خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / تست کرونا در منزل کرج

تست کرونا در منزل کرج

تست کرونا در منزل کرج

کمتر از یک سال پیش بر اساس منابع و یک سال و یک یا دو ماه پیش بر اساس گفته های افراد شاهد، جهان با اتفاقی بسیار عجیب و پیش بینی نشده و ترسناک به نام کرونا مواجه شد. کرونا نام این ویروس بود که بر اساس تحقیقات انجام شده از نوعی خفاش که در بازارهای استان ووهان چین داد و ستد می شد، به انسان سرایت کرده است. مردم چین از دیرباز به خوردن چیزهای عجیب و غریب شهره اند. به همین طریق بیماری مهلکی شروع به تکثیر کرد که امروز تقریبا تمام دنیا را درگیر خود کرده و صدمات بسیاری بر کشورهای جهان تحمیل کرده است.

تست کرونا در منزل پیروزی

در این مدت مردم بسیاری در سراسر دنیا به این بیماری مبتلا شده اند و جان خود را از دست داده اند. اما مانند تمام اپیدمی های دیگر، علم و دانش و متخصصان و دانشمندان سراسر دنیا به مبارزه با این بیماری پرداخته و تاکنون پیشرفت های شگرفی در این راه تجربه کرده اند. تا جایی که اخیرا شرکت های آمریکایی فایزر و مدورنا توانسته اند واکسنی را تولید کنند که تا ۹۰ درصد اثربخشی داشته باشد. این درحالیست که واکسن تایید شده آنفولانزا که هر ساله توزیع می شود و توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد، تنها ۶۰ درصد اثر بخشی دارد.

در این بین مانند ظهور تمام بیماری ها در طول تاریخ، علوم آزمایشگاهی و تکنولوژی روز، این بار بسیار سریع تر راهی برای شناسایی افراد مبتلا یا بیمار پیدا کرده و در واقع به عنوان غربالگری از آن ها استفاده می نماید.

آزمایشات متفاوتی برای شناسایی افراد بیمار تنظیم گردید و در اختیار همگان قرار گرفت و بسیاری از کشورها برای غربالگری از این روش ها استفاده نمودند. در کشور ما نیز آزمایشگاه ها با گرفتن مجوز از وزارت بهداشت شروع به انجام آزمایش برای متقاضیانی که به سلامتی خود مشکوک شده اند و یا علائمی از این بیماری دارند نمودند.

در این میان، آزمایشات مذکور به سبد خدمات برخی از مجموعه های خدمات درمانی در کشور اضافه شد. با استفاده از این روش هر کدام از افرادی که متقاضی دریافت خدمات تست کرونا در منزل کرج باشند، می توانند بدون حضور در آزمایشگاه که از جمله مراکز پر تجمع می باشد، نمونه بدهند و جواب آزمایش را دریافت کنند. تست کرونا در منزل کرج زیر مجموعه ای از خدمات آزمایش در منزل می باشد.

یکی از مجموعه هایی که خدمات تست کرونا در منزل کرج را به متقاضیان محترم ارائه می دهد، مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا می باشد. این مجموعه با یاری و همراهی و بهره گرفتن تخصص پرستاران، پزشکان، کارشناسان و سایر پرسنل درمانی و مراقبتی، خدمات خود را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

 

انواع تست کرونا در منزل کرج چه تفاوتی دارند؟

آزمایشات مختلف با توجه به هدفی که دارند به روش های متفاوت انجام می شوند. در حالت کلی دو نوع تست برای کرونا تعریف شده است و در آزمایشگاه های معتبر نیز انجام می گیرند. یکی از این روش ها تست آنتی بادی است که در این نوع از تست کرونا در منزل کرج، نمونه آزمایش را برای پیدا کردن آنتی بادی های ساخته شده علیه ویروس کرونا توسط بدن بررسی می شود. آنتی بادی عامل مبارزه با ویروس کرونا است که اگر ساخته شده باشد، در خون می ماند و در آزمایش مشخص می شود. این آزمایش برای غربالگری مناسب نیست. تست بعدی PCR است که در آن متخصصین آزمایشگاه به دنبال قطعات خود ویروس در نمونه آزمایش خواهند بود.

نوع نمونه گیری در این روش ها متفاوت است. نمونه برای تست آنتی بادی از خون فرد متقاضی گرفته می شود. اما برای تست PCR نمونه بزاق یا مخاط ته بینی فرد آزمایش دهنده کفایت می کند. علت این امر این است که تشکیل آنتی بادی در خون انجام می شود و در بافت یا بزاق یا بسیار کم است با مدت ها طول میکشد تا به آن جا برسد. در آزمایش PCR نیز راحت ترین و در دسترس ترین مسیر و جای تجمع ویروس، ته حلق و بینی هستند.

مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا هر دو روش را برای متقاضیان ارائه می دهد. افراد به صورت آزاد یا با ویزیت پزشک، می توانند از این خدمات بهره ببرند.

تست کرونا در منزل پیروزی

 

آیا به علت انجام تست کرونا در منزل کرج باید پول بیشتری پرداخت کرد؟

بدون شک یکی از متداول ترین سوالاتی که در ذهن هر کسی پیش می  آید، هزینه خدمات تست کرونا در منزل کرج می باشد. در نگاه اول ممکن است اینگونه به نظر برسد که هزینه انجام تست در منزل خیلی بیشتر از انجام آن در آزمایشگاه باشد. اما در واقع چنین نیست. مجموعه خدمات درمانی و مراقبتی هوم کا تمام خدمات خود را مطابق با قیمت عنوان شده از سوی وزارت بهداشت ارائه می دهد تا افراد با درآمد متوسط نیز بتوانند از این خدمات استفاده کنند. ضمن اینکه با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل کرج سبب جلوگیری از حضور افراد در مراکز پر تجمع و احتمالا آلوده می شود و افراد بدون طی مسافت های طولانی برای رسیدن به مراکز درمانی آزمایش خود را انجام می دهند و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.

مجموعه هوم کا با متعادل نمودن قیمت خدمات خود، سعی در همه گیر کردن استفاده از خدمات درمان در منزل برای تمام اقشار مختلف جامعه را دارد.

سایر مناطق: تست کرونا در منزل پیروزی

مراحل دریافت خدمات و انجام تست کرونا در منزل کرج

شاید برخی تا کنون با خدمات آزمایش در منزل و به طور مشخص تست کرونا در منزل کرج آشنا نبوده اند. لذا مراحل استفاده و بهره گیری از خدمات تست کرونا در منزل کرج را شرح می دهیم. مراحل دریافت خدمات و انجام تست کرونا در منزل کرج از تماس با مجموعه ارائه کننده خدمات آغاز می شود. برای بهتر روشن شدن موضوع درمورد پروتکل مجموعه هوم کا صحبت می کنیم. تماس با این مجموعه فرد متقاضی را به کارشناسان این مجموعه ارتباط می دهد. در طی فرآیند درخواست خدمات، از مشاوره رایگان نیز بهره مند می شوند. در ادامه متخصصی که از آن به عنوان نمونه گیر یاد می شود، برای نمونه گرفتن از فرد متقاضی به محل حضور او اعزام می شود. نمونه گیری بر اساس نوع آزمایش متفاوت است اما نمونه گیر با تمام پروتکل های موجود در این فرآیند آشنایی کامل دارد. نمونه گیری کار تخصصی ای است که نیاز به آموزش دارد. چرا که نمونه گیری اشتباه ممکن است سبب جواب اشتباه شود.

نمونه گیر پس از انجام کار خود، نمونه آزمایش را به آزمایشگاه طرف قرارداد با مجموعه هوم کا می برد و پس از انجام مراحل کار بر روی نمونه توسط متخصصان آزمایشگاه، پاسخ تست کرونا در منزل کرج برای فرد متقاضی این خدمات ارسال می شود.

سایر مناطق: تزریقات در منزل سعادت آباد

اهمیت انجام تست کرونا در منزل کرج

همان گونه که شنیده ایم و می دانیم، تمام افرادی که ویروس کرونا به آن ها انتقال می یابد، بیمار نمی شوند و اصلا علائمی از این بیماری مانند تب، سرفه یا خستگی را نخواهند داشت. به علاوه این که علائم این بیماری برای تمام مبتلایان یکسان نیست. علاوه بر این داشتن علائم نیز به معنای ابتلا به کرونا نیست.

تصور کنید فردی با داشتن علائم مذکور حس می کند که به ویروس کرونا آلوده شده است. همان طور که گفته شد علائم به معنی ابتلا به ویروس نیست و این فرد تصور می کند که آلوده شده است و با همین تصور اشتباه به آزمایشگاه مراجعه می کند که آزمایش دهد و از سلامت خود اطمینان حاصل کند.

آزمایشگاه به صورت معمول بسیار شلوغ است و بیماران زیادی به این مراکز مراجعه می کنند تا آزمایشات خود را انجام دهند. این موضوع سبب آلودگی این اماکن می باشد و ممکن است فردی که تصور می کرد کرونا داشته و برای انجام تست کرونا به آزمایشگاه مراجعه نموده است، این بار واقعا آلوده شود. اما با استفاده از خدمات تست کرونا در منزل کرج، فرد بدون خروج از خانه و در محل حضور خود و در آرامش کامل، نمونه می دهد و نتیجه را دریافت خواهد کرد. تست کرونا در منزل کرج از حضور افراد در مراکز پر تجمع آزمایشگاه جلوگیری می نماید.

 

استفاده از خدمات تست کرونا در منزل کرج هوم کا

حال که با اهمیت و مزایای استفاده از خدمات تزریقات در منزل کرج آشنا شدیم و دانستیم که مجموعه هوم کا حساسیت بالایی بر استخدام پرستاران و کارشناسان خود دارد و هدف مجموعه انجام خدمات با کیفیت است، بهتر است تا درمورد نحوه درخواست خدمات تست کرونا در منزل کرج از مجموعه هوم کا صحبت کنیم.

برای درخواست خدمات، تماس با شماره تلفن ۹۱۰۲۵۵۹۵-۰۲۱ کافی می باشد. کارشناسان مجموعه هوم کا شما را راهنمایی می کنند و مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می دهند.

روش دیگر، ورود به سایت مجموعه هوم کا به آدرس www.homeca.ir می باشد. با وارد شدن به سایت، به راحتی مسیر درخواست خدمات را پیدا خواهید کرد و با کلیک بر روی آن، وارد بخش درخواست اینترنتی می شوید. پس از تکمیل اطلاعات، درخواست شما ثبت نهایی می شود.

در ادامه کارشناسان مجموعه هوم کا با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های نهایی را با شما انجام خواهند داد. پس از اتمام درخواست، فرد نمونه گیر به محل حضور شما مراجعه می کند و نمونه گیری را انجام می دهد.

سایر مناطق: تزریقات در منزل چیتگر

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *