خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / نام تجاری سفرتان را بسازید

نام تجاری سفرتان را بسازید

کارت‌های کسب‌وکار در کمک به ایجاد نام تجاری شما مؤثر هستند، به‌طوری‌که آژانس شما راحت‌تر قابل‌شناسایی باشد. با ترکیب شعار تبلیغاتی و آرم رسمی خود در کارت کسب‌وکار، نام تجاری خود را تقویت می‌کنید. همیشه طرحی را انتخاب کنید که با لوگو، پالت رنگی و فونت به‌صورت کلی و مؤثر نام برند شما را بیان کند. این کارت کسب‌وکار شما و تلاش کاری‌تان را به اشتراک می‌گذارد و به مردم کمک می‌کند تا به‌راحتی شما را ببینند.

نام تجاری

ایجاد تأثیر پایدار توسط کارت‌های تجاری حرفه‌ای

وجود ظاهر کوچک این کارت‌های کسب‌وکار درmarketing  travel، تأثیر زیادی بر موفقیت کسب‌وکار شما دارند و تصویرتان را در ذهن مشتریان تثبیت می‌کنند. درحالی‌که بسیاری از حرفه‌ای‌ها در تجارت گردشگری از استفاده و داشتن کارت‌های بازاریابی در تجارتشان چشم‌پوشی می‌کنند، این قطعه کاغذی کوچک می‌تواند کارهای شگفت‌انگیزی در کسب‌وکارتان انجام دهد. این نخستین فرصت شما برای تأثیر مثبت و قوی بر روی مشتریانتان است و اغلب اولین دستاوردی است که آن‌ها از شما دریافت می‌کنند.

همین الان کارت تجاری‌تان را بسازید

کارت‌های تجاری چهره ‌ی خاصی به کسب‌وکار و تجارتتان می‌بخشد. هنگامی‌که با یک مشتری آینده‌نگر ملاقات می‌کنید، دادن کارت تجاری‌ به آن‌ها باعث ایجاد یک پیش‌زمینه از تجارت شما در ذهنشان خواهد شد. در حال حاضر ممکن است بسته‌های مسافرتی را نادیده بگیرند، اما روزی که به فکر یک سفر هیجان‌انگیز می‌افتند، آن‌ها سریعا کارت‌های تجاری شما را بیرون می‌آورند و راهی برای تماس با شما پیدا می‌کنند.

هشت نکته برای طراحی بیزینس کارت:

 1. اجتناب از اطلاعات اضافی
 2. لوگوی مسافرت فراموش نشود
 3. یاد آوری پایه
 4. رنگ پایه را روشن در نظر بگیرید
 5. از سایز استاندارد”۲*”۵ استفاده کنید
 6. استفاده از تصاویر پر طراوت
 7. انتخاب فونت درست
 8. سرمایه گذاری در کیفیت پرینت

کارت تجاری به سفرهای کاری کوچک مشروعیت و اعتبار می‌بخشد.

مهم نیست که شما یک کارمند صنایع‌دستی هستید و یا برای یک آژانس مسافرتی کار می‌کنید، مردم تمایل ندارند تا تعطیلات باارزش خود را با شما سپری کنند مگر زمانی که احساس کنند که می‌توانند به شما در تضمین بهترین معاملات برای سفرهای خود اعتماد کنند. بیشتر مشتریان در مواجه با ناشناخته‌ها در یک چهارچوب رفتار می‌کنند. هنگامی‌که مشتریان در آژانس‌های مسافرتی قرار می‌گیرند که نام‌های شناخته‌شده و یا شهرت طولانی‌مدت ندارند به‌راحتی به خود اجازه می‌دهند که از روی ظواهر قضاوتشان کنند. طراحی با دقت کارت‌های کسب‌و‌کار به حامیان شما می‌فهماند که همکاری با شما عاقلانه است و قابل‌اطمینان بودن شما به‌راحتی در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد. حتی با داشتن لینکدین، وب‌سایت، گوگل، توییتر و فیس‌بوک بازهم تمام مشتریان انتظار کارت کسب‌و‌کار دارند. همچنین نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن و اهمیت شما به مشتریانتان است.

کارت‌های کسب‌وکار یک ابزار مؤثر بازاریابی مستقیم هستند

درحالی‌که رسانه‌ها پیشرفت کرده‌اند، موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده‌اند و بازاریابی ایمیل در جذب چشم‌اندازها و منافع مؤثر است، اما هیچ‌کدام به اندازه یک جلسه نزدیک که با دست دادن و تبادل کارت‌های کسب‌و‌کار همراه است تأثیر ندارند شما می‌توانید به‌عنوان یک حامی احتمالی در مکان‌های غیرمنتظره و با کارت‌های کسب‌وکار خود حضور پیدا کنید و همیشه مطمئن شوید که شما هرگز فرصت برای ایجاد یک ارتباط کاری ارزشمند را از دست نمی‌دهید. ازآنجایی‌که کارت‌های کسب‌وکار به‌آسانی قابل‌حمل و ارائه هستند و همچنین ارزان، هیچ بهانه‌ای برای استفاده نکردن از آن‌ها وجود ندارد. کارت‌های کسب‌وکار شما برای بیان این است که “من می‌دانم. من انجام می‌دهم، من به این کار تعلق دارم و شما باید من را برای انجام این کار در نظر بگیرید.”

کارت‌های کسب‌وکار خلاقانه به اشتراک گذاشته می‌شود

کارت‌های کسب‌وکار خلاق و جذاب مانند توییتر هستند؛ آن‌ها دائما دوباره به اشتراک گذاشته می‌شوند (در این مورد به‌صورت دستی منتقل می‌شوند). هنگامی‌که شما به یک مشتری یک‌کارت‌بازرگانی می‌دهید تمام اطلاعات مربوط و نام تجاری کسب‌وکار خود را نزد آن‌ها حتی پس از ترک خود باقی می‌گذارید. علاوه بر این، اگر شما یک کارت بازرگانی فوق‌العاده خلاق را با چشم‌انداز خوب به مشتری بدهید، احتمالاً با میل و رقبت آن را به دیگران نشان می‌دهد، به‌این‌ترتیب به‌آسانی برند خود را به جلو برانید. یکی از راه‌های طراحی کارت کسب‌و‌کار مسافرتی منحصربه‌فرد،این است که از برش لیزری استفاده کنید یا از برش‌ها و اشکال‌های غیرمعمول استفاده کنید: کارت‌هایی که بتوانند با تا شدن به چیز‌های دیگر تبدیل شوند، کارت‌هایی شبیه هواپیما یا کیف ، کارت‌هایی که از خطوط مستطیلی معمولی به سمت شکل‌های خلاقانه‌تر سمت‌و‌سو پیدا کنند و … ایده دیگر این است که از کارت‌ها بتوان به‌عنوان یک وسیله‌ی جانبی استفاده کرد شاید به‌عنوان یک جاکلیدی یا هر چیز دیگری که به مردم در تعطیلات کمک می‌کند.

بدون خرابی اضافی

این شاید بزرگ‌ترین مزیت کارت‌های کسب‌وکار باشد. فناوری ممکن است در این دوران همه‌جا باشد اما به‌هیچ‌وجه بدون مشکل نیست. کارت‌های کسب‌وکار همیشه ازلحاظ فیزیکی در دسترس هستند، حتی در مناطقی که مستعد خاموش شدن اینترنت و مناطق محروم هستند. مهم نیست که کجا قرار دارید، مهم نیست که آیا شما به ابزارها‌ی ارتباطی دسترسی دارید یا نه ،کارت کسب‌وکار شما همیشه برای شما کار می‌کند.

نام تجاری

معرفی کسب‌و‌کار مسافرتی با استفاده از سربرگ رسمی

چاپ کسب وکار مسافرت خود در سربرگ رسمی طراحی شده بیش از اینکه یک وسیله ارتباطی باشد، نمایش واقعی فیزیکی کسب وکار شما را نشان می دهد. نه‌تنها بخش مهمی از استراتژی ارتباطات بازاریابی و فروش خود را در بر می‌گیرد، بلکه در مورد تصویر برند شما نیز بسیار قابل اهمیت است. علاوه بر این، یک طرح خوب، وسیله‌ای عالی برای نشان دادن حرفه‌ای بودن است و اعتبار را برای شما به‌عنوان یک عامل فراهم می‌کند. به همین دلیل است که به یک فرم مخصوص طراحی‌شده نیاز دارید تا لوگو شرکت خود را به رخ بکشید. لوگو و نام تجاری شما نه‌تنها به شناخت بیشتر مشتریانتان کمک می‌کند، بلکه برند تجاری شما و خدمات منحصربه‌فردی که آن را که وعده می‌دهید به نمایش میگذارد. سربرگ به شما اجازه می‌دهد لوگوی سفر خود را به طرز شگفت‌انگیزی به رخ مشتریان بکشید و کمک می‌کند تا آگاهی بیشتری از نام تجاری در صنعت و در میان مشتریان خود ایجاد کنید.

خودتان سربرگ تجاری‌تان را بسازید…

هویت تجاری‌تان را بالا ببرید…

به‌عنوان بخشی از صنعت گردشگری، وظیفه اصلی شما این است که حامیان خود را از یک مقصد عجیب‌وغریب به مقصد دیگر منتقل کنید و به برنامه سفر خود و به سیر و سیاحت آن‌ها کمک کنید. بااین‌حال، ممکن است شما در نوع خاصی از تعطیلات باشید مانند سفر‌های تاریخی، ساحلی یا حیات‌وحش. آیا نمی‌خواهید مشتریانتان بدانند که شما بهترین خدمات و وعده‌های تعطیلات زندگی‌شان را در بهترین بسته‌های مسافرتی ارائه می‌دهید؟

۸ نکته برای طراحی سربرگ مسافرت:

 1. بیش از حد از متن استفاده نکنید و متن شما شلوغ نباشد
 2. فرمت مناسب و یکدست را عاقلانه انتخاب کنید
 3. سلسله مراتب را دنبال کنید
 4. از عناصر بصری استفاده کنید
 5. آن را ساده ارائه کنید
 6. هم ترازی متن را در نظر بگیرید
 7. سفر خودرا منعکس کنید
 8. بررسی و اصلاح کنید

سربرگ کسب‌وکار، نام تجاری و واقعیت شما را به نمایش ‌می‌گذارد بنابراین باید برای تمام مدارک رسمی استفاده شود. هنگامی‌که شما خدمات، بسته‌ها، معاملات، قراردادها، پیشنهاد‌ها و نامه‌های خود را بر روی سربرگ طراحی‌شده به‌راحتی طراحی کنید، به‌جای آن‌که آن را در یک بروشور ساده سمبل کنید، اعتبار و اقتدار نام تجاری خود را تقویت می‌کنید. یک پیام واضح و مختصر درجه‌یک باعث ایجاد اعتماد و وعده همکاری درست شما می‌شود. هر چیزی که شما را از دیگر آژانس‌های مسافرتی جدا می‌کند همانند یک آهنربا باعث جذب مشتری می‌شود. اگر می‌خواهید که یک سربرگ تأثیرگذار باشد باید بسیار حرفه‌ای باشد. این تضمین می‌کند که حرف و عمل شما یکی است و نام تجاری شما به معنی کسب‌وکارتان است. بااین‌وجود، صرف‌نظر از اینکه حرفه‌ای گری را از بین ببریم، سربرگ شما یک بوم نقاشی است که شما می‌توانید برای انتقال پیام اصلی نام تجاری خود استفاده کنید. خلاقیت، عمق ادراک و احساسات شما را به نحوی می‌توان به‌طور مؤثر در دیدگاه‌های مختلف ازجمله یک تور بیابان غم‌انگیز، قدم زدن همراه با دل‌تنگی در دل تاریخ و یا تعطیلات ساحلی جالب برای مشتریان خود، بیان کرد. اگر سربرگ کاری خود را به‌عنوان یک ابزار بازاریابی نبینید پس حتما هیچ ایده خارق‌العاده‌ای برای کاهش بودجه بازاریابی ندارید. این کار نه‌تنها برند سفر شما را پخش می‌کند، بلکه مشتریان را به نحوی با شما در ارتباط قرار می‌دهد و به‌عنوان یک یادآوری برای اینکه چرا آن‌ها تصمیم به استفاده از خدمات شما را در اولویت قرار داده‌اند، هست. سربرگ کسب‌وکار شما یک وسیله نقلیه عالی برای پیشنهاد‌ها‌ی ویژه، کوپن‌ها، نامه‌های فروش و سایر مواردی است که شما برای ایجاد انگیزه در مشتریان ارائه می‌دهید. بااین‌حال، سربرگ کسب‌وکار شما هرگز نباید یک تبلیغات آشکار باشد. درحالی‌که بخش عمده‌ای از سربرگ کسب‌وکار شما همچنان باید به‌عنوان یک وسیله تجاری و ارتباطی به هدف خود برسد، می‌توانید بخش دیگر آن را در پایین یا پشت بطری خود قرار دهید و آن را به یک تبلیغات تبدیل کنید.

نام تجاری

پوشش کسب‌و‌کار از طریق رسانه‌های اجتماعی

 با توجه به گسترش اطلاعات، زمانی که مشتریان بالقوه از صفحه شما بازدید می‌کنند، فقط چند ثانیه برای جذب علاقه و جذب آن‌ها زمان دارید. بر طبق برخی مطالعات، بازدیدکنندگان صفحه شما را ظرف چهار ثانیه پس از ورود، قضاوت می‌کنند و از آن، بیش از ۷۵٪ بازدیدکنندگان برحسب نگاه و احساسشان به صفحه شما برند تجاری‌تان را مورد قضاوت قرار می‌دهند. ، یک وب‌سایتی که به‌خوبی اجراشده باشد بیش از هر چیزی نشان‌دهنده نام تجاری شما است. ازآنجاکه عکس کاور شما بخش قابل‌توجه صفحه شما و همچنین اولین چیزی است که مردم در مورد صفحه کسب‌وکار شما در سفر می‌بینند، ضروری است تصاویری درخشان طراحی کنید که بازدیدکنندگان خود را هیجان‌زده کرده و حتی برخی از پیام‌ها را در ذهنشان تحمیل کنید حتی اگر تنها چیزی که آن‌ها در مورد صفحه شما می‌بینند، تصویر کاور است. به همین دلیل، هنگام راه‌اندازی کانال‌های رسانه‌های اجتماعی برای کسب‌وکار شما ضروری است که آژانستان را از طریق تصاویر کاور خود به‌طور مؤثر نشان دهید. ازآنجاکه عکس کاور شما اولین چیزی است که کاربران شما در صفحه‌تان مشاهده می‌کنند، می‌توان از آن برای ایجاد یک تأثیر پایدار استفاده کرد.

۶ نکته برای طراحی کاور شبکه های اجتماعی:

 1. ابعاد استاندارد را دنبال کنید
 2. تم مناسب با موضوع کسب و کار
 3. انتخاب تصاویر جذاب
 4. از حداقل رنگ ممکن استفاده کنید
 5. زیاده نویسی نکنید
 6. انتخاب فونت خوانا و واضح

تیترهای رسانه اجتماعی شما فقط تصاویری نیستند که در نمایه شما زیبا هستند؛ آن‌ها توانایی بسیار بیشتری دارند. آنچه اکثر مردم در کسب‌وکار مسافرت به آن توجه دارند این واقعیت است که تصاویر کاور می‌تواند ماهیت نام تجاری‌تان را تقویت کند و پیام شما را در ذهن بازدیدکنندگان حفظ کند. درحالی‌که شما یک جریان ثابت تصاویر جذاب و توییت ها را مدیریت می‌کنید، تصویر کاور شما اولین و گاهی اوقات تنها تصویری است که بازدیدکنندگان شما قبل از اینکه صفحه‌تان را ترک کنند می‌بینند. اطمینان حاصل کنید که آن را در ذهن نگه می‌دارند و چیزهای مناسبی نسبت به آن می‌گویند. در اینجا چند ایده برای انتخاب تصاویری که با کسب‌وکارتان گره می‌خورد، ارائه‌شده است.

پوشش اجتماعی خود را به Billboard شخصی تبدیل کنید…

 تبلیغات در هدرهای رسانه‌های اجتماعی یکی از روش‌های محتاطانه‌تر است که اجازه می‌دهد برند شما از هدرهای صفحات رسانه‌های اجتماعی خودتان آشکارتر باشد. هدرهای رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند به‌عنوان بیلبوردهای شخصی‌تان تفسیر شود. اگر یک هدیه قریب‌الوقوع، یک رویداد در آینده، سفر تبلیغاتی و گردشگری، تخفیف در هتل‌ها و فعالیت‌های تور و یا یک سرمایه‌گذاری جدید که مخاطبان شما می‌خواهند بدانند را دارید، عکس‌های کاور خود را اغلب در کانال‌های مختلف تغییر دهید تا آخرین پیشنهاد‌ها را منعکس کنید. پوشش رسانه‌های اجتماعی شما  یکراه عالی است برای اینکه بازدیدکنندگان را مجبور به انجام اقدامات و تحقق آرمان‌های سفرتان کنید.

تصاویر جذاب و عجیب و غریب از سفر خود بگذارید

عکاسی از غذاهای عجیب‌وغریب می‌تواند یک شخص را خسته کند، تصاویر جذاب از مقصدهای دور و مجذوب عجیب‌وغریب می‌تواند احساس سرگردانی در چشم‌اندازتان را تحریک کند. یک عکس جالب و عجیب‌وغریب، این است که باعث شوید تعدادی از برندهای مسافرتی در حال سرمایه‌گذاری بر روی یک تصویر ماندگار شوند. مهم‌ترین چیز این است که تصویر کاورتان پیامی کامل که شما در تلاش برای انتقال آن به مخاطبان خود هستید را به مشتریانتان بدهد.

شخصیش کنید

 هیچ‌چیز برای تأیید اعتبار شما بهتر از یک پیام شخصی که بر روی عکس کاور شما ثبت‌شده است و به‌طور مستقیم در مورد چشم‌اندازهای شما صحبت می‌کند و مانند صدای جایگزین شما عمل می‌کند، نیست. اجازه دهید مشتریان بدانند که شما یک نام تجاری مسافرتی هستید که واقعاً در مورد ارائه یک تعطیلات عالی برای مشتریان خود مشغول به کار هستید و هر کاری می‌کنید که به آن‌ها تعطیلاتی به شیرینی و طول یک زندگی بدهید.

یک کولاژ بسازید

اگر شرکت مسافرتی شما گشت‌وگذار را در بیش از یک کشور یا مقصد ارائه دهد، طراحی یک کولاژ عکس با استفاده از تصاویر جذاب از این مکان‌ها به شما کمک کند.

DesignMantic برای نجات

همانند هر مشاور و راهنمای آژانس‌های مسافرتی باید بدانید، در سال‌های اخیر رقابت در صنعت گردشگری، به‌منظور ماندن در بازی و حذف نشدن از گردونه رقابت شدت گرفته است. هنگامی‌که صحبت از مهم‌ترین المان تجاری برای کسب‌وکارتان به میان می‌آید، DesignMantic به آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌ها، بسته کامل برند تجاری برای تعیین کلی راهبرد بازاریابی‌شان با استفاده از ابزارهای قابل‌دسترس با هزینه‌های مقرون‌ب

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …