خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / شرکت پرستاری در اسلامشهر

شرکت پرستاری در اسلامشهر

تاکنون چقدر در صفحات وب جستجو کرده‌اید تا بهترین شرکت پرستاری در اسلامشهر را بیابید؟ شاید بگویید به دلایل مختلف بارها این کار را انجام داده‌اید  و هر بار مجبور شده‌اید برای برخورداری از خدمات درمانی و پرستاری به مرکز درمانی مراجعه کنید. اما این بار کافی است به هوم کا مراجعه کنید تا تجربه‌ایی راحت و بدون دغدغه داشته باشید. خدمات هوم کا در تمام سطح استان تهران و کرج با کیفیتی برتر و یکسان به شما ارائه می‌شود.

شرکت پرستاری در اسلامشهر چه اهدافی را دنبال می‌کند؟

هدف اصلی شرکت پرستاری این است تا خانواده‎ها در منزل و یا محل مورد نظر از خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشگاهی بهره ببرند. این امر منجر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه خواهد شد. تصور کنید هر روز باید برای عیادت بیمار به بیمارستان مراجعه کنید و یا اینکه مجبور باشید پس از پایان کار روزانه به عنوان همراه در کنار بیمار خود باشید، حتی گاهی اوقات لازم است تا برای چند روزی مرخصی بگیرید تا به طور تمام وقت در مرکز درمانی حضور داشته باشید، شاید بتوانید برای مدتی کوتاه این شیوه را در پیش بگیرید، اما در طولانی مدت این موضوع شما را کلافه خواهد کرد و چه بسا شما نیز بیمار شوید.  در این شرایط شاید بهتر باشد، بیمار را به منزل آورده و از خدمات شرکت پرستاری بهره ببرید. در این صورت با آرامش خیال از بیمار خود مراقبت کرده  و در عین حال به فعالیت‌های روزمره زندگی خود می‌پردازید.

شرکت پرستاری در اسلام شهر

در مرحله بعدی فعالیت این شرکت‌ها تا حدود زیادی می‎تواند ازدحام در مراکز درمانی را کاهش دهد، به این ترتیب مراکز درمانی  نیز بهتر می‎توانند خدمات خود را به مراجعه‌کنندگان ارائه دهند. شلوغی مراکز درمانی باعث  خستگی و آشفتگی روحی و روانی تیم پزشکی بخصوص پرستاران خواهد شد. این موضوع بر روی کیفیت خدمات تاثیر خواهد گذاشت. گاهی فشار کاری در بیمارستان به حدی است که بین پرسنل و مراجعه‌کنندگان درگیری رخ می‎دهد. شاید هیچکدام از آنها مقصر نباشند، خانواده‌ها به فکر بهبود بیمار خود هستند و تیم پزشکی فرصت کوتاهی برای استراحت می‌خواهد.

شرکت پرستاری در اسلامشهر چه خدماتی را به شما ارائه می دهد؟

اینکه به کدامیک از خدمات شرکت پرستاری نیاز دارید، به شرایط شما و بیمار بستگی دارد. برخی از بیماران به مراقبت‌های ساعتی و کوتاه مدت نیاز دارند، گاهی اوقات شاید تنها به یک تزریق ساده نیاز داشته باشید و گاهی اوقات لازم است از خدمات پانسمان و یا تعویض سوند بهره ببرید. خدمات پرستاری و پزشکی دامنه وسیعی دارد. برای مثال می‎توان به گاواژ معده اشاره کرد. در این شرایط بیمار نمی‎تواند از طریق دهان مواد خوراکی را دریافت نماید. افرادی که به کما رفته و سطح هوشیاری پایینی دارند از گاواژ معده استفاده می‎کنند.

به این ترتیب از طریق لوله خاصی مایعات و  مواد غذایی وارد معده خواهد شد. پرستار با استفاده از سرنگ، مواد غذایی را تزریق خواهد کرد. برای این منظور لازم است مواد غذایی به صورت آبکی تهیه شوند. این لوله معمولا هر ۶ تا ۷ روز باید تعویض شود.

از دیگر خدمات شرکت پرستاری می‎توان به همودیالیز در منزل اشاره کرد. این تکنیک درمانی برای بیمارانی است که از نارسایی کلیه رنج می‎برند و مجبور هستند برای تخلیه مواد زائد بدن به طور مکرر به مراکز درمانی مراجعه نمایند، این در حالی است که با استفاده از خدمات شرکت‌های پرستاری امکان انجام آن در منزل و یا محل مورد نظر وجود دارد. وقتی صحبت از همودیالیز می‎شود، در واقع منظور همان دیالیز خشک است. در طی آن خون تصفیه شده، مواد سمی و ضایعات از بدن خارج شده و الکترولیت‌های بدن در حالت تعادل قرار می‌گیرند. برای این منظور لازم است تا خون از بدن خارج شود، بنابراین متخصص باید به رگ‌های خونی دسترسی داشته باشد. ممکن است در طی آن از گرافت ( رگ مصنوعی) و یا کاتر استفاده شود. معمولا برای دسترسی به رگ خونی از ناحیه بازو استفاده خواهد شد.

شرکت پرستاری در اسلامشهر

دیگر خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر

دامنه خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر بسیار وسیع است، اما از رایج‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تزریقات

تعویض پانسمان

ساکشن

نمونه گیری

تعویض سوند ادراری

شستشوی گوش

ونیلاتور

تراکئوستومی

بررسی سطح هوشیاری بیمار

همودیالیز

پرستار ICU

لاواژ معده

تعویض کیسه استوما

برای استفاده از خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر کافی است به وب سایت هوم کا به آدرس https://www.homeca.ir/ سر بزنید و یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید.

 

 

چه کسانی در شرکت خدمات پرستاری فعالیت دارند؟

افرادی که در شرکت پرستاری مشغول خدمت هستند در این زمینه آموزش لازم و آکادمیک را دیده‌اند و از سویی دیگر دارای سابقه کار مفید در مراکز درمانی هستند. برای این منظور آنها باید دارای مدرک کارشناسی پرستاری باشند. علاوه‎بر این کلیه پرسنل برای حضور در شرکت‌های پرستاری باید دارای  گواهی انجام خدمات قانونی و عدم سوءپیشینه کیفری نیز باشند. افرادی که به عنوان موسس این شرکت‌ها فعالیت دارند، باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و حداقل دارای دو سال سابقه کار مفید در مراکز بهداشتی و درمانی معتبر باشند. افرادی که با داشتن مدرک کارشناسی قصد ریاست در این شرکت را دارند به پنج سال سابقه کار مفید نیاز خواهند داشت.

معاونت‌ درمان دانشگاه‌ها، مجوز فعالیت‌ شرکت‌های پرستاری را صادر خواهند کرد، همچین خدمات ارائه شده از سوی این شرکت‌ها براساس قوانین و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می‎شود.

پرستار سالمند معلول در منزل

آیا خدمات بهیاری جزء خدمات پرستاری  است؟

گاهی اوقات نمی‌دانیم برای نگهداری از بیمار در منزل، از خدمات پرستاری بهره ببریم و یا از بهیار کمک بگیریم؟ در مرحله اول باید بدانید، بهیار عضوی از گروه پزشکی است که در جایگاه پایین‎تری از پرستار فعالیت می‌کند. به بیانی دیگر فعالیت بهیاران زیر نظر پرستاران انجام می‌شود. آنها دانش پرستاری را در کنار مهارت‌های اخلاقی و عواطف انسانی، برای بهبود بیمار بکار می‌گیرند. بنابراین می‎توانید از خدمات آنها برای نگهداری از بیماران، سالمندان و یا کودکانی که با بیماری‌های خاص مانند عقب‌ماندگی ذهنی و جسمی مواجه هستند، کمک بگیرید. از جمله وظایف آنها به موارد زیر اشاره شده است:

  • جمع‌آوری اطلاعات درمانی بیمار با مراجعه به پرستاران و پزشکان
  • بررسی علائم حیاتی بیمار
  • غذا و دارو دادن به بیمار
  • کمک به بیمار جهت جابجایی  و حرکت
  • تعویض لباس بیمار و ملافه‌ها
  • بررسی جراحات و زخم‎های احتمالی
  • توجه به بهداشت عمومی بیمار

این افراد باید دارای مهارت‌های ارتباطی بالایی باشند. بیماران در بیشتر مواقع دوست دارند از مشکل خود صحبت نمایند. بی‌توجهی به آنها زمینه را برای بروز ناراحتی‌های روحی و روانی مهیا خواهد کرد.

به عنوان یک بهیار شاید با لحظات سخت و غم‌انگیزی مواجه شوید، باید توانایی کنترل احساسات خود را داشته باشید و شرایط را مدیریت نمایید.

چگونه از خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر استفاده کنیم؟

برای استفاده از خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر، انتخاب‌های متعددی در پیش رو دارید، اما با استفاده از خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشی در منزل هوم کا در سریعترین زمان ممکن مشکل خود را حل خواهید کرد. برای این منظور کافی است مراحل زیر طی شود:

در ابتدا به سایت هوم کا مراجعه کرده و سفارش خود را به طور رایگان ثبت نمایید. برای این منظور چند سوال کوتاه از شما پرسیده می‌شود. با پاسخ دادن به آنها به ما کمک می‌کنید تا بهتر خدمات خود را به شما ارائه دهیم.

در مرحله بعدی باید منتظر تماس کارشناسان ما بمانید. نگران نباشید، اصلا در پی آن نیستیم تا شما را منتظر نگه داریم. ما به خوبی می‎دانیم وقت طلا است و باید نهایت استفاده  را از آن کرد. در این مرحله کارشناسان ما به بررسی مشکل شما پرداخته و راهنمایی‎های لازم را انجام خواهند داد. در صورتیکه مایل باشید، درخواست شما به صورت نهایی ثبت خواهد شد. در طی این ارتباط می‎توانید کلیه سوالات و ابهامات خود را در زمینه خدمات شرکت پرستاری از کارشناسان ما بپرسید.

در مرحله آخر، کافی است در منزل و یا محل مورد نظر منتظر بمانید تا متخصص شما را ملاقات کند.

قیمت خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر

برای خدمات شرکت پرستاری نمی‌توان قیمت ثابت و معینی را ارائه داد. این امر به نوع خدمات، تعرفه آن، نوع بیماری و چگونگی استفاده از خدمات پرستاری بستگی خواهد داشت. برای مثال برخی از خانواده‌ها به طور ساعتی از این خدمات استفاده می‌کنند، در حالیکه برخی دیگر به صورت روزانه و شبانه‌روز مایل به استفاده از آن هستند. همچنین باید بدانید خدمات پرستاری صرفا محدود به نگهداری از بیمار و رفع نیازهای پزشکی او نخواهد شد. خانواده‌های زیادی برای نگهداری از سالمند خود نیز به خدمات پرستار سالمند معلول نیاز خواهند داشت.

خدمات شرکت پرستاری در اسلامشهر با هوم کا

فقط کافی است یکبار از خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایش در منزل هوم کا بهره ببرید تا ما را به عزیزان و اطرافیانتان معرفی نمایید. راز موفقیت هوم کا به اهداف و شیوه ارائه خدمات باز می‎گردد. این مجموعه حفظ سلامتی مخاطبان خود را اولویت قرار داده است و بنابراین تحت هیچ بهانه‎ایی کیفیت خدمات خود را پایین نخواهد آورد. از سویی دیگر این مجموعه تلاش کرده است تا قیمت متعادلی برای فعالیت‌های خود ارائه دهد تا اقشار مختلف جامعه فرصت استفاده از خدمات درمانی باکیفیت را داشته باشند.

ما برای حفظ  سلامتی شما با معتبرترین مراکز درمانی و بهترین متخصصین همکاری داریم. همین حالا کاملا رایگان عضو خانواده هوم‌کا شوید و بهترین سطح خدمات را تجربه کنید.

 

 

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *