خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / سایت های کاریابی کانادا

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا

کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را برای کمک داشته باشید، آسان خواهد بود. شما می­توانید به وبسایت­های مربوط به شغل ­ها سر بزنید، از خانواده و دوستانتان کمک بگیرید، و یا از مرکز اجتماع محلی­تان راهنمایی تخصصی دریافت کنید.

کار در کانادا

شغل­های IT

وبسایت منحصربه ­فرد www.itjobs.ca  که حدود ۱۵ سال از تأسیس آن می­ گذرد، بزرگ­ترین وبسایت شامل سایت­های کاری تخصصی در کانادا است. در این وبسایت، فرصت­ه ای شغلی فراوانی، از حسابداری گرفته تا شغل­ های وابسته به داروسازی یا تکنولوژی، برای متقاضیان متخصص یافت می­شود.

جنگل­های کانادا

اگر به دنبال شغلی در بخش جنگل­بانی کانادا هستید، می­توانید به وبسایت www.canadian-forests.com/job.html سر بزنید. تازه­ترین شغل­ها در این بخش به طور مداوم در این وبسایت منتشر و به­روزرسانی می­شوند.

وبسایت Career Tree

لیست شغل­ های مربوط به بخش خصوصی و دولتی در وبسایت careertree.ca موجود است. تازه ­ترین توصیه­ ها و منابع مربوط دائما در این وبسایت به ­روزرسانی می­شوند.

وبسایت Good Work

از سال ۲۰۰۱، بزرگ­ترین جامعه ­ی به­ وجودآورندگان تغییر محیط­زیستی، متخصصان اشتغال پایدار، داوطلبین و جستجوکنندگان شغل­ های محیط­زیستی در کانادا از وبسایت www.goodwork.ca برای پیدا کردن پروژه­ ها و جنبش­ های داوطلبانه استفاده کرده و می­کنند.

بیشتر بخوانید: کارآموزی در خارج از کشور

وبسایت In-Transit

این وبسایت (www.in-transit.com) متقاضیان شغلی در حیطه ­ی حمل­ ونقل، ازجمله رانندگان، اوپراتورهای لیفتراک، و دیگر شغل­ های مربوط را استخدام می­کند.

شغل ­های مربوط به رسانه

اگر به دنبال شغلی مربوط به رسانه در کانادا هستید، وبسایت www.mediajobsearchcanada.com به شما در یافتن کاری در این صنعت خلاقانه کمک می­کند. این فضای استخدامی با توجه به لیست کارجویان مستعد بسیار رقابتی است؛ بنابراین پیشنهاد ما این است که پیش از اقدام، از تکمیل بودن رزومه­ ی خود در حد مقبولی مطمئن شوید.

کاریابی در کانادا

سایت­ های عمومی یافتن شغل در کانادا

سایت­ های کاریابی کانادا به وفور وجود دارند؛ بااین­حال، یافتن یک سایت معتبر و مفید دشوارتر از چیزی است که به نظر می­رسد. در زیر، لیستی از وبسایت ­های مورداعتماد ما ارائه می­گردد:

وبسایت Monster

وبسایت www.monster.ca که یک وبسایت استخدام جهانی و از بزرگ­ترین وبسایت­ های استخدام در دنیا است، مکانی عالی برای شروع جستجوی کار کانادا است. این وبسایت علاوه بر ارائه ­ی فرصت­ های شغلی گوناگون، به شما در پرسش ­هایی که ممکن است درمورد شغل­ها داشته باشید کمک کرده و توصیه ­ها و راهنمایی ­های حرفه­ای در اختیارتان قرار می­دهد.

وبسایت Workopolis

وبسایت www.workopolis.com  بیش از ۱۵ سال است که به عنوان شرکتی کانادایی در زمینه ­ی کمک به هزاران فرد در جستجوی شغل فعالیت داشته­است. این وبسایت شرکت­ های گوناگون کوچک و بزرگی را در سرتاسر کشور کانادا معرفی می­کند. هم­چنین منابع زیادی در وبسایت موجود است که به شما در تنظیم درخواست شغلی­تان کمک می­کنند.

بیشتر بخوانید: دوره های کوآپ کانادا

وبسایت Canada Jobs

در وبسایت www.canadajobs.ca می­توانید شغلی در زمینه ­های گوناگون ازجمله صنایع هوافضا، پزشکی و حتی ورزش بیابید. به­علاوه می­توانید توصیه ­های حرفه­ای و مفیدی در رابطه با رسیدن به شغل رؤیایی خود دریافت کنید.

وبسایت Indeed

وبسایت ca.indeed.com که یک وبسایت جامع در هر زمینه­ی شغلی است نیز یکی از بهترین مکان­ها برای شروع جستجوی شما است.

وبسایت Eluta

وبسایت کااریابی www.eluta.ca مخصوص یافتن متقاضیان مناسب برای ۱۰۰ شرکت کارفرمای برتر در کانادا است. برخی از این شرکت­های برجسته عبارتند از Shell، L’Oreal و Slemens.

بانک شغل کانادا

وبسایت دولتی www.jobbank.gc.ca  تازه­ ترین شغل­ها را معرفی کرده و هم­چنین، اطلاعات، اخبار و منابعی را برای متقاضیان سراسر دنیا فراهم می­کند.

وبسایت Wow Jobs

وبسایت www.wowjobs.ca به عنوان یکی از بزرگ­ترین موتورهای جستجوی شغل در کانادا، بیش از ۱۰۰۰۰۰ آگهی شغل را در هر زمانی انتشار می­دهد. این وبسایت به خاطر سهولت در کاربردش در همه­ی زمینه­های شغلی بسیار مفید است.

وبسایت Simply Hired

تازه ­ترین فرصت­های شغلی در کانادا را یک­جا در وبسایت simplyhired.ca بیابید. این وبسایت فرصت­ های شغلی تمام ­وقت و پاره ­وقت بسیاری را در هر زمینه­ای برای شما فراهم می­کند تا بتوانید شغل مناسب خود را پیدا کنید.

وبسایت Career Builder

شرکت www.careerbuilder.ca دفاتری در سراسر دنیا دارد و به ­سرعت در حال رشد در بازار جهانی است. این وبسایت با فراهم آوردن تازه ­ترین فرصت­های شغلی و اخبار صنعتی، منبعی کاربردی و مفید برای هر نوع اطلاعات کاری است.

استخدام در کانادا

سایت­ های یافتن شغل برای جوانان در کانادا

شما چه یک دانشجو باشید و به دنبال کاری پاره ­وقت بگردید، و چه به تازگی درستان را تمام کرده و به دنبال کسب تجربه باشید، فرصت­ های هیجان­انگیز فراوانی در سرتاسر کشور کانادا برای­تان وجود دارند.

برای دریافت اطلاعات در رابطه با این­که چگونه باید برای درخواست استخدام اقدام کنید، می­توانید از دوستان و خانواده­تان یا مشاورین کمک بگیرید و یا به مرکز اجتماع محل خود مراجعه کنید. درغیراین­صورت، وبسایت ­های آنلاین بسیاری برای کمک به جستجوی شما آماده هستند.

وبسایت شغل­ های تابستانی کانادا

با استفاده از سایت کاربردی www.summerjobs.ca شغلی تابستانی در کانادا پیدا کنید. این سایت فرصت­ های شغلی موجود در سایت­های کاریابی تخصصی دیگر را لیست می ­کند. شما می­توانید هر نوع فرصت شغلی، از کار در اردوهای تابستانی گرفته تا فرصت های کارآموزی در کانادا را در این سایت بیابید. هم­چنین این وبسایت راهنمایی­ های مفیدی در رابطه با انواع شغل ­ها و رسیدن به شغلی رؤیایی در اختیار شما قرار می­دهد.

بانک شغل دانشجویی

سایت دولتی www.canada.ca/en/services/youth.html به شما کمک می­کند تازه­ ترین شغل ­ها و فرصت­ ها، شامل زمینه­ی خاصی که می­ خواهید در آن وارد شوید، را در اطراف خود جستجو کنید. این سایت که یکی از بهترین منابع شغل در کانادا است، می­بایست اولین نقطه ­ای باشد که به آن مراجعه می­کنید.

برنامه­ ی فدرال تجربه­ ی کاری دانشجویان

در صورتی که شما یک دانشجوی تمام­وقت هستید و قصد دارید به جستجوی علایق و پرورش مهارت ­های خود در دولت بپردازید، احتمالا برنامه ی موجود در سایت https://www.canada.ca/en/public-service-commission.html مخصوص خود شما است. این برنامه برای افراد علاقمند به سیاست­ های تجاری، ارتباطی، مالی و IT و غیره مناسب است.

  • دانشجویان برای درخواست پذیرش در این برنامه نیازی به داشتن سابقه­ ی کاری ندارند.
  • دانشجویان باید معیارهای صلاحیت شرکت در برنامه را دارا باشند.
  • فرصت­ های شغلی می­توانند به صورت تمام­ وقت یا پاره­ وقت ارائه شوند.

مرکز شغلی محل تحصیل­تان نیز می­تواند شما را در یافتن تازه­ ترین فرصت­های شغلی یاری کند.

بیشتر بخوانید:

قانون کار کانادا

کار در خارج از کشور

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

حسابداری در کانادا

چگونه به عنوان یک تازه وارد موفق شوید؟ حسابداری و زمینه های مالی، گستردگی زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *