که پروتکل های مخصوص به خود را دارند.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل غرب تهران

دقت تست کرونا در خانه تهران

در حالت کلی دقت هر تست آزمایشگاهی ای به موارد و عوامل مختلفی وابسته است. از لحظه نمونه گیری تا فرآیندهایی که بر روی نمونه گرفته شده در آزمایشگاه و توسط متخصصین آزمایشگاه انجام می شوند، می توانند بر روی نتیجه و دقت آن تاثیر مستقیم بگذارند.
در مرحله اول نمونه گیری تست کرونا در منزل تهران می بایست بر اساس پروتکل ها و دستورالعمل های صادر شده انجام گیرد. نمونه گیری امری حساس است و در صورت نمونه گیری نادرست، ممکن است با وجود ویروس در بدن فرد، پاسخ تست به اشتباه منفی یا به اصطلاح منفی کاذب به دست آید.
موضوع دومی که بر روی دقت نتیجه تست کرونا در منزل تهران تاثیر شایانی دارد، در آزمایشگاه است. کارشناسان و متخصصان انجام آزمایش با استفاده از دستگاه ها و روش های مشخص، اقدام به انجام آزمایش می نمایند. در این شرایط برای بالا رفتن دقت تست، علاوه بر نحوه کار و دقت نیروی انسانی، دقت و نوع تجهیزات آزمایشگاهی نیز بسیار مهم می باشند. دستگاه ها و در پی آن روش های جدید، می تواند دقت تست کرونا در منزل تهران را تا حد قابل اعتمادی بالا ببرند.
مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا پیش از انعقاد قرارداد با آزمایشگاه ها، رزومه و تجهیزات مورد استفاده در آزمایشگاه را به دقت مورد بررسی قرار می دهد و به همین سبب تنها با آزمایشگاه هایی وارد رابطه کاری می شود که از لحاظ تخصص و تجهیزات پاسخگوی دقت مورد نظر مجموعه هوم کا باشد.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

هزینه تست کرونا در منزل تهران

محاسبه هزینه یک خدمت امری است که نیاز به توجه به تمام جزئیات موجود در طول ارائه یک خدمت دارد. معمولا خدمات قیمت های مختلفی دارند و این بر اساس نوع و هدف خدمت و نیز مراحل انجام آن تعیین می شود.
مجموعه هوم کا این افتخار را دارد که قیمت تمام خدمات مجموعه را بر اساس قیمت های ارائه شده از سوی مراجع ذیربط و وزارت بهداشت و درمان تنظیم نماید. این موضوع بیشتر به اهداف مجموعه هوم کا که همان دسترسی افراد به خدمات درمانی با قیمت مناسب است بر می گردد. این گونه بسیاری از افراد جامعه توانایی مالی استفاده از خدماتی مانند تست کرونا در منزل تهران را خواهند داشت.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل جنوب تهران

بهره مندی از خدمات تست کرونا در منزل تهران با مجموعه هوم کا

در خصوص التزام انجام تست کرونا توسط فردی که مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا می باشد، به مقدار کافی توضیح داده شد و تاکید بالا بر روی این موضوع، بیانگر اهمیت بالای آن است تا با قرار گیری فرد مشکوک، از ابتلای سایرین به این ویروس جلوگیری به عمل آید.
مجموعه های خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا یکی از مجموعه های ارائه دهنده خدمات تست کرونا در منزل تهران می باشد. این مجموعه به کمک متخصصین و کارشناسان خود، نمونه گیری را انجام می دهد و با حفظ پروتکل ها، نمونه را به آزماشگاه های طرف قرارداد با این مجموعه می رساند.
برای درخواست خدمات تست کرونا در منزل تهران راه نخست تماس با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ می باشد. در این صورت کارشناسان مجموعه هوم کا پاسخگو بوده و راهنمایی ها و مشاوره های مورد نیاز را در اختیار متقاضی قرار خواهند داد.
مسیر دوم برای دستیابی به خدمات، استفاده از سایت www.homeca.ir می باشد. فرد متقاضی با ورود به سایت مجموعه هوم کا می تواند هر خدمتی را که به آن نیاز دارد انتخاب کرده و آن را درخواست دهد. پس از ثبت درخواست و در اسرع وقت کارشناسان مجموعه برای نهایی کردن درخواست، با شما تماس می گیرند و هماهنگی های ارسال نمونه گیر به سوی محل حضور شما را انجام خواهند داد.

 

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *