خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / تست کرونا در منزل پرند

تست کرونا در منزل پرند

تست کرونا در منزل پرند

نزدیک یک سال است که دنیا با بیماری تازه ای به نام کرونا دست و پنجه نرم می کند. درست است که بر اساس یافته ها بسیاری از افرادی که به این بیماری مبتلا می شوند یا متوجه حضور ویروس نمی شوند یا اینکه علائم خفیفی از این بیماری را تجربه خواهند کرد. اما دسته ای دیگر از افراد نیز وجود دارند که با ابتلا به ویروس کرونا، علائم خطرناک و وخیمی را تجربه می کنند و به همین دلیل است که روزانه بیش از ۴۰۰ نفر در کشور جان خود را به علت ابتلا به این بیماری از دست می دهند.

بیماری کرونا درمان مشخصی ندارد و ثابت شده است که علائم مختلفی در افراد گوناگون دارد. به همین سبب، بهترین راه مصونیت از این بیماری رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی و قرار نگرفتن در محیط های پر تجمع است.

از ابتدای ظهور بیماری، پروتکل ها و دستورالعمل های انجام آزمایش برای غربالگری افراد مبتلا و قرنطینه آن ها برای جلوگیری از ابتلای سایرین، وضع شد و آزمایشگاه های زیادی شروع به انجام تست کرونا نمودند. در این میان که خروج از خانه می تواند برای افراد خطرناک باشد، خدمت تست کرونا در منزل پرند توسط مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا ارائه شد تا با این روش، افراد متقاضی انجام تست کرونا در شرایط گسترش روز افزون ویروس کرونا، به مراکز آزمایشگاهی مراجعه ننمایند. چرا که آزمایشگاه ها در شرایط کنونی و با توجه به رفت و آمد زیاد در این مراکز، می توانند سبب گسترش ویروس و ابتلای فردی شوند که با توجه به علائم حس می کند به ویروس کرونا مبتلا شده است اما در واقع چنین نیست. چرا که علائمی مانند تب و سرفه نمی توانند نشان دهنده ابتلای فردی به ویروس کرونا باشد. تنها مثبت یا منفی بودن نتیجه آزمایش نشان دهنده ابتلا یا عدم ابتلای فرد دارای علائم می باشد.

تست کرونا در منزل غرب تهران

چرا تست کرونا در منزل پرند؟

برای پاسخ به این سوال کافیست تا مراحل انجام تست کرونا در آزمایشگاه را مرور کنیم. همان گونه که گفته شد، فرد متقاضی برای انجام آزمایش در آزمایشگاه می بایست از منزل خارج شود. خروج از منزل در شرایط کنونی به صلاح هیچکس نیست. شاید با خود بگویید که انجام آزمایش کار ضروری ای است اما به نظر انجام تست کرونا در منزل پرند راهی بسیار ایمن تر و مناسب تر از حضور در آزمایشگاه باشد. به خصوص اینکه در نظر داشته باشیم بسیاری از افراد توانایی حضور در آزمایشگاه را ندارند. این عدم توانایی دلایل خاص خود را دارد. افراد بیمار و سالمندان جزو گروه هایی هستند که قادر به طی مسافت طولانی نیستند یا در این راه دردسر زیادی را تجربه خواهند کرد. علاوه بر این بسیاری از افراد به دلایل مختلف مانند کهولت سن یا مبتلا بودن به بیماری های زمینه ای مانند دیابت، فشار خون و بیماری های قلبی، جزو گروه های پرخطر در مواجهه با ویروس کرونا محسوب می شوند و حضور در آزمایشگاه به هیچ عنوان به صلاح این افراد نیست. در چنین شرایطی استفاده از خدمات تست کرونا در منزل پرند می تواند بسیار لذت بخش باشد.

 

آیا تست کرونا در منزل پرند انواع مختلفی دارد؟

بله. تست کرونا در منزل پرند با روش های متفاوتی انجام می شوند که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت. هر دو روش تست، قابلیت انجام و نمونه گیری در منزل فرد متقاضی را دارند.

روش اول برای انجام تست کرونا در منزل پرند: PCR نام این روش است و در آن خود ویروس در نمونه آزمایش مورد بررسی خواهد گرفت. اگر ویروس در نمونه شناخته شود، فرد نمونه دهنده مبتلا به بیماری کرونا است. نمونه آزمایش در این روش از بزاق ته حلق یا مخاط انتهای بینی گرفته می شود.

روش دوم برای انجام تست کرونا در منزل پرند: نام این روش آنتی بادی است. آنتی بادی یا پادتن عوامل مبارزه با بیماری و عامل خارجی هستند که توسط گلبول های سفید ترشح می شوند و وظیفه دارند عامل بیماری زا را نابود نمایند. تشکیل آنتی بادی در بدن معمولا سه هفته پس از ورود ویروس به حدی می رسد که قابل شناسایی باشد و تا آن زمان فرد دیگر ناقل ویروس نیست. در واقع روش آنتی بادی برای تست کرونا در منزل پرند تنها نشان می دهد که آیا فرد در گذشته ای نه چندان دور به این بیماری مبتلا شده است یا نه.

با توجه به توضیحاتی که عنوان شد، می توان نتیجه گرفت که تست مناسب برای انجام غربالگری، تست PCR می باشد. چرا که در صورت مثبت بودن نشان می دهد که فرد آزمایش دهنده مبتلا به ویروس و ناقل آن است. این فرد می بایست به سرعت وارد قرنطینه شده و با این کار، مانع ابتلای افراد خانواده و دیگران شود.

بیشتر بخوانید:

مراحل انجام تست کرونا در منزل پرند

برای انجام تست کرونا در منزل پرند نیاز است تا ابتدا مجموعه مناسب برای دریافت این خدمات را شناسایی نمایید. پس از آن، می بایست با مجموعه ارتباط بگیرید و درخواست خود برای انجام تست کرونا در منزل پرند را بیان نمایید. در ادامه مجموعه مورد نظر پرستاری را برای نمونه گیری به محل حضور شما اعزام می نماید. فرد نمونه گیر، بر اساس نوع آزمایشی که از سوی فرد متقاضی درخواست داده شده نمونه را می گیرد و آن را به آزمایشگاه می رساند. آزمایشگاه نیز عملیات شناسایی ویروس را انجام داده و در نهایت نتیجه تست کرونا در منزل پرند را به اطلاع فرد متقاضی خواهد رساند.

ما به شما مجموعه معتبر و تخصصی هوم کا را معرفی می کنیم. این مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی، حساسیت بالایی برای استخدام نیروهای خود دارد و افراد را بر اساس مصاحبه های تخصصی بر می گزیند.

 

چرا تست کرونا در منزل پرند با مجموعه هوم کا

حال که به صورت مختصر با مراحل انجام تست کرونا در منزل پرند آشنا شدیم، بهتر است این روند را با مجموعه هوم کا مورد بررسی قرار دهیم. همان گونه که گفته شد مجموعه هوم کا به علت حساسیت بر روی انجام با کیفیت خدمات، پرستار متخصص نمونه گیری و آشنا به دستورالعمل های نمونه گیری را به سوی فرد متقاضی اعزام می نماید. پیش از این، فرد متقاضی از مشاوره رایگان کارشناسان هوم کا نیز استفاده می نماید.

نمونه گیر در اسرع وقت و با حفظ و رعایت پروتکل های بهداشتی مربوط به کرونا به محل حضور فرد مراجعه نموده و بر اساس قواعد موجود و با توجه به نوع آزمایش، نمونه را می گیرد.

پس از آن نمونه را به آزمایشگاه می برد. در این مرحله فرد متقاضی می تواند درخواست دهد تا نمونه به آزمایشگاه مد نظر خودش برده شود. در غیر این صورت نمونه به آزمایشگاه های طرف قرارداد با مجموعه هوم کا برده می شود. مجموعه هوم کا با آزمایشگاه های تخصصی ویروس شناسی قرارداد دارد.

همینطور اگر فرد دارای علائم مبتلا به ویروس کرونا باشد، حضور او در منزل و نرفتن او به آزمایشگاه سبب جلوگیری از انتشار ویروس در مسیر رسیدن به آزمایشگاه و در محیط شلوغ آنجا می گردد.

دقت و اعتبار تست کرونا در منزل پرند

شاید به نظرتان انجام تست کرونا در منزل پرند نمی تواند دقت بالایی داشته باشد. در حالی که در حقیقت این گونه نیست و انجام این تست در منزل می تواند به مراتب دقت بالاتری داشته باشد.

این موضوع را می توان این گونه بررسی کرد که در آزمایشگاه تعداد محدودی نمونه گیر وجود دارد که از ابتدای آغاز ساعت کاری تا انتهای آن مشغول نمونه گیری از افراد مختلف می باشد. همزمانی این موضوع با هیاهو و شلوغی محیط آزمایشگاه می تواند سبب تحلیل پرستار و کاهش دقت او به مرور زمان شود. همان گونه که می دانیم نمونه گیری صحیح برای انجام تست کرونا در منزل پرند از اهمیت بالایی برخوردار است. به خصوص نمونه گیری اشتباه در انجام تست PCR می تواند سبب به وجود آمدن پاسخ منفی کاذب شود. به این معنا که فرد متقاضی آلوده به ویروس است اما جواب آزمایش منفی گزارش می شود.

آزمایش در منزل شرق تهران

قیمت تست کرونا در منزل پرند

بدون شک یکی از فاکتورهای پر اهمیت در انتخاب هر خدمتی، قیمت آن است. ممکن است قیمت تست کرونا در منزل پرند در یک نگاه ساده مقداری بیشتر از انجام آن در برخی آزمایشگاه ها باشد. اما در حقیقت پارامترهای دیگری نیز وجود دارند که در امر مقایسه می بایست مد نظر قرار گیرند.

برای مثال فردی که به آزمایشگاه مراجعه می کند، زمان، هزینه مالی و مسافت بسیاری را باید برای رسیدن به آزمایشگاه در نظر داشته باشد. یعنی علاوه بر خطر کرونا در راه و آزمایشگاه، هزینه قابل توجهی نیز در زمان و سرمایه برای فرد به همراه خواهد داشت. این در حالیست که با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل پرند، فرد متقاضی در کمال آرامش و بدون قرار گرفتن در مسیر و محیط آزمایشگاه، آزمایش کرونا را می دهد و پاسخ آن را در اولین فرصت ممکن دریافت می نماید.

انواع تست توضیحات بازه قیمتی
تست پی سی آر ۴۸ ساعته ۴۹۰.۰۰۰ تومان
۲۴ ساعته ۵۹۰.۰۰۰ تومان
۱۲ ساعته* ۷۹۰.۰۰۰ تومان
تست خون – آنتی بادی ۲۴ ساعته ۱۹۵.۰۰۰ تومان
پکیج هوم کا پی سی آر و آنتی بادی ۶۹۵.۰۰۰ تومان

تست کرونا در منزل پرند با مجموعه هوم کا

برای دریافت خدمات تست کرونا در منزل پرند از سوی مجموعه هوم کا، کافیست یکی از دو راه زیر را انتخاب کنید.

راه اول تماس با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ است. مسیر دوم پیش روی افراد متقاضی دریافت تست کرونا در منزل پرند، ورود به سایت مجموعه هوم کا به نشانی www.homeca.ir می باشد. در هر دو روش شما با کارشناسان هوم کا صحبت خواهید کرد و از مشاوره آنان بهره خواهید برد و پس از ثبت نهایی درخواست، خدمات تست کرونا در منزل پرند برای شما ارائه خواهد شد.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *