خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / تست کرونا در منزل پیروزی

تست کرونا در منزل پیروزی

تست کرونا در منزل پیروزی

با تبدیل شدن ویروس کرونا به یک مسئله و دغدغه ی جهانی و گرفتن جان چندین میلیون نفر در دنیا این واقعه به یکی از پر خسارت ترین و ناگوارترین اتفاقات چند دهه اخیر محسوب می شود. به طور حتم این مشکل در ماه های گذشته بخش مهمی از زندگی شما شده و فکرتان را به خود مشغول کرده است. ماسک زدن، ضد عفونی و استریل کردن محیط و اشیاء، حفظ فاصله اجتماعی، تقویت کردن سیستم ایمنی بدن و … همه کار هایی هستند که تا سال پیش انجام آن ها به صورت مرتب در روز برایمان امکان ناپذیر بود. به هر حال کرونا یک اتفاق گریز ناپذیر و غیر قابل پیش بینی است. بنابراین به محض مشاهده علائم آن در خود و یا اعضای خانواده تان، سریعا باید از وجود ویروس در بدنتان مطمئن شوید. اما آیا مراجعه به بیمارستان و درمانگاه ها در این روز ها که تخت های بیمارستان ها همه از بیماران کرونایی پر شده است کاری عقلانی است؟ قطعا این طور نیست. پس چه از این بهتر که تست کرونا را در خانه تهران خودتان انجام دهید؟

مجموعه هوم کا با ارائه خدماتی که یکی از آن ها شامل انجام تست کرونا در منزل افراد در هر نقطه از تهران و کرج می شود، قصد دارد تا با مراقبت از سلامتی شما و خانواده‌تان هر چه زودتر کشورمان از شر این ویروس منحوس خلاص کند. اگر ساکن منطقه پیروزی تهران هستید، به خواندن ادامه دهید تا با هزینه، شرایط و مزایای تست کرونا در منزل پیروزی آشنا شوید.

تست کرونا در منزل پیروزی

چرا انجام تست کرونا در منزل پیروزی ضرورت دارد؟

شاید استفاده از دارو های مختلف گیاهی و شیمیایی در تقویت سیستم ایمنی بدن و کمک به گذراندن دوران سخت کرونا موثر واقع شود. اما تا کنون هیچ درمان قطعی که بتواند این ویروس را از بین ببرد کشف نشده است. به همین سبب پیشگیری و حفظ بدن خود از مبتلا شدن به ویروس کرونا مهم ترین کار برای در امان ماندن از این بیماری است. برای این کار لازم است تا اصول بهداشتی را رعایت کنید، محیط را استریل و فاصله خود را با دیگران حفظ کنید. از طرفی دیگر چنانچه علائمی مشابه با ویروس کرونا در بدن خود احساس کردید، بهتر است تا برای حفظ سلامتی خود و خانواده تان با دادن تست کرونا از وضعیت خود هر چه سریع تر با خبر شوید. پس با احتساب این که شما در منطقه پیروزی تهران ساکن هستید، پیشنهاد ما انجام تست کرونا در منزل پیروزی می باشد.

تست کرونا در منزل پیروزی چه مزایایی دارد؟

با دانستن ضرورت و اهمیت انجام تست کرونا در منزل پیروزی، حالا نگاهی به مزایای آن داشته باشید تا در گرفتن تصمیم خود قاطعانه تر عمل کنید:

 • با ماندن در خانه در معرض هوای آلوده به کرونا و تنفس افراد ناقل قرار نمی گیرید.
 • چنانچه ناقل ویروس باشید، احتمال اینکه آن را به افراد جامعه منتقل کنید وجود ندارد.
 • هزینه ای برای رفت و آمد مانند کرایه تاکسی، اسنپ و یا پول بنزین که این روز ها بسیار گران است متحمل نمی شوید.
 • راحتی و سرعت انجام تست کرونا در منزل پیروزی باعث می شود تا شما زودتر از وضعیت جسمانی خود با خبر شوید.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل شاهین شهر

انواع روش های انجام تست کرونا در منزل پیروزی چیست؟

سه نوع تستی که متخصصان هوم کا از متقاضیان می گیرند شامل پی سی آر، آنتی بادی و پکیج ویژه هوم کا می شود. قیمت هر یک از این تست ها با توجه به نوع تستی که سفارش می دهید و تعداد آن، مشخص می شود. در ادامه نحوه انجام هر تست و مقدار هزینه های مربوط به آن ها را برایتان شرح داده ایم.

هزینه تست کرونا در منزل پیروزی چقدر است؟

قیمت های نوسانی و بسیار بالای اجناس، کالا ها و هر گونه خدمات در کشور غیر قابل انکار است. این گرانی به حدی رسیده است تا بسیاری از مردم کشورمان از برخی خدمات درمانی و کالا های دارویی بی بهره باشند. از آن جایی که کمک به سلامتی شما و ریشه کن کردن ویروس کرونا در ایران دغدغه اصلی تیم هوم کا می باشد، سعی شده است تا در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت مناسبی از متقاضیان دریافت شود. همچنین، اگر تعداد سفارشات شما بالا باشد، به عنوان مثال سفارشات شرکتی مد نظرتان باشد، از تخفیف های هوم کا نیز بهره مند می شوید. در جدول زیر هزینه های هر تست برایتان مشخص شده است. همان طور که مشاهده می کنید هزینه هر تست با توجه به نوع آن متفاوت است.

انواع تست                              توضیحات                                        بازه قیمتی

تست پی سی آر                       ۴۸ ساعته                                      ۴۹۰۰۰۰ تومان
۲۴ ساعته                                      ۵۹۰۰۰۰ تومان
۱۲ ساعته                                      ۷۹۰۰۰۰ تومان

تست خون – آنتی بادی             ۲۴ ساعته                                       ۱۹۵۰۰۰ تومان

پکیج هوم کا                           پی سی آر و آنتی بادی                       ۶۹۵۰۰۰ تومان

به این نکته توجه داشته باشید که برای درخواست های ۱۲ ساعته، نمونه گیری تا ساعت ۱۴ انجام می شود.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل شهر ری

تست کرونا PCR در منزل پیروزی

با نمونه برداری از حلق و بینی شما با کمک یک سواپ پنبه ای تیم هوم کا تست پی سی آر را با قیمت بسیار پایین برای شما در منزل پیروزی تان انجام می دهد. سپس نمونه به آزمایشگاه برده شده و با دقت بسیار بررسی می شود. متخصصان ما در کار خود نهایت دقت و توجه را دارند تا نتیجه نهایی را درست و بدون هیچ گونه خطا در مدت زمان معینی به شما اعلام کنند.

تست کرونا آنتی بادی در منزل پیروزی

وجود آنتی بادی در بدن خبر از وجود ویروس کرونا می دهد. زیرا بدن هنگام مواجهه با هر ویروسی، آنتی بادی مربوط به آن را می سازد. تست کرونا آنتی بادی شامل بررسی بدن برای یافتن آنتی بادی کرونا در آن می شود. این نوع تست که به سرولوژی نیست معروف است، به راحتی توسط متخصصان مجرب ما در منزل شما انجام می شود. به این نکته توجه داشته باشید که این تست، دقت کمتری نسبت به تست پی سی آر دارد.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل پاکدشت

پکیج ویژه هوم کا برای تست کرونا در منزل پیروزی

اگر فکر می کنید که هر دو نوع تست ذکر شده برای شما مناسب است، پیشنهاد می کنیم تا به جای سفارش تست پی سی آر و آنتی بادی به صورت جدا گانه، با سفارش پکیج ویژه هوم کا از هر دو تست کرونا در منزل پیروزی با قیمت بسیار پایین تر برخوردار شوید. با خرید این پکیج، هم از سلامتی خود به طور تمام و کمال اطمینان حاصل کنید و هم در هزینه آن صرفه جویی کنید.

تست کرونا در منزل جنوب تهران

نزدیک ترین مکان برای تست کرونا در منزل پیروزی

اگر در منطقه پیروزی تهران زندگی می کنید، می توانید با مجموعه هوم کا تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید و بقیه کار را به اعضای تیم هوم کا بسپارید. تمام تلاش ما این است که هزینه های رفت و آمد و ریسک مراجعه به محیط آلوده به کرونای بیمارستان ها و درمانگاه ها را از شما سلب کنیم.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل شرق تهران 

چرا هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل پیروزی انتخاب کنیم؟

آیا می دانستید که چه چیزی باعث تمایز هوم کا از سایر مجموعه ها می شود و اصلا چرا بهتر است هوم کا را برای انجام تست کرونا در منزل پیروزی خود انتخاب کنید؟

 • تمام هدف هوم کا حفظ سلامتی و یاری هم وطنانمان در پیشگیری از ابتلا به کرونا می باشد.
 • هوم کا در تلاش است تا با استخدام متخصصان زبده و حرفه ای بهترین کیفیت را به مردم ارائه دهد.
 • رعایت تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی یک اصل مهم در این مجموعه به شمار می رود.
 • در ازای ارائه خدمات با کیفیت، قیمت بسیار مناسبی از متقاضیان دریافت می نماید.
 • همکاری هوم کا با مراکز درمانی معتبر و تائید شدن از طرف این مراکز مهر تضمینی است برای کیفیت بالای خدمات آن.
 • هوم کا همواره برای خواسته و نیاز های متقاضیان خود اهمیت بسیاری قائل است و سعی در جلب رضایت آنان دارد.
 • سرعت عمل متخصصان هوم کا در پاسخ گویی، مراجعه به منزل پیروزی شما، انجام تست خواسته شده و در نهایت اعلام نتیجه تست باعث می شود تا شما در کمترین زمان ممکن از وضعیت خود و خانواده تان آگاهی پیدا کنید.

تست کرونا در منزل پیروزی در یک نگاه

در این مقاله به طور کامل ضرورت انجام تست کرونا در منزل پیروزی شرح دادیم و از دلایل اهمیت آن مانند حفظ فاصله اجتماعی، صرفه جویی در هزینه، دریافت خدمات سریع و تعیین وضعیت جسمانی‌تان اشاره کردیم. همچنین سعی کردیم تا با توضیح مزایا و امتیازات هوم کا، نشان دهیم که این مجموعه احساس وظیفه در قبال مردم ایران می کند و تمام تلاشش پیروزی در نبرد با این ویروس ناخوانده می باشد.

خرسندیم که تا به اینجا توانسته ایم با فراهم آوردن خدماتی که در راستای سلامتی و امنیت شما عزیزان است، رضایت بسیاری را جلب کنیم و در حفظ این رضایت پیشرو باشیم. برای دریافت این خدمات کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا اعضای تیم در کمتر از ۲۴ ساعت به شما پاسخ دهند. می توانید با کلیک بر گزینه ثبت درخواست رایگان، سفارش مورد نظرتان را برای ما ثبت کنید. همچنین، اگر این مقاله برای شما مفید واقع شد، خوشحال می شویم تا شما نیز با منتشر کردن و ارسال کردن این مقاله برای دوستان و آشنایانتان در ریشه کن کردن این پاندمی نقش مهمی را ایفا کنید.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل پرند

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *