خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / تست کرونا در منزل پاکدشت

تست کرونا در منزل پاکدشت

چقدر از عضو جدید کره زمین اطلاع دارید؟ ویروس کرونا مدتی است مهمان ناخوانده زندگی انسان­ها شده و امور مردم را در سراسر جهان مختل کرده است. از این رو مردم روش­های مختلفی را در زندگی جدید خود پیش گرفته­اند. یکی از آنها انجام انواع آزمایش­ها در منزل است. آیا از انجام تست کرونا در منزل پاکدشت اطلاع دارید؟

یکی از عمده‌ترین مشکلات مردم درباره ویروس کرونا تردیدی است که نسبت به ابتلای آن دارند. براساس اخبار پزشکی که روزانه در تمامی رسانه­ها منتشر می­شوند، اکثر علائم بیماری کرونا شبیه سرماخوردگی یا آنفلوآنزاست. به همین دلیل برخی از افراد ممکن است این نشانه­ها را داشته باشند و برای اطمینان از آن اقدامی نکنند.

ناگفته نماند که سرعت انتقال این بیماری به مراتب بالاست و از همین رو مردم برای انجام تست پی سی آر و حضور در آزمایشگاه­ها اجتناب می­کنند؛ چراکه اگر واقعا دچار آنفلوآنزا یا سرماخوردگی شده باشند، حضور در بیمارستان­ها آنها را در معرض خطر ابتلا قرار می­دهد. انجام تست کرونا در منزل یک راه سریع و بدون خطر است. با ما همراه باشید که مطالب مفیدی در این خصوص ارائه می­شود.

ست کرونا کودکان در منزل

مزایایی که تست کرونا در منزل پاکدشت دارد

آیا محل زندگی شما در منطقه پاکدشت است؟ بدین جهت امکان انجام تست کرونا در منزل پاکدشت خواهید داشت. در این میان افرادی هم هستند که روش­های دیگری را برای تشخیص ابتلا به این بیماری پیش می­گیرند که در واقع معتبر نیستند؛ بنابراین بهتر است برای انجام این کار راه­های مطمئن­تری را انتخاب کنیم. انجام تست کرونا در منزل مزایایی را در بر دارد که با آنها آشنا می­شویم.

  • نبود خطا در نتیجه آزمایش دریافتی: با افزایش تعداد آزمایش‌دهندگان گاهی احتمال بروز خطا در نتیجه آزمایش وجود دارد. زمانی که تنها فرد تست‌دهنده شما باشید، نتیجه آن بدون اشتباه خواهد بود.
  • عدم نیاز به تجهیزات پزشکی توسط متقاضی: تست کرونا در منزل پاکدشت نیز دقیقا مانند تست خود آزمایشگاه است و نیازی‌‌‌ به تهیه وسایل یا ابزار خاصی ندارد.
  • انجام تست کرونا بدون لزوم خروج از منزل: با درخواست تست کرونا در منزل درواقع آزمایشگاه را به منزل خود می­برید و این کار بدون خروج شما از منزل انجام می­شود. حضور در مراکز درمانی احتمال ابتلا به این بیماری ویروسی را در افراد افزایش می­دهد که با این سرویس دیگر این ریسک را تجربه نمی­کنید.
  • پس‌انداز زمان بدون انتطار در نوبت: یکی از مهم­ترین دلایلی که افراد در استفاده از سرویس تست کرونا در منزل بیان می­کنند، حذف زمان­ انتظار در نوبت است. شلوغی و حضور در صف وقت زیادی را از شما می­گیرد که با دریافت خدمات در منزل دیگر این شرایط را نخواهید داشت.

علاوه‌بر موارد فوق شما دیگر زمانی را برای مراجعه به مراکز درمانی صرف نمی­کنید. و حضور در ترافیک شهری و پیمایش مسیر منزل تا آزمایشگاه و برگشت آن عملا حذف می­شود.

با مطالعه مطالب فوق دریافتید که تست کرونا در منزل حقیقتا پر از مزایا است و درخواست‌دهندگان بسیاری از آن بهره می­برند.

پکیج آنتی بادی و پی سی آر یکی از انواع تست کرونا در منزل پاکدشت

این بیماری ممکن است با توجه به سیستم ایمنی بدن هر فرد علایم خود را نشان دهد یا حتی هیچ نشانه­ای از خود بروز ندهد. برخی از بیماران هیچ نشانه­ای از عفونت در بدن خود مشاهده نمی­کنند و حتی درمان هم می­شوند ولی متوجه حضور ویروس کرونا در بدن خود نخواهند شد.

تست پی سی آر در خصوص تشخیص ابتلا به ویروس کروناست و تست آنتی‌بادی برای افرادی است که دوره درمان این بیماری را طی کرده­اند. چنانچه بیماران بعد از دوران نقاهت خواهان خروج از قرنطینه باشند، باید تست آنتی بادی انجام دهد زیرا ممکن است امکان انتقال ویروس هنوز وجود داشته باشد.

اگر در یکی از مناطق پاکدشت زندگی می‌کنید، این نوید را به شما می‌دهیم که امکان درخواست آزمایش کرونا در خانه کرج و پاکدشت وجود دارد. مرکز هومکا که ارائه‌دهنده خدمات ویژه‌ای در این زمینه است، بستری فراهم کرده است که امکان استفاده از پکیج آنتی بادی و پی سی آر به راحتی فراهم شود. در این پکیج همزمان از دو سرویسی استفاده می­کنید که به آن نیاز دارید. علاوه بر آن طی مدت ۲۴ ساعت از نتیجه آزمایش خود نیز مطلع می­شوید.

مقاومت­ بدنی در همه افراد یکی نیست؛ به همین علت اولین توصیه پزشکان برای مردم افزایش سیستم ایمنی بدن است. همچنین تزریق بخشی از آنتی بادی بدن فردی که قبلا مبتلا شده، در بهبود بیماران دیگر تاثیر زیادی دارد.

تست کرونا و الزام آن برای برخی از افراد

اگر شما هم جزو کسانی هستید که بیماری زمینه­ای دارند یا به طور کلی از سیستم ایمنی ضعیفی برخوردارید، باید بدانید که میزان مقاومت بدن در مقابله با ویروس کرونا در همه افراد یکسان نیست‌.

اهمیت این موضوع در این است که ویروس کرونا ممکن است در بدن فردی هیچ نشانه­ای از خود بروز ندهد ولی همان شرایط موجب مرگ دیگری شود. مقاومت و تلاش سیستم ایمنی برای رویارویی با ویروس کرونا باید بالا باشد که عفونت این بیماری را پشت سر بگذارد.

افرادی که پیشینه بیماری دیگری را در بدن دارند؛ به طور مثال بیماران دیابتی یا قلبی خطر بیشتری آنها را تهدید می­کند. بدین جهت اگر شما نشانه­ها را در بدن خود احساس کردید، در ابتدا ارتباط خود را خصوصا با افرادی که بدن ضعیف­تری دارند یا دارای بیماری هستند، ضعیف کنید.

سپس بدون فوت وقت آزمایش دهید و در صورت مثبت بودن نتیجه راه درمان خود را آغاز کنید. شما از آن دسته افرادی هستید که انجام آزمایش برای آنها ضروری است. فراموش نکنید که بدون مجوز پزشک از مصرف داروهای شیمیایی خودداری کنید.

چگونگی درخواست تست کرونا در منزل پاکدشت

بعد از تمامی مطالبی که از کرونا بیان کردیم، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چطور باید درخواست تست کرونا در منزل را ثبت کنیم. برای انجام این کار کافی است به سایت هومکا مراجعه کنید یا تماس برقرار کنید.

مرکز هومکا با ارائه انواع خدمات آزمایشگاهی، مراقبتی و پزشکی به مردم ساکن استان البرز و تهران در محل خدمت‌‌رسانی می­کند. انجام تست کرونا در مناطق مختلف از سرویس­های متنوع این مجموعه به حساب می­آید.

تست کرونا در منزل پاکدشت یک امتیاز برای ساکنین این منطقه به حساب می­آید که امکان بهره‌برداری از آن بدون خروج از منزل برای آنها فراهم می‌شود. در همین راستا ضرورت دارد که بدانید تمامی مخارج خدمات در هومکا مشخص و تعیین شده هستند و قبل از ثبت درخواست این امکان را دارید از آنها مطلع شوید.

ست کرونا کودکان در منزل

سخن پایانی

همان‌طور که می­دانید ویروس کرونا اکنون تمام مردم جهان را درگیر کرده است. علاوه بر بیماری این ویروس روح افراد را نیز درگیر اضطراب کرده است به گونه­ای که مانند گذشته افراد قادر به تفریح و انجام کارهای روزمره خود نیستند.

به همین دلیل اولین اقدامی که در جهت جلوگیری از شیوع این بیماری باید صورت گیرد، انجام کارها در داخل منزل است. مردم به صورت غیر‌حضوری با سفارش­های اینترنتی خرید می­کنند یا به کلاس­های آنلاین خود می­پردازند.

یکی از دغدغه ­های مهم مردم مراجعه به بیمارستان­ها و مراکز درمانی بود که اکنون دریافت این خدمات در منزل هم مهیا شده است. به‌یقین امکان استفاده از خدمات پزشکی و آزمایشگاهی در منزل عامل مهمی در قطع زنجیره انتقال شمرده می‌شود؛ زیرا مراکز درمانی بیشترین آلودگی را در محیط بیرون دارند.

مرکز هومکا مجموعه­ ای مجرب است که خدمات پزشکی را به متقاضیان ارائه می­دهد. تست کرونا کودکان در منزل سرویسی است که برای ساکنین این منطقه در نظر گرفته شده است و آنها را از مراجعه فیزیکی به آزمایشگاه­ها بی­نیاز می­کند.

 

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *