خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / شرکت پرستاری در ولنجک

شرکت پرستاری در ولنجک

استفاده از خدمات شرکت پرستاری سبب می‎شود تا به شیوه‎ایی راحتر از خدمات درمانی، مراقبتی و آزمایشگاهی در منزل بهره ببرید. دیگر لازم نیست برای نمونه‌گیری‌های رایج، تزریقات، مراقبت‌های تخصصی، پانسمان و … از منزل خارج شوید و یا نگران این باشید که از کجا می‎توانید یک پرستار خوب و با تجربه برای مراقبت از سالمند، کودک و یا بیمار را بیابید. شاید شرکت پرستاری در ولنجک را نیز انتخاب کرده‌اید، اما با قیمت و هزینه‌های آن مشکل دارید. ما به شما، راه‌حل خوبی را پیشنهاد می‎کنیم. هوم کا به شما کمک خواهد کرد تا تجربه‌ایی بی‌دغدغه در این زمینه داشته باشید.

شرکت پرستاری در ولنجک

شرکت پرستاری چه اهدافی را دنبال می کند؟

شرکتهای پرستاری با هدف پاسخ به نیازهای پزشکی و درمانی مردم فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. در بسیاری از مناطق تعداد مراکز درمانی نسبت به رشد جمعیت در سطح پایین‌تری قرار دارد. این امر منجر به شلوغی مراکز بهداشتی و فشار کاری بر پرسنل پزشکی خواهد شد که این موضوع نیز به نوبه خود کاهش کیفیت خدمات را در پی خواهد داشت. این در حالی است که شرکت‌های پرستاری دامنه وسیعی از خدمات را می‎توانند در منزل به مخاطبان ارائه دهند. در این صورت تنها بیمارانی به بیمارستان مراجعه می‌کنند که درمان آنها در منزل امکان‌پذیر نیست.  به این ترتیب از ازدحام بیمارستانها کاسته می‎شود و در نتیجه خدمات درمانی با کیفیت مطلوبی به بیماران ارائه خواهد شد.

از سویی دیگر تاسیس شرکت‌های پرستاری به راحتی می‎تواند پاسخگوی آن دسته از بیمارانی باشد که به هر دلیلی توانایی حضور در مراکز درمانی را ندارند. در این شرایط خانواده‌ها باید در کنار هزینه درمان، به فکر هزینه جابجایی بیمار نیز باشند. در این رابطه می‎توان به بیمارانی اشاره کرد که از آسیب‌های نخاعی رنج می‎برند و یا دچار سکته مغزی شده‌اند. در بیشتر مواقع، بخصوص در مورد افرادی که به آسیب‌های نخاعی مبتلا هستند، امیدی برای بهبودی بیمار موجود ندارد. به همین دلیل آنها نیازمند مراقبت‌های دائمی هستند. بیشتر خانواده‌ها ترجیح می‎دهند از عزیزان خود در منزل نگهداری کنند، اما همیشه یک دغدغه بزرگ همراه آنها است. اینکه چگونه می‎توانند از خدمات درمانی و پرستاری در منزل بهره ببرند؟

اگر به خدمات موسسه پرستاری یاز دارید کافی است به وب سایت هوم کا به آدرس https://www.homeca.ir/ سر بزنید و یا با شماره ۰۲۱۹۱۰۲۵۵۹۵ تماس بگیرید.

معرفی خدمات شرکت پرستاری در ولنجک

خدمات پرستاری دامنه گسترده‎ایی داشته و به شکل‌های مختلف قابل ارائه است. گاهی اوقات بیمار تنها به یک تزریق ساده تقویتی نیاز داشته و زمانی لازم است از کمک‌های تخصصی پرستاران بهره ببرد. گاهی اوقات فعالیت پرستاران محدود به آموزش می‎شود و زمانی به حضور ۲۴ ساعته آنها نیازمند هستیم. نوع خدمات پرستاری به طور کامل به شرایط بیمار و درخواست خانواده بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال می‌توان به تعویض سوند اشاره کرد. گاهی اوقات بیماران در وضعیتی قرار می‌گیرند که حرکت  و جابجایی برای آنها مشکل است. در این حالت برای تخلیه ادرار از سوند استفاده خواهد شد. این ابزار پزشکی دارای یک کیسه و لوله باریک و منعطف است. انتهای لوله در مسیر دستگاه ادراری قرار خواهد گرفت، به این ترتیب ادرار در کیسه جمع خواهد شد. برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی لازم است به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • برای پیشگیری از عفونت توصیه می‎شود هر ۸ ساعت، کیسه ادرار را تخلیه کنید.
 • اگر بیمار با نشت ادرار مواجه شد، حتما از پرستار کمک بگیرد.
 • اگر پس از گذشت ۶ تا ۸ ساعت ادرار در کیسه مشاهده نشد، باید با پرستار در این زمینه مشورت کنید. البته لازم است تا مطمئن شوید، لوله سوند پیچ نخورده باشد.
 • دقت داشته باشید، کیسه سوند باید در مکانی پایین‌تر از مثانه قرار داشته باشد. این امر از برگشت ادرار و بروز عفونت جلوگیری خواهد کرد.
 • هرگز سعی نکنید لوله سوند را از مجرای ادراری خارج کنید، احتمال بروز خونریزی و ضربه وجود دارد.

با کمک پرستار در منزل، دیگر لازم نیست، نگران مسائل مراقبتی و پزشکی باشید. گاهی اوقات یک اشتباه کوچک، زمینه را برای بروز مشکلات جدی فراهم می‎سازد.

پرستاری در ولنجک

دیگر خدمات شرکت پرستاری در ولنجک

 • شستشوی گوش
 • ونیلاتور
 • تزریقات
 • تعویض پانسمان
 • ساکشن
 • نمونه گیری
 • تعویض کیسه استوما
 • تراکئوستومی
 • بررسی سطح هوشیاری بیمار
 • همودیالیز
 • پرستار ICU
 • لاواژ معده

خدمات شرکت پرستاری؛ نگهداری از سالمند

مراقبت و نگهداری از سالمندان خدماتی است که از سوی شرکت‌های پرستاری ارائه می‎شود. هدف از آن حفظ سلامتی سالمند و جلوگیری از آسیب و خطرات احتمالی است. برخی از خانواده ترجیح می‌دهند از پرستار خصوصی به صورت ۲۴ ساعته بهره ببرند و برخی دیگر به صورت ساعتی، روزانه و یا دوره‌ایی. برای مثال افرادی که شاغل هستند، امکان حضور دائمی در منزل را ندارند، به همین دلیل از خدمات ساعتی شرکت‌های پرستاری برای مراقبت از افراد سالمند استفاده می‎کند، برخی دیگر نیز برای مدت زمانی خاص به این خدمات نیاز دارند، برای مثال ممکن است چند روزی به سفر کاری بروند، در غیاب آنها پرستار وظیفه مراقبت از سالمند را بر عهده خواهد گرفت. پرستاری و مراقبت از سالمند می‎تواند شامل خدمات زیر باشد:

 • توجه به وضعیت جسمانی سالمند و کنترل وضعیت سلامتی او
 • دادن غذا و دارو
 • کمک برای انجام کارهای شخصی مانند تعویض لباس و یا همراهی کردن آنها برای پیاده‎روی و تمرینات فیزیوتراپی
 • استفاده از خدمات پرستاری ومراقبت از سالمند هوم کا، باعث آرامش روحی سالمند و افراد خانواده خواهد شد، چرا که مطمئن هستید در صورت بروز مشکل، پرستار به موقع اقدامات اورژانسی و درمانی را انجام می‌دهد.

چگونه از خدمات شرکت پرستاری در ولنجک استفاده کنیم؟

اگر می‌خواهید از خدمات شرکت پرستاری بهره ببرید، شاید بهتر باشد با کارشناسان ما در هوم کا تماس بگیرید. ما سعی کرده‎ایم تا خدمات مراقبتی، درمانی و آزمایشگاهی را در کوتاه‌ترین زمان و با کیفیتی بالا به شما ارائه دهیم.  برای این منظور اصلا قرار نیست مراحل سخت و پیچیده‌ایی را پشت سر بگذارید، فقط کافی است به چند نکته ساده توجه کنید:

 • در ابتدا به سایت هوم کا مراجعه کرده و سفارش خود را به صورت رایگان ثبت نمایید. برای این منظور کافی است، بر روی دکمه ثبت درخواست رایگان، کلیک کنید. برای اینکه بتوانید از خدمات، به شکلی بهتر برخوردار شوید، چند سوال کوتاه از شما پرسیده خواهد شد. بقیه کارها بر عهده تیم تخصصی ما خواهد بود.
 • در مرحله بعدی کارشناسان ما برای مشاوره و راهنمایی‌هایی بیشتر با شما تماس می‎گیرند. این امر در کوتاه‎ترین زمان انجام خواهد شد. در طی آن می‎توانید کلیه سوالات خود را مطرح نمایید. در صورتیکه موافق باشید، سفارش شما در این مرحله ثبت نهایی خواهد شد.
 • در مرحله بعدی باید منتظر شوید تا متخصص را در منزل و یا محل مورد نظر ملاقات نمایید. به همین راحتی می‎توانید از خدمات ما در منزل بهره ببرید.

پرستار کودک در منزل

مزایای شرکت پرستاری در ولنجک

 • با استفاده از خدمات پرستاری در ولنجک دیگر دغدغه حضور در مراکز درمانی را نخواهید داشت. این موضوع برای خانواده‌هایی  که از بیماران خاص نگهداری می‌کنند، اهمیت بیشتری خواهد داشت. چرا که هزینه حمل و نقل و همچنین بروز خطر و آسیب‌های احتمالی در حین جابجایی بر نگرانی‌های آنها خواهد افزود.

 

 • محیط منزل باعث آرامش روحی بیمار و اعضای خانواده خواهد شد.

 

 • با استفاده از خدمات شرکت پرستاری، دیگر نگران عدم حضور در منزل نگران نخواهید بود، چرا که می‌دانید نیرویی متخصص و دلسوز از بیمار، کودک و یا سالمند نگهداری می‎کند.

 

 • شرکت‌های پرستاری سبب می‎شوند تا از مراجعه بی‌مورد به مراکز درمانی و بیمارستان‌های جلوگیری شود. از آنجا که افراد با مشکلات پزشکی و راه‌حل‌های آن ناآشنا هستند، با بروز کوچکترین تغییر حالتی در بیمار نگران شده و به فکر مراجعه به مراکز درمانی می‌افتند، در حالیکه بسیاری از مشکلات را می‎توان در منزل کنترل و مدیریت کرد.
 • در شرایطی زندگی می‌کنیم که بیماری کرونا، زندگی عادی ما را تحت تاثیر قرار داده است. از آنجا که درمان مطمئن و شناخته‌شده‌ایی برای آن وجود ندارد، فعلا در خانه ماندن بهترین راه برای مقابله با آن است. سالمندان، کودکان و بیماران خاص بیش از دیگران در معرض خطر دارند. تصور کنید بیماران خاص به این ویروس مبتلا شوند. در این صورت شرایط هم برای آنها و هم برای خانواده‌ها سخت‎تر خواهد شد.

هزینه خدمات شرکت پرستاری در ولنجک

هزینه خدمات شرکت پرستاری در ولنجک به نوع خدمات و تعرفه‌ایی که برای آن در نظر گرفته شده است، بستگی دارد. به همین دلیل نمی‎توان قیمت ثابتی را اعلام کرد. در این راستا هوم کا سعی کرده است تا قیمتی متعادل برای خدمات خود در نظر بگیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پرستار بیمار قلبی و.. با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خدمات شرکت پرستاری در ولنجک با هوم کا

هوم کا خدمات خود را سه بخش درمان، مراقبت و آزمایش در منزل به شما ارائه می‎دهد. هدف اصلی این مجموعه حفظ سلامتی مخاطبانش است، به همین دلیل با مراکز درمانی معتبر مانند رویان و مندل همکاری دارد، همچنین متخصصانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند، همگی دوره دیده و با تجربه بوده و در عین حال شرایط سختی برای جذب آنها در نظر گرفته شده است. به همین دلیل با خیالی راحت از خدمات ما بهره ببرید. در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، هوم کا به طور کامل پاسخگو خواهد بود. در هر کجای استان تهران و کرج که ساکن باشید، فرصت استفاده از خدمات ما را خواهید داشت.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *