خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / چگونه از اینستاگرام برای موفقیت در کسب‌وکار استفاده کنیم؟

چگونه از اینستاگرام برای موفقیت در کسب‌وکار استفاده کنیم؟

آیا شما برخی از ایده‌های بازاریابی سفر را از این استراتژی‌های بازاریابی دریافت می‌کنید؟ امیدواریم که پاسختان بله باشد؛ اما ما نیز باید چیزی را داشته باشیم که در آخر تأکید کنیم. اگر شما این استراتژی‌ها را بر اساس بازار هدف خود تمرین نکنید، آژانس مسافرتی خود را تغییر نخواهید داد. به‌عبارت‌دیگر، شما به شناسایی مطلوب‌ترین بازار نیاز دارید که به بهترین وجه مناسب کسب‌وکار شما باشد. پس از همه این‌ها، اگر کسب‌وکار شما نتواند به بازار هدف خود برسد، حتی بهترین مهارت‌های بازاریابی بی‌معنی و بی‌فایده است.

دریافت رزرو بیشتر با استراتژی بازاریابی در اینستاگرام

آیا باید استراتژی بازاریابی در اینستاگرام داشته باشید؟ اول و مهم‌تر از همه، اینکه شما یک استراتژی بازاریابی Instagram دارید یا نه بستگی به مخاطب مطلوب شما دارد. بااین‌حال، یک استراتژی بازاریابی Instagram می‌تواند به ۲۵-۵۵ بازار دست یابد که بیشتر تورها و اپراتورهای فعال مایل‌اند به آن برسند. اگر این محدوده سنی است که می‌خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، به‌خصوص زنان، Instagram بسیار قوی عمل می‌کند. مقایسه بین سیستم‌عامل‌هایی که باید از آن‌ها مطلع باشید Instagram و Snapchat می‌باشند. Snapchat از این رده سنی کاملاً در میان جوان‌ترها قرار دارد و به‌ویژه در ایالات‌متحده، فرصت بسیار مهمی را نشان می‌دهد.

مخاطبان

در Instagram مخاطبان تا چه اندازه وسیع هستند؟ از دسامبر ۲۰۱۶، اینستاگرام دارای ۶۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه است که حدود ۲۶ درصد از آن‌ها در رده سنی ۲۵ تا ۳۴ سال، ۲۳ درصد در رده سنی ۱۸ تا ۲۴ سال و ۱۹ درصد در رده سنی ۳۵-۴۴ سالگی هستند. اینستاگرام تعداد بسیار زیادی مخاطب که عاشق مسافرت هستند را در اختیارتان قرار می‌دهد. این مخاطبان بسیار مسافرت را دوست دارند و تعداد زیاد عکس‌های سلفی نشانگر این است که اینستاگرام در میان مخاطبان بسیار محبوب هست.

استراتژی بازاریابی اینستاگرام

به‌طورمعمول هنگامی‌که به دنبال رسانه‌های اجتماعی از منظر بازاریابی می‌گردیم، ما به مخاطبان هدف ازلحاظ اندازه، میزان دسترسی و همچنین تعامل نگاه می‌کنیم. تعامل به آنچه با پست انجام می‌شود اشاره می‌کند وقتی‌که کسی آن را می‌بیند. اگر بر روی خوراک آن‌ها ظاهر شود، آن‌ها به‌راحتی از آن می‌گذرند و نادیده می‌گیرند، زیرا با آن مشغول به کار نیستند، اما اگر آن‌ها آن را ببینند، نظرشان را بدهند یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارند، آن‌ها با آن مشغول به کار هستند و احتمال بیشتری در یادآوردی در خاطرشان وجود دارد. Instagram نقش بسیار مهمی در سرگرم کردن افراد بازی می‌کند – افراد با پست Instagram به‌طور متوسط ۱۰ برابر بیشتر از پست‌های فیس‌بوک درگیر می‌شوند.

Instagram ازلحاظ مشارکت بهتر عمل می‌کند، زیرا بسیار بصری است – مردم با تصاویر و ویدیوها بیشتر از متن‌هایی که اغلب در فیس‌بوک منتشر می‌شوند ارتباط برقرار می‌کنند. بااین‌حال، همان‌طور که در webinar نشان داده شد، درگیر شدن به‌طور متوسط در پست‌های کسب‌وکار در Instagram، به دلیل تغییر در الگوریتم اولویت‌بندی پست‌ها در فیدهای کاربران بر اساس ارتباط آن‌ها با فردی که آن را ارسال کرده است، کاهش می‌یابد. این به این معنی است که اگر اطمینان دارید پست‌ها، عکس‌ها و ویدیوهای شما باکیفیت هستند، ایده خوبی است که در برخی از رسانه‌های پرداختی سرمایه‌گذاری کنید تا مطمئن شوید پست‌های شما کمی قابل‌مشاهده است.

داستان‌های موفقیت

باوجود تغییر در الگوریتم و کاهش مشارکت برای کسب‌وکار، هنوز هم فرصت‌های زیادی برای استراتژی بازاریابی Instagram وجود دارد. گردشگری استرالیا موفق‌ترین برند تجاری جهان در اینستاگرام است با ۲٫۴ میلیون دنبال کننده و متوسط ۵۶۰۰۰ لایه برای هر پست. آن‌ها با هر پستی که به اشتراک می‌گذارند باعث تعامل قابل‌توجهی می‌شوند، زیرا محتوای آن‌ها باکیفیت بالا است، بنابراین به دنبال ایده‌هایی درباره چگونگی اجرای حساب کاربری Instagram می‌گردند.

مثال دیگری از استراتژی بازاریابی اینستاگرام با موفقیت در مقیاس کوچک‌تر، تورهای LivItaly است. آن‌ها در تورهای غیرعادی در ایتالیا تمرکز می‌کنند و در اینستاگرام دنبال کننده کمتری در حدود ۵۰۰۰ دنبال کننده و مشارکت‌کننده دارند، اما در حال حاضر آن‌ها به‌طور متوسط تقریبا ۳۰۰ نفر را در هر پست مدیریت می‌کنند که بسیار ثابت‌قدم و جدی می‌باشند. آن‌ها احساسات دنبال کنندگانشان را با به اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوهای باکیفیت تحت تأثیر قرار می‌دهند که نشانگر این است که برندشان چه چیزی را بیان می‌کند. بنابراین چه چیزی است که این کسب‌وکارها انجام می‌دهند که استراتژی بازاریابی Instagram را موفقیت‌آمیز می‌سازند؟

موفقیت بخشیدن – ایجاد دید بنیادی

قابلیت های اینستاگرام

چندین فن برای اینکه پست‌های اینستاگرامتان بهتر دیده شوند وجود دارد که به طور مختصر به توضیح آن ها می پردازیم:

هشتگ برای اشتراک‌گذاری

Hashtags اساس راه فیلتر کردن محتویات بر اساس موضوع است و این است که چگونه افراد Instagram را دنبال می‌کنند و مطالب جدید را کشف می‌کنند. اولین عنصر از یک استراتژی بازاریابی Instagram موفقیت‌آمیز این است که در پست‌ها و نظرات و کامنت های کاربرانتان از هشتگ بسیار استفاده شود. این کار جواب می‌دهد زیرا با توجه به اینکه هشتگ ها اساس برچسب‌های موضوع هستند، هشتگ های بیشتر در یک پست، زمانی که کسی جستجویی انجام می‌دهد در موضوعات بیشتری ظاهر می‌شود. به‌عنوان یک راهنمای تور، آنچه شما می‌توانید انجام دهید این است که از کاربران خود بخواهید تا از یک هشتگ خاص که شما اغلب در پست‌های خود استفاده می‌کنید، زمانی که پست‌هایی می‌گذارند که در مورد تور شما و جاهایی است که با شما تجربه کرده‌اند، استفاده کنند. استراتژی بازاریابی اینستاگرام استرالیا در این تاکتیک بسیار موفق بوده است. طرفداران و حرفه‌ای‌های عکاسی که مایل می‌باشند عکس‌هایشان در معرض دید قرار بگیرد به اشتراک‌گذاری آن‌ها راغب هستند. این به شما امکان می‌دهد که محتوای خود را برای پست‌هایتان جمع‌آوری کنید، به این معنی که شما به یک استعداد وسیع‌تر از استعداد خودتان و مقدار بسیار بیشتری از محتوایی که خودتان به آن دسترسی دارید خواهید رسید. ۹۳٪ از محتوایی که گردشگری استرالیا پست می‌کند توسط طرفداران آن‌ها ایجادشده است. فکر کنید و به آژانس گردشگری محلی خود نگاه کنید تا ببیند که آیا آن‌ها مایل به اشتراک برخی از محتویات شما هستند – این امر می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی باعث شود در معرض دید قرار بگیرید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از کاربران برای ایجاد محتوا برای شما و دلیل اینکه این کار برای این شرکت‌ها به‌خوبی کار می‌کند، اعتبار آن هست. افرادی دوست دارند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند که از آن لذت برده‌اند و اگر کسی در حال دیدن اینستاگرام یک کاربر باشد که در تور شما لذت برده است، بسیار باورپذیرتر از دیدن تبلیغی است که توسط خودتان انجام شود.

هشتگ برای مشارکت

همان‌طور که گفتیم، هشتگ‌ها اساس موضوعاتی هستند برای پست‌های خاص، بنابراین هرچه تعداد پست‌ها بیشتر باشد، موضوع بیشتر جستجو می‌شود. پس پست‌های دارای هشتگ، به دلیل مشاهده بیشتر جذابیت بیشتری دارند. بااین‌حال، محدودیت‌هایی برای استفاده از هشتگ ها وجود دارد – نمی‌توانید بیش‌ازحد از آن استفاده کنید. اگر یک عکس با شرحی یک‌خطی همراه با ۱۰ خط هشتگ ارسال کنید، به نظر احمقانه می‌رسد؛ اما اگر شما کمی بیشتر از اندازه معمول از آن استفاده کنید، می‌توانید به افراد در مناطق جدید دسترسی پیدا کنید و مواجهه خود را افزایش دهید.

قابلیت های اینستاگرام

موقعیت مکانی / برچسب‌های جغرافیایی برای تعامل

تمام نکته‌ی گردشگری بر مبنای موقعیت‌های مکانی است، بنابراین این برچسب‌ها کاملاً ضروری هستند. آن‌ها باعث افزایش تعامل می‌شوند زیرا مردم می‌خواهند ببینند که هر چیزی کجا قرار دارد. افراد دوست دارند مکان‌هایی را بر روی سیستم پلتفرم‌هایی مانند Instagram جستجو کنند – مثلا اگر شما یک تور پیاده‌روی در پاریس را برگزار کنید، در پست‌های خود برچسب‌گذاری کنید که مکان پاریس هست، زیرا مردم‌دوست دارند پاریس را به‌عنوان یک مکان در Instagram جستجو کنند. به‌طور مشابه، اگر مهمانان شما پست‌های خود را در مورد تجربه خود با شما بنویسند و مکان را به‌عنوان پاریس تیک بزنند، این پست‌ها زمانی که شخصی پاریس را به‌عنوان یک مکان جستجو کند ظاهر خواهد شد. اگر بخواهیم با آمار عددی بررسی کنیم، افراد از مشارکت در پست‌هایی که مکان در آن‌ها برچسب‌گذاری شده است ۷۹ درصد بیشتر از زمانی که برچسب‌گذاری نشده باشد لذت می‌برند. یک استراتژی بازاریابی Instagram مبتنی بر قرار دادن پست‌های شما در مقابل افرادی است که به آن‌ها علاقه‌مند هستند و افرادی که در جستجوی محتوای مربوط به سفر هستند، تقریبا همیشه با جستجوی مکان خاص، فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

برنامه زمانی ارسال اغلب چند پست باید بگذارید؟

درواقع پاسخ واقعی و معتبری برای این سؤال وجود ندارد. گردشگری استرالیا به‌طور متوسط سه بار در روز پست می‌کند، اما این زیاد است ولی همچنین گروهی متشکل از افرادی که تمام زمانشان را وقف کاربر روی صفحه اینستاگرام می‌کنند، به‌خوبی یک محدوده وسیعی از محتوا برای طرح مسائلی که قبلا گفتیم را پست می‌کنند. آنچه اهمیت دارد کنترل کیفیت است. حساب Instagram شما جایی است که شما باید یک تصویر بسیار پرزرق‌وبرق از خودتان بگذارید، بنابراین اگر تصور می‌کنید که هیچ عکس واقعاً باارزش و خوبی از فعالیتتان ندارید، پست نگذاشتن و به اشتراک نگذاشتن بهتر از به اشتراک گذاشتن چیزی بی‌کیفت است. درواقع روزی یک‌بار پست گذاشتن نسبت به دو یا بیشتر، تأثیری بر میزان مشارکت و تعامل افراد ندارد.

برنامه زمانی ارسال – چه زمانی باید پست بگذارید؟

منابع مختلف پاسخ‌های مختلفی برای این سؤال دارند. Adobe ادعا می‌کند که شما باید سرصبح پست بگذارید تا زمانی که مردم از خواب بیدار می‌شوند پست شما را ببینند، زیرا مرور رسانه‌های اجتماعی همان چیزی است که اکثر مردم صبح انجام می‌دهند. اگر می‌خواهید این ذهنیت را به اشتراک بگذارید، پستهای خود را در حدود ساعت ۶ صبح در منطقه‌ای از جهان که گروهی که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید، ساکن می‌باشند برنامه‌ریزی کنید. اگر در بازار کشور خود متمرکز شده‌اید ساعت ۶ بعدازظهر و اما اگر بخش بزرگی از مخاطبان شما در خارج از کشور است و شما می‌خواهید مخاطبان بین‌المللی خود را افزایش دهید، زمان آن مکان هدف را در نظر بگیرید. طیف دیگری مانند SumAll می‌گوید که شما باید از ساعت ۵:۰۰ تا ۶:۰۰ بعدازظهر پست ارسال کنید. درست زمانی که مردم در حال بازگشت از محل کارشان می‌باشند و به دنبال مکانی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته هستند. پیشنهاد ما چیست؟ این به‌طور کامل به نام تجاری یا برند شما بستگی دارد. توصیه ما این است که از معیارهای خودتان برای پیدا کردن زمانی که کاربران با شما بیشتر ارتباط برقرار می‌کنند استفاده کنید. سعی کنید به مدت یک هفته صبح پست ارسال کنید و سپس یک هفته دیگر زمان ارسال را عوض کنید و ببینید کدام پست‌ها بهتر عمل می‌کنند. هنگامی‌که شما توانستید یک الگوی کار را شناسایی کنید، آن را در استراتژی بازاریابی Instagram خود قرار دهید و با آن کنار بیایید.

واژه یا عکس؟

زیرنویس پست‌ها تا چه اندازه اهمیت دارند؟ این بستگی به پلتفرم دارد. در یک پست استاندارد در وبلاگ، زیرنویس پست‌ها معمولا دومین مورد خوانده‌شده بعد از عنوان است. بااین‌حال، در Instagram هیچ ارتباط واقعی و تعاملی در پست و کلمات زیر آن وجود ندارد. این به این دلیل است که Instagram همیشه در مورد عکس‌ها بوده است. این بدان معناست که بیش‌ازحد ننویسید.

عکس یا فیلم؟

باوجود ویژگی تازه‌ی “Snapchat”، عکس‌ها هنوز هم در Instagram بهتر از فیلم‌ها عمل می‌کنند. این به این معنی است که شما هنوز هم می‌توانید بر روی عکس‌ها تمرکز کنید، زیرا تولید و گرفتن آن‌ها بسیار ساده‌تر است؛ اما فیلم‌ها را نیز به‌طور کامل نادیده نگیرید. اگر قادر به گرفتن فیلم هستید قطعاً تلاش برای قرار دادن آن بر روی صفحه اینستاگرامتان باارزش هست و خالی از لطف نیست.

ویرایش تصاویر

همان‌طور که گفته شد Instagram یک پلتفرم بصری است، استراتژی بازاریابی Instagram شما کاملاً متکی بر کیفیت محتوایی است که پست می‌کنید. گردشگری استرالیا می‌گوید بهترین دوربینتان همیشه همراهتان باشد که بهترین عکس‌ها را بر روی پلتفرم و همراه با مهمانانتان به اشتراک بگذارید. حمل و قرار دادن سه‌پایه برای یک دوربین بزرگ DSLR یک مشکل بزرگ است. بااین‌حال، عکس‌های شما هنوز هم باید باکیفیت بالا باشد. اگر عکس‌هایی مانند عکس‌های چشم‌انداز را گرفته باشید، دوربین DSLR را ارزشمند می‌سازد و به هر قیمتی می‌ارزد، اما تصمیم بگیرید که چه نوع دوربینی را مورداستفاده قرار بدهید و در مورد ماهیت چیزی که موردنظرتان است فکر کنید. توصیه ما اگر شما از تلفن خود استفاده کنید، استفاده از برنامه Instagram برای گرفتن عکس‌ها نیست زیرا ویژگی‌های زیادی برای ویرایش ندارد. قبل از ارسال آن‌ها از یک برنامه مانند VSCO استفاده کنید تا عکس‌هایتان را ویرایش کنید. اگر شما در مورد توصیه ما مطمئن نیستید، بهترین برنامه برای عکس‌های باکیفیت بالا در iPhone / Android / سامسونگ (و یا هر نوع گوشی که استفاده می‌کنید) Google است.

ویرایش عکس‌ها بسیار مهم است – فقط آن‌ها را مستقیما با گوشی خود پست نکنید. اطمینان حاصل کنید که عکس خوب برداشته‌شده است و شما ترکیب مناسبی دارید. به یوتیوب بروید و ویدیوها را درباره پیدا کردن ترکیب مناسب و ابعاد عکس‌های خود در Instagram تماشا کنید. چندین عکس بگیرید و آن عکسی که بهتر است را ویرایش و فیلتر کنید. هنگامی‌که عکس را به Instagram ارسال می‌کنید، بسیاری از مردم هر بار توصیه می‌کنند که از همان فیلتر استفاده کنند زیرا باعث ایجاد حس همگانی می‌شود. اگر عکس‌های شما دارای مناظر متمایز باشد، سعی کنید از فیلتری استفاده کنید که کنتراست را در رنگ‌ها افزایش می‌دهد. اگر عکس‌های شما دارای نشانه‌های مشخص‌شده یا ساختمان‌ها باشند، از فیلتری استفاده کنید که شدت رنگ‌های گرم را افزایش می‌دهد – مناظر شهری می‌تواند ازلحاظ رنگ‌بندی پرهزینه‌تر باشد، بنابراین این فیلترها می‌توانند عکس‌های هیجان‌انگیزتری ایجاد کنند. برای بار دیگر می‌گوییم که وبلاگ‌ها و سایت‌های بسیاری برای اینکه بدانید کدام فیلتر و رنگ‌بندی بهتر است موجود است پس فقط لازم است در گوگل سرچ کنید.

تأثیرگذارنده‌ها (افراد محبوب)

استفاده از افراد محبوب بخش مهمی از استراتژی بازاریابی Instagram است. تأثیرگذارنده‌ها به نام تجاری‌تان احساسات طبیعی بیشتری می‌بخشند. به‌جای تلاش برای رسیدن به افراد با تبلیغات استاندارد، استفاده از تأثیرگذاران باعث می‌شود که نام تجاری شما شخصی‌تر شود. این موضوع مهم است، زیرا تبلیغات در Instagram به‌خوبی کار نمی‌کند چراکه Instagram جایی است که مردم اغلب اقدام به جلوگیری از تبلیغات می‌کنند، بنابراین هنگامی‌که آن‌ها ظاهر می‌شوند، با آن‌ها ارتباط برقرار نمی‌کنند. استفاده از تأثیرگذارنده‌ها نیز یک لایه‌ای از علاقه را به وجود می‌آورد که در Instagram اغلب شخصیت‌های آرمانی هستند که پیروانشان می‌خواهند از آن‌ها تقلید کنند. اگر می‌توانید از این افراد استفاده کنید هزاران نفر را به‌راحتی ترغیب خواهید کرد که به حرف شما گوش فرا دهند و کارهایتان را دنبال کنند. مردم با نوشته‌های افراد محبوبشان تعاملات بیشتری دارند.

استفاده از این افراد چقدر خرج در بردارد؟

افراد محبوب بر اساس میزان پیروانی که دارند، نرخ‌های مختلفی را اتخاذ می‌کنند. برنامه‌ای به نام Tribe وجود دارد که اشخاص محبوب و بانفوذ را با برندهایی که از آن‌ها استفاده می‌کنند، متصل می‌کند. توصیه ما استفاده از تعداد بیشتری از این افراد با پیروان حدود ۵ الی ۲۰ هزار است تا کسانیکه دنبال کنندگان بیشتری دارند. این احتمالا استراتژی بازاریابی اینستاگرام را موفقیت‌آمیزتر می‌کند، زیرا تعامل با پست در ارتباط با افرادی است که آن‌ها را می‌بینند. اگر شما برای تبلیغ محصولات خود به دنبال Kim Kardashian هستید، تعداد زیادی از این پیروان به‌احتمال‌زیاد برای نام تجاری شما نامناسب خواهند بود و شما پول خود را صرف تلاش برای رسیدن به آن‌ها خواهید کرد.

پلتفرم‌های پرداختی

Instagram، درست مانند فیس‌بوک، به شما اجازه می‌دهد که برای حمایت از پست‌هایتان پول پرداخت کنید. این امر در استراتژی بازاریابی Instagram شما ارزشمند است اگر می‌خواهید مواجهه با پست‌های خود را افزایش دهید، زیرا پست‌های دارای اسپانسر در Instagram 58 برابر بیشتر از پست‌های حمایت‌شده در فیس‌بوک اشتراک تولید می‌کنند.

توانایی‌های هدفمند

با اجازه دسترسی به کاربران فیس‌بوک، فیس‌بوک عملا متعلق به اینستاگرام گشته است. فیس‌بوک احتمالا یکی از پیشرفته‌ترین الگوریتم‌های هدفمندسازی جمعیت شناختی در جهان است که به شما امکان می‌دهد تا کاربران را بر اساس سن، جنسیت، مکان، منافع، رفتارها و ارتباطات مورد هدف قرار دهید. اگر شما هرگونه تبلیغات فیس‌بوک را انجام داده‌اید، می‌توانید مخاطبان سفارشی موجود خود را از فیس‌بوک به‌حساب Instagram خود منتقل کنید و مخاطبان بیشتری را بر اساس اطلاعات قبلا جمع‌آوری‌شده ایجاد کنید. این به این معنی است که اگر شما آدرس ایمیل مشتریان قبلی را جمع‌آوری کرده‌اید و می‌خواهید آن‌ها را هدف قرار دهید و افرادی مثل آن‌ها را دوست داشته باشید، می‌توانید باهدف پیشرفته فیس‌بوک به این موضوع دست پیدا کنید. شما می‌توانید آدرس‌های ایمیل افرادی که نماینده گروه موردنظر شما هستند را وارد کنید و سیستم فیس‌بوک می‌تواند به افرادی با سن مشابه، همان جنس، محل سکونت و علائق و رفتارهای مشابه اشاره کند.

گزارش و اندازه‌گیری تأثیر بر تجارت شما

گزارش در یک پلتفرم پرداخت‌شده بسیار آسان است – شما فقط از این پلتفرم استفاده می‌کنید و شما به گزارش‌هایی که در آن قرار دارد با قرار دادن آگهی‌ها دسترسی دارید. فیس‌بوک با سازوکار تبلیغاتی و هدف قرار دادن آن در گزارش ساخته‌شده است. اگر می‌خواهید بر روی ردیابی رشد بنیادین خود تمرکز کنید، می‌توانید از ابزارهای ردیابی برای قرار دادن لینک Trackable در نمایه Instagram خود استفاده کنید. تعداد زیادی پست در مورد نحوه انجام این کار وجود دارد. هنگامی‌که ردیابی راه‌اندازی می‌شود، می‌توانید پیشرفت خود را به‌صورت روزانه یا هفتگی از نظر تعداد پست‌های دریافت شده، تعداد نظرات و تعداد نام تجاری که در محتوای تولیدشده توسط کاربر دریافت می‌کنید، پیگیری کنید. ابزارهایی که پیشنهاد می‌کنیم برای پیگیری این معیارها استفاده کنید ابزارهایی مانند Iconosquare، Simply Measured یا Sprout Social هستند. این موارد سعی شده در صفحه اینستاگرام کی سفر رعایت شود؛ کی سفر ارئه دهنده‌ی خدماتی مثل تور لحظه آخری ، بلیط هواپیما ، تور ارزان ، تور داخلی، تور خارجی و هتل های داخلی و خارجی است از جمله هتل های داخلی می‌توان به هتل ارزان تهران ، هتل ارزان در اصفهان ، هتل ارزان شیراز ، هتل ارزان گرگان ، هتل ارزان قشم و … اشاره کرد.

 

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *