خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / ویژگی های یک آژانس مسافرتی موفق

ویژگی های یک آژانس مسافرتی موفق

آژانس مسافرتی موفق

 شما به‌عنوان یک آژانس مسافرتی مستقل، خودتان و نام تجاری‌تان ۲ عضو لاینفک می‌باشید. چرا؟ به این دلیل که محصول اصلی که در حال فروش آن هستید، خودتان هستید! توسعه یک نام تجاری به مقداری فکر نیاز دارد، زیرا عناصر زیادی از کسب‌وکار شما وجود دارد که تحت تأثیر برند شما قرار می‌گیرد. این شامل همه‌چیز از لوگو و شعار شما گرفته تا صفحه فیس‌بوک و ایمیل‌هایی که به مشتریان ارسال می‌کنید، می‌گردد. بااین‌وجود، چندین قاعده ساده و ضروری وجود دارد که هر صاحب کسب‌وکار باید هنگام آماده‌سازی آژانس مسافرتی خود به آن‌ها چنگ بزند.در این نوشته از مجله گردشگری کی سفر همراه ما باشید. کی سفر مرجع رزرو آنلاین هتل های چهار ستاره دبی ، هتل های ۵ ستاره دبی، استانبول و.. می باشد. کی سفر برند آنلاین آژانس تک ستاره پاسداران چارتر کننده حداقل ۴۰ مسیر پروازی می باشد. در ادامه همراه ما باشید.

آیا می خواهید به یک آژانس مسافرتی مناسب و شایسته تبدیل شوید؟

با خودتان صادق باشید

کسب‌وکار شما یک فرمت از خودتان است و نام تجاری شما باید آن را منعکس کند. در روند توسعه برندتان همچنین اطمینان حاصل کنید که شما برای سوالاتی مانند “چه چیزی در مورد آژانس مسافرتی دوست دارم”؟ ۳ کلمه‌ای که می‌توانم با آن‌ها خودم را توصیف کنم چیست؟ و چه داستانی را من باید تعریف کنم؟ پاسخ داشته باشید. نظر و ایده خانواده و دوستان خود را بپرسید. به یاد داشته باشید، شخصی را که پشت آژانس مسافرتی به نمایش می‌گذارید، چیزی است که باعث ماندگاری و دوام آژانس خواهد بود.

برندی برای یک مسیر طولانی

مطمئنا، ممکن است و گاهی اوقات مفید است که نام برند رو عوض کنید، اما هزینه و زمان زیادی نیاز دارد. یک نام تجاری را ایجاد کنید که می‌توانید تا آینده‌ای دور از آن استفاده کنید و در صورت لزوم برای مواقع ضروری آن را کمی پیچیده انتخاب کنید. به‌علاوه، تغییر مداوم نام تجاری و برند باعث سردرگمی مشتریان و مشتریان بالقوه‌تان می‌شود!

ثابت‌قدم و استوار باشید.

به‌منظور ماندگاری در حافظه‌ها، نام تجاری شما باید در پیام و استفاده از آن در سراسر سیستم‌عامل‌ها سازگار باشد. برندها معمولا یک‌شبه موفق نمی‌شوند، بنابراین به‌طور منظم هدف باید به دست آوردن نام تجاری در برابر مخاطب ایده آل شما باشد. به‌این‌ترتیب شما در ذهنشان باقی می‌مانید و دفعه بعد که آن‌ها در مورد رزرو سفر فکر می‌کنند، شما را به خاطر می‌آورند!

ارزش‌گذاری

هر چه بیشتر زندگی مشتریان و پیروان خود را تحت تأثیر قرار دهید، سریع‌تر احتمال دارد برند شما رشد کند. به آن‌ها دلیلی برای برتری برند خود بدهید، همانند دادن اطلاعاتی از قبیل: (راهنمایی سفر)، الهام (مانند عکس‌های مقصد زیبا) و سرگرمی (مانند یک داستان خنده‌دار از یک سفر اخیر). این را به شخصیتتان گره بزنید تا بتوانید اعتبار برندتان را بالاتر ببرید.

استراتژیک فکر کنید

در نظر داشته باشید که کجا برای اولین بار می‌تواند باعث رشد برند آژانس شما شود. آیا لوگوی شما در راه‌های دیگر مورداستفاده خواهد بود و آیا هنوز هم مؤثر خواهد بود؟ آیا شما چیزی برای ارائه به یک مخاطب در Instagram یا یوتیوب دارید؟ اگر به هر مسافر یک سبد هدیه ارائه دهید، آیا پس از ۳ یا ۴ بار انجام این کار هنوز هم برای مسافر به‌اندازه بار اول قابل‌تحمل و جذاب است؟

آژانس مسافرتی موفق

حرفه‌ای باشید

آژانس مسافرتی شما یک فرمت از خودتان است – اما هنوز هم یک تجارت و کسب‌وکار است! محتوای برندتان را باکیفیت، حرفه‌ای و مرتبط با مخاطبان خود حفظ کنید. به خاطر داشته باشید که آن‌ها برای تخصص سفرتان به شما مراجعه می‌کنند و اگر خیلی از آن منحرف شوید باعث سردرگمی مشتریانتان خواهد شد. به‌عنوان‌مثال، ارسال عکسی در فیس‌بوک از یک رویداد که شما در آژانس خود داوطلب شده‌اید برای یک یا دو بار خوب است تا نشان دهد که شما در جامعه خود شرکت می‌کنید، اما بیشتر از این باعث انحراف از هدف برندتان خواهد شد. اگر سفری که می‌روید اولین فکر مردم از برندتان نباشد، شما یک پیام گمراه‌کننده به ذهن‌ها ارسال کرده‌اید

قابلیت ‌اعتماد و اطمینان

برای اینکه یک آژانس مسافرتی موفق باشید، باید قابلیت اعتماد و اطمینان داشته باشید. این بدان معنا است که شما قابل‌اعتماد، دقیق و وقت‌شناس هستید، به مشتریان خود در زمان دقیق و درست، اطلاعات موردنیازشان را می‌دهید و به همان اندازه مهم است که از مشتریان نیز اطلاعات درست دریافت کنید.

علاقه و اشتیاق    

برای رشد در صنعت گردشگری، باید برای آنچه انجام می‌دهید اشتیاق و علاقه داشته باشید. نه اینکه عاشق مکان‌های عجیب‌وغریب در سراسر جهان باشید، یک آژانس مسافرتی همچنین باید به‌طور مداوم به یادگیری در مورد موارد مختلف علاقه‌مند بوده و از آخرین پیشرفت‌های صنعت همیشه مطلع باشد و به مشتریان در رسیدن به اهداف خود با بهترین امکانات و توانایی­ها، کمک کند.

بینش و تیزبینی

شما فقط تورهای مسافرتی را نمی‌فروشید بلکه تجربه خودتان را نیز بفروش می‌رسانید. برای شناخت نیازها و خواسته‌های مشتریان، باید مهارت داشته باشید. شما روی فروش تور یا مقصد آن‌ها که ممکن است آن‌ها لذت نبرند، متمرکز نیستید. در عوض، شما بر فردیت مشتریان خود متمرکز می‌شوید و برای ایجاد یک تجربه منحصربه‌فرد برای آن‌ها که سال‌ها ممکن است به طول بیانجامد، متمرکز هستید و کمک می‌کنید.

مهارت‌های ایجاد رابطه

هر آژانس مسافرتی موفق می‌داند که وقتی شما یک مشتری را شاد می‌کنید، شما نه‌تنها سبب تکرار مراجعه مشتری می‌شوید بلکه سبب ارجاع دلگرم‌کننده آن‌ها نیز می­شوید. تنها راه انجام این کار، ایجاد روابط است. شما باید بدانید که چگونه می‌توانید ترکیب مناسبی از مشاوره واقعی و حرفه‌ای به تمام مشتریان خود ارائه دهید تا همیشه آن‌ها احساس خاص بودن کنند. اگر پایه و اساسی برای روابط جامع با مشتریانتان فراهم کنید، درواقع شما مشتریان خود را برای مهمانی‌های روزانه، ماه‌عسلشان، مسافرت­های قبل از به دنیا آمدن نوزادشان و هر تعطیلات خانوادگی سرگرم‌کننده پس‌ازآن، رزرو می‌کنید.

اعتبار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های موردنیاز شما، اصیل بودنتان است. چرا؟ ازآنجاکه یک مشتری به‌طور بالقوه بسیار سریع هر چیز مصنوعی و تقلبی را درک می‌کند. یک آژانس مسافرتی موفق سعی نمی‌کند چیزی را بر اساس تخفیف یا تبلیغات بفروشد و آن‌ها نمی­توانند مقصدهایی را که می‌دانند خوب نیست را به مشتریان خود بفروشند. به یاد داشته باشید که مشتریان شما دوستان شما هستند و می‌خواهند تنها بهترین توصیه را به آنها بدهید. با انگیزه‌ها و هدف‌های واقعی پیش بروید و پاداش آن را به دست آورید. همیشه درست و اصیل بمانید.

به جلو رفتن و پشتکار

آژانس مسافرتی موفق همه این ویژگی‌ها را به‌صورت کامل دارد. آن‌ها در تلاش هستند تا به همان اندازه که می‌توانند یاد بگیرند، خود را در رسانه‌های اجتماعی ترویج دهند و مشتریانشان را رهبری و پیگیری کنند و با مشتریان خود، قبل، در طول و پس از سفرشان ارتباط داشته باشند.

بسیار سازمان‌یافته هستند

آژانس‌های گردشگری برنامه‌ریزهای خوبی هستند. برای آن‌ها ارتباط تلفنی، رزرو و برقراری ارتباط، یک عمل متعادل و روزمره است. مسئولیت‌های آن‌ها شامل تنظیم پروازها، پیگیری پرداخت، ایمن‌سازی محل سکونت مسافران، مذاکره، ارسال بلیت و مشاوره دادن به مشتریان است. نیازی به گفتن نیست، در کل آژانس‌های مسافرتی باید بتوانند چندین کار انجام دهند.

آژانس مسافرتی موفق

دارای چشم‌انداز هستند

آژانس‌های مسافرتی باید دارای چشم‌انداز باشند. برنامه‌ریزی یک تعطیلات فوق‌العاده، نیاز به الهام گرفتن از ذهن دارد. یک آژانس مسافرتی باید زمانی را برای اینکه بفهمد مشتری از سفر خود چه می‌خواهد، صرف کند و سپس بستری را برای یک تجربه فراموش‌نشدنی فراهم کند. پیش‌بینی تجربه دلخواه مشتری شما، همان برنامه‌ریزی دقیق آن است.

بینش برای ارزش مشتریان

این‌یک نقطه واقعاً مهم است که آژانس‌های مسافرتی خوب باید آن را دریافت کنند. یک تفاوت بزرگ بین این دو وجود دارد. ارزش مناسب چیزی است که برای مشتری مناسب و دلپذیر باشد، با صرف‌نظر از برچسب قیمت واقعی و هزینه، البته، فقط قیمت مدنظر است. یکی می‌تواند یک سفر واقعاً ارزان و یا حتی یک سفر گران‌قیمت به یک مشتری بفروشد، اما اگر واقعاً چیزی نیست که مشتری بخواهد، ارزش آن بدون توجه به هزینه است و برای او بی‌ارزش می‌شود.

 

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *