خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / معرفی ۲۵ مقصد ارزان قیمت خارجی برای سفر با تورهای لحظه آخری کی سفر

معرفی ۲۵ مقصد ارزان قیمت خارجی برای سفر با تورهای لحظه آخری کی سفر

جاهای فراوانی در سرتاسر دنیا وجود دارد که به راحتی میتوانید با روزی یک دلار از آفریقا تا آسیا سفری سبک داشته و غذاهای بینظیر و فرهنگ های شگفت انگیزی را تجربه کنید. با همان قیمت یک تخت خواب در هتل آیکیه میتوانید دو هفته در مالاوی اسکی روی آب انجام دهید یا در برخی از بلندترین کوههای نپال گردش کنید.

برای انبوه تجربه ی سفرهای سبک بجای اشیای بی ارزش آماده شوید و هر گوشه از دنیا را بدون خرج هزینه ی بالا کشف کنید. با این نوشته از مجله گردشگری کی سفر همراه شوید تا ۲۵ مقصد ارزان قیمت خارجی را معرفی کنیم. کی سفر مرجع خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی و داخلی با بهترین قیمت می باشد. در کی سفر می توانید بهترین قیمت بلیط هواپیما تهران تفلیس ،  قیمت بلیط هواپیما تهران یزد، قیمت بلیط هواپیما تهران تبریز، و.. می باشد. ما در کی سفر همه چیز را برای داشتن یک سفر اقتصادی برایتان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

مقصدهای شگفت انگیز و ارزان قیمت در سرتاسر دنیا

تایلند

بله درست خوانده اید. اگرچه تایلند دیگر از یک کشور ناشناخته و دورافتاده به کشوری پر از تفریحگاه های عمومی (کابوس واقعی کسی که قصد سفری سبک دارد) تبدیل شده هنوز فرصتهای زیادی برای لذت بردن از زیبایی و فرهنگ تایلند بدون تعداد زیاد گردشگران و نوشیدنیهای گران قیمت وجود دارد.

بهترین راه خوشگذرانی با هزینه ی مناسب در تایلند رفتن به مناطق شمالی و داخلی یعنی هرجای دور از ساحل آن هم با تور لحظه آخری تایلند است. در اینجا مسافران میتوانند با روزی چند دلار همچنان از بیشه های استوایی و مناظر بی نظیر و نفس گیر لذت ببرند. اگر به زندگی با دیگران علاقه دارید اتاق های خوابگاهی حدود ۳ دلار قیمت دارند و پولداران با کمی قیمت بالاتر از ۵ دلار میتوانند از تخت و حمام خصوصی استفاده کنند و لذت ببرند. قیمت غذاهای تایلندی هم به همان اندازه ارزان میباشد: پاد تایلندی درست کنار خیابان میتواند غذای سیرکننده و فراموش نشدنی ای را به قیمت یک دلار به شما ارائه دهد.

تایلند

اگر پرواز با هواپیما به بانکوک ممکن است خرج بالایی داشته باشد چند ساعت در شهر دور بزنید و با قطار به خارج از شهر بروید. قیمت یک بلیط ۱۰-۲۰ دلار میشود. به این شکل میتوانید با روزی چند دلار سفری به سبک به جاهای دیگر تایلند داشته باشید.

آلبانی

آیا خواستار تماشای مناظر و معماری و فرهنگ زیبای مدیترانه ای بدون قیمتهای بالای ایتالیا یا یونان هستید؟ آلبانی با همان سواحل و شهرها و موزه های زیبا و بخش کوچکی از قیمت یونان و ایتالیا جایگزین بسیار خوبی است. اگرچه آلبانی در مقایسه با جاهای دیگر دنیا گران میباشد ولی جای بسیار خوبیست برای کشف اروپا و مدیترانه بدون خرج هزینه هایی که در کشورهای دیگر خرج میکنید.

نیکاراگوئه

اگرچه کاستا ریکا بیشتر مورد علاقه ی گردشگران انگلیسی زبان هست ولی محبوبیت اینجا بعنوان یک محل گردشگری و محل اقامت بازنشستگان شدیدا باعث افزایش قیمتها گردیده است. نیکاراگوئه بپون قیمتهای سنگین و با جذابیتهای فراوان آمریکای لاتین میتواند جایگزین بسیار خوبی برای کسانی باشد که بدنبال سفری سبک و راحت هستند.

نیکاراگوئه

حتی توریستی ترین شهر ها برای یک اتاق خوابگاهی شبی ۱۰ دلار میگیرند و هر شهر کوچکتر و دورافتاده تر هتلهای شبانه روزی فراوانی با قیمتهای ارزان قیمت تر دارد. غذاهای رایج آمریکای جنوبی در هر وعده چند دلار میشود و نیکاراگوئه را به یکی از بهترین راههای کشف زیبایی آمریکای مرکزی با بودجه ای اندک تبدیل میکند.

کلمبیا

بهترین توصیه ای که بخاطر یک سفر سبک میتوانم به شما بکنم این است : جایی بروید که آمریکا اخیرا هشدار سفر به آنجا را داده است. اگرچه ممکن است در چنین حالتی کمی در خطر باشید ولی اگر عقل خود را به کار ببرید و عاقلانه سفر کنید میتوانید به راحتی و بدون دیدن گردشگری سفری سبک و راحت داشته باشید. کلمبیا جایی بود که من این درس را آموختم و آنجا همچنان بهشتی برای سفر با بودجه ی کم میباشد. اگرچه کشور در مقایسه با دهه ی ۸۰ امنتر است بیشتر آمریکاییها باور دارند که کلمبیا همچنان توسط مواد فروشان و اعضای سابق مافیا اداره میشود.

از این فرصت استفاده کنید و اغلب به مسافرت بروید: به راحتی میتوانید اتاقی را در هتلی در قلب کارتاگنا آن هم به قیمت شبی کمتر از ۱۰ دلار پیدا کنید. کرایه ی یک ننو در ساحل کاراییب در پلایا بلانکا تنها شبی ۳ دلار در می آید و با یک بلیط دوسره میتوانید با قیمت ۱۰ دلار با قایق به جای دیگری بروید. اینجا غذا کمی گرانتر است ولی اگر قصد دارید بیشتر غذاهایتان را از فروشنده های خیابانی بخرید آنگاه میتوانید با چند دلار برای هر غذا خودتان را سیر کنید.

نپال

آیا جدا برای رفتن به یک مسافرت سبک آماده اید؟ میتوانید با بودجه ی کم در نپال زندگی کنید: این کشور دارای برخی از بلندترین قله های جهان و هزاران مایل خط کوهنوردی پر از مناظر کوهستانی و اسکی های تمام نشدنی است. بهتر از همه این مسیرهای کوهنوردی پر از مهمانسراها و معابد و خانه هایی هست که امکان اقامت و دید و غذاهای ارزان و همه ی چیزهای موردنیاز یک سفر عالی را فراهم می آورند. کاتماندو که شهر اصلی نپال میباشد دومین ارزانترین هتل را در دنیا دارد. اینجا میتوانید شبی تنها با ۲ دلار اقامت کنید.

مالاوی

آفریقا چیزهای زیادی برای مسافرانی دارد که با بودجه ی کم سفر میکنند. اگرچه قیمت پرواز به آفریقا ممکن است شما را منصرف کند سفر در مالاوی بسیار ارزان میباشد. بدلیل اقتصاد فقیر کشور و فقدان صنعت گردشگری میتوانید به راحتی با خرج کمتر از ۲۰ دلار در روز کار خود را راه بیندازدید.

سفر در کشور از سفر به خود کشور ارزانتر میباشد و این هزینه ها به این معنیست که با اتوبوسهای شلوغ و تخت خوابهای بالای کامیونها و تاکسیها یک ماجرا را تجربه میکنید. براحتی میتوانید در اکثر جاهای کشور جای خواب به قیمت کمتر از ۲ دلار پیدا کنید و اگر غذای محلی بخورید قیمت ۱ دلار میتوانید پرداخت کنید. تفریح هم در مالاوی ارزان میباشد. تنها با چند دلار میتوانید همان اسکی روی آبی را انجام دهید که در جاهای دیگر توریستی دنیا معادل درآمد یک هفته ی شما میباشد.

ترکیه

سفرهای ارزان قیمت به آسیای جنوبی شرقی محدود نمیشود. برای تماشای آمیزش شرق و غرب به ترکیه بروید. بهترین قیمت تور ترکیه ارزان را می توانید در کی سفر بررسی کنید. اینجا میتوانید با روزی کمتر از ۴۰ دلار سفری ارزان به اطراف کشور داشته باشید. قیمت اتاق در یک هتل خوابگاهی در استامبول از ۵ دلار شروع میشود و سبک آشپزی ترکیه غذاهای سنتی و ارزان فراوانی دارد که با چند دلار در هر وعده میتواند به شما احساس سیری ببخشد.

غذا خریدن از دستفروشهای خیابانی یکی از بهترین راههای کم کردن هزینه است و بازارهای ترکیه جای بسیار خوبی برای پیدا کردن غذا با قیمت کمتر از ۵ دلار میباشد. هزینه ی حمل و نقل هم بالا نیست. پرواز با هواپیما به استانبول گران نیست. اتوبوسهای داخل کشور ارزانتر نیز میباشند. هزینه ی سفر هر نفر در یک اتوبوس لوکس ۲۰ دلار میباشد.

ویتنام

ویتنام جان میدهد برای مسافرتهای ارزان آن هم نه بخاطر قیمتها. منظر و فعالیتها و چیزهای زیادی در ویتنام هستند که یا رایگان میباشند و یا با چند دلار میتوان از آنها استفاده کرد. یک هتل خوابگاهی با قیمت شبی کمتر از ۳ دلار هم پیدا میشود. در این هتلها اغلب صبحانه هم سرو میشود. دو وعده غذای دیگر در روز هزینه ی کمتری دارد: دستفروشهای خیابانی و رستورانهای ارزان ویتنام این امکان را برای شما فراهم میاورد تا برخی از بهترین غذاهای محلی را با قیمتی کمتر از ۲ دلار در هر وعده امتحان کنید.

ویتنام

بولیوی

سفر به آمریکای جنوبی دیگر مثل قبل ارزان نیست ولی هنوز هم جاهایی وجود دارد که مسافران با بودجه ی کم میتوانند با چند دلار در روز به آنجا مسافرت کنند. بولیوی یکی از بهترین جاهای زیبای آمریکای جنوبی و مقاصد شگفت انگیز در دسترس مسافرانی هست که پول کمی برای مسافرت دارند. اینجا میتوانید جاهای ساده ای با قیمت شبی ۵ دلار پیدا کنید. غذاهای پر برنج و حبوبات هم هر وعده فقط چند دلار قیمت دارند.

نیوزلند

آیا میخواهید گروهی با بودجه ی کم به مسافرت بروید؟ پس بهترین مقصد برای چنین مسافرتی نیوزلند میباشد. بهترین و ارزانترین راه برای دیدن این کشور خرید و فروش یک ون اردویی هست. چراکه گازوئیل ارزانست و میتوانید چندین زمین اردوی رایگان یا ارزان قیمت پیدا کنید که در هر دو جزیره برای سرنشنینان ونهای اردویی درست شده اند.

اگر نمیخواهید پول خود را با خریدن ون سرمایه گذاری کنید براحتی میتوانید با ۱۰۰ دلار در روز یکی را کرایه کنید. بصورت گروهی شبی سهم هر نفر ۱۵-۲۵ دلار میشود که این قیمت بدی برای اسکان روز و هزینه های مسافرتی نیست. بهترین انتخاب از میان غذاهای سرراهی میوه ها و سبزیجات محلی و یا پیدا کردن ایستگاه کنار جاده ای و خوردن غذا میباشد. در هر صورت براحتی میتوانید با یک بودجه ی کم در نیوزلند مسافرت کنید.

استونی

تجربه ی سفر اسکاندیناویایی ممکن است از توان بودجه ی شما خارج باشد ولی همچنان میتوانید ترکیبی از تاثیر اسکاندیناویایی و روسی و اروپایی را در استونی تجربه کنید. هزینه ی هتلی در تالین شبی کمتر از ۱۰ دلار در بهترین جای شهر قدمی میباشد. این شهر رستورانهای زیادی دارد که غذاهای بهتر و بزرگتری با قیمتی کمتر از قیمت غذاهای فست فود عرضه میکنند.

تانزانیا

تانزانیا رویای کسی است که عاشق گشتن در بیرون است. اگر قصد دارید جدا با بودجه ی کم مسافرت کنید بدانید که کل کشور تانزانیا چیزهای زیادی میتواند به شما بدهد آن هم بدون لطمه زدن به بودجه ی شما. براحتی میتوانید غذاهای محلی را در کنار خیابان میل کنید و تنها حدود ۱ دلار برای بهترین غذایی که تا به حال خورده اید بپردازید. بسته به میزان لوکس بودن جایی که میخواهید انتخاب کنید میتوانید جاهای زیادی برای ماندن پیدا کنید که از ۴ دلار شروع میشود و تا ۱۰ دلار ادامه دارد. مهمتر از همه اینکه هزینه ی یک ویزا فقط ۵۰ دلار میباشد. پس قبل از اینکه به این کشور برسید بیشتر بودجه تان را خرج نمی کنید.

اتیوپی

با روزی کمتر از ۱۵ دلار در روز میتوانید در اتیوپی سفر کنید بدون اینکه زیباییها و شگفتیهای کشور را از دست دهید. قیمت غذاهای طبیعی و سیرکننده در یک رستوران محلی حدود ۱ دلار میباشد ولی مسافرانی که دوست دارند از دستفروشهای کنار خیابان غذا بخرند با قیمت ۵۰ سنت هم میتوانند غذا پیدا کنند. متوانید با اتوبوس از شهری به شهری دیگر مسافرت کنید. کرایه اتوبوس برای هر ساعت ۱ دلار است. مسافران میتوانند کمی سختی و ناراحتی را تحمل کنند و جایی برای ماندن با قیمت ۳ دلار در شب پیدا کنند و بیشتر پول را برای کشف سایر زیباییها و فرهنگ خوشامدگوی اتیوپی نگهدارید.

کمبوجیه

کمبوجیه برای کسانی که پول کمی برای سفر دارند مثل بهشت می ماند و این سرزمین انگار برای مسافرت خلق شده است. این امر بیشتر بخاطر حمل ونقل عمومی غیرقابل اعتماد و قدیمی و اغلب درب و داغون میباشد. اینجا کشور زیباییست که میتوان با میانگین پول تو جیبی یک بچه ی ۸ ساله برای چند هفته اقامت کرد.

آیا زیبایی انگر وات را به یاد می آورید؟ به راحتی میتوانید در سیم ریپ نزدیکترین شهر به انگر وات یک جای خواب با قیمت ۳ دلار پیدا کنید. اگه دوست دارید سر کیسه را تا ۱۰ دلار شل کنید آنگاه میتوانید یک اتاق خصوصی برای خودتان کرایه کنید. اگر واقعا بودجه ی خیلی کمی دارید بازهم اشکالی ندارد: کمبوجیه خانه ی ارزانترین هتلها در کل دنیاست. جایی که میتوانید با ۱ دلار جایی برای خوابیدن کرایه کنید. در هر وعده یک غذا با اندازه های بزرگ چند دلار میشود و خیابانها پر از دستفروشهایی هست که تازه ترین غذاها را تنها با چند سنت میفروشند. اگر دلتان سواحل زیبا و جاهای عجیب و غریب آن هم به قیمت روزی چند دلار میخواهد پس کمبوجیه بهترین جا برای کشف و مسافرت هست.

گرجستان

شاید گرجستان کشف نشده ترین کشور اروپای شرقی هست به راحتی می توانید قیمت تور گرجستان را در کی سفر بررسی کنید. در چنین حالتی این کشور بهترین نقطه ی وصل برای مسافرانی هست که میخواهند با بودجه ی کم به کشف یک کشور جدید بپردازند. این کشور بطرز باورنکردنی ای در میان گردشگران انگلیسی زبان  محبوبیت دارد و تلاش میکند تا صنعت گردشگری اش را تقویت کند. نتیجه آن است که قیمتها بطرزدیوانه کننده ای ارزان هستند و بدین شکل در دهه ی بعد این کشور به پاتوق مسافران و گردشگران تبدیل خواهد شد.

اگر اکنون به آنجا سفر کنید هنوز هم میتوانید از فعالیتهای رایگان گردشگری و امکانات سکونتی ارزان استفاده کنید: میتوانید با شبی ۷ دلار یک اتاق خصوصی در تفلیس کرایه کنید و اگر میخواهید از دستفروشهای خیابانی غذاهای سبکتر بخرید میتوانید اتاقهای ازرانتری کرایه کنید.

جزیره تیمور شرقی

جزیره ی تیمور شرقی نیز یک کشور آسیای جنوب شرقی هست. ولی فرهنگ و جو این کشور از فرهنگ و جو کشورهایی همچون تایلند و اندونزی متفاوت است. این جزیره بدلیل تاریخ اش تحت تاثیر کشور پرتقال میباشد ولی اگر همیشه میخواستید به کشور پرتقال بروید ولی از پس هزینه ها برنمی آمدید این جزیره جایگزین بسیار خوبی میتواند باشد.

به راحتی و با هزینه ی خیلی کم میتوانید با اتوبوس در کشور سفر کنید. میانگین قیمت هر ساعت مسافرت حدود ۲ دلار هست. اقامتگاههای این کشور ارزان نیستند ولی میتوان هتلهای خوابگاه مانند با قیمت کمتر از شبی ۱۵ دلار پیدا کرد. ارزان ترین و خوشمزه ترین بخش این جزیره غذاهای آن است: دستفروشهای خیابانی همه جا هستند و میتوان با ۳ دلار غذای لذیذ خیابانی خرید.

کانادا

اگرچه رفتن به ونکوور هزینه ی زیادی دارد ولی جاهای دیگر کانادا به اندازه ی کشورهای ارزان دیگر هزینه بر می دارد. شهر مونترال برای مسافرت با بودجه ی کم بسیار مناسب است و قیمت اتاقهای هتلهای خوابگاهی از شبی ۱۵ دلار شروع میشود. کارهای زیادی را میتوان بدون دادن هیچ پولی انجام داد و اگر مایلید خرید کنید ساندویچ ژله ای و میوه بخرید معمولا میتوانید روزی ۱۵ دلار برای غذا خرج کنید.

کانادا

کوبا

اگرچه رفتن به کوبا ممکن است از لحاظ عرف بد جلوه کند ولی آنهایی که میتوانند به این کشور بروند میتوانند از کشوری پر از رنگها و فرهنگ جذاب آنجا و حق بودن در اینجا لذت ببرند. بهترین راه لذت بردن از شهر مسافرت با اتوبوس هست: غذاها ارزان هستند و اتوبوسها قدیمی و پر از خاطره میباشند. هزینه ی هتلی در هاوانا شبی حدود ۱۰ دلار هست و هر وعده غذا در اینجا چند دلار میشود.

دیبوچی

یکی از بهترین چیزهای رفتن به دیبوچی برگشتن به خانه و تماشای تلاش دوستان برای پنهان کردن گیجی شان از شنیدن نام کشوری که تا حالا به گوششان نرسیده است. ناشناخته بودن این کشور باعث پایین ماندن قیمتها میشود: هزینه های مسافرت در این کشور به ارزانی هزینه های مسافرت در آفریقا نمیرسد ولی همچنان یک جای بسیار عالی برای سفر با بودجه ی کم میباشد. سفر به اینجا خیلی وقت شما را نمیگیرد؛ کل مساحت این کشور به اندازه ی مساحت ورمانت میباشد.

قیمت هتلها ممکن است کمی بالا باشد- شبی حدود ۲۰ دلار- ولی میتوانید برای رسیدن به یک قیمت مناسب چانه بزنید. غذا ارزان و فراوان است. یک غذا در اندازه ی بزرگ در رستوران حدود ۵ دلار میشود.

فیلیپین

در فیلیپین مسافران میتوانند با شبی ۸ دلار اتاق کرایه کنند و برای هر وعده غذا در رستوران یا فروشنده ی خیابانی ۲ تا ۳ دلار بپردازند. اگرچه این کشور به اندازه ی تایلند محبوبیت ندارد صنعت گردشگری کشور اخیرا پیشرفت زیادی داشته و این هم بدلیل شگفتیهای طبیعی باورنکردنی اینجا میباشد. بعلاوه جذابیتهای زیادی در این کشور وجود دارد که دوست داران هوای آزاد و هیجان خواهان را به خود جذب میکند. آیا از مناظر گوناگون و باورنکردنی آن چیزی به شما گفتم؟

اندونزی

برخی از جاهای اندونزی دست نیافتنی به نظر میرسند؛ حق با شماست. ماندن در اتاقی با موج سواران همانجا ممکن است گران و توریستی بنظر برسد. از جمعیت اصلی بالی دور شوید و به جزیره ی لامبوک بروید. این جزیره بدون رقابت با جمعیت گردشگران چیزهای زیادی را برای مسافران به ارمغان می آورد.

اگر دلتان واقعا ماجراجویی میخواهد و حوس گردش در اندوزی کرده اید سعی کنید جزیره ای را انتخاب کنید که حتی المکان از اوبود دور باشد. اینجا میتوانید یک شام با قیمت ۲ دلار بخرید و اسنکهای خوش مزه و خوردنی را از دستفروشها به نصف آن قیمت بخرید.  کرایه ی اتاق چند نفره ممکن است فقط چند دلار باشد ولی اگر یک جای خصوصی در بهشت اندونزی میخواهید قیمت آن فقط شبی ۱۰ دلار میشود.

ارمنستان

ارمنستان جایی عالی برای مسافرت هست؛ تقریبا هر شهری هتلی دارد که هزینه ی هر شب فقط چند دلار هست. قیمت حمل و نقل عمومی بین شهرها خیلی ارزان میباشد. مسافران به راحتی میتوانند بیرون غذا بخورند و برای هر وعده فقط ۴ دلار بپردازند. میتوانید در روز با ۱۵ دلار به پایتخت این کشور بروید و براحتی زیبایی ارمنستان را بدون برخورد با سیل گردشگران تماشا کنید.

میانمار

میانمار اغلب در فهرست کشورهای آسیای جنوب شرقی فراموش میشود و به همین دلیل است که باید به آنجا بروید. اینجا یک کشور دور افتاده هست و جاهای کشف نشده ی آن به این معنیست که میتوان جاهای ارزانی برای ماندن پیدا کنید و کارهای زیادی را با قیمت پایین انجام دهید. میانمار همه ی جاذبه های تایلند را دارد ولی اینبار نمیشود توریستی را در اینجا دید. براحتی میتوانید شبی کمتر از ۱۰ دلار برای یک اتاق ساده در هر جای کشور حتی در شهرهای بزرگ بپردازید. دکه های غذافروشی را پیدا کنید و برای خریدن غذا به خیابان بروید. به این شکل میتوانید غذاهای لذیذ و حتی غذاهای دریایی را با چند دلار بخرید.

هند

اگر از مسافرانی هستید که به گردشگری علاقه دارید پس بدون اینکه دوش بگیرید و در آرامش باشید هندوستان بهشت مسافرت میباشد. اگرچه هتلهای زیادی در حد استانداردهای خارجی در این کشور وجود دارد اگر دوست دارید در شرایط ابتدائی اقامت کنید براحتی میتوانید در هتلهایی اتاقهایی با شبی یک یا دو دلار کرایه کنید. ولی هرچه که در خرج آسایش شخصی پس انداز کردید را باید خرج خوراک بکنید. غذاهای هندی بسیار خوشمزه و ارزان قیمت میباشند. میتوانید فقط با چند دلار غذاهای کاملی را در رستورانهای هندی بخورید؛ در حالی که میتوانید غذاهای سبکتری را از خیابان به قیمت چند سنت بخرید. کل اقتصاد هندوستان بر اساس سیستم معادله ی کالا به کالا کار میکند. بنابراین اگر میخواهید معامله بکنید هندوستان پتانسیل بسیار بالایی برای لذت بردن از مسافرت با بودجه ی کم میباشد.

مراکش

مسافرت در مراکش بهترین راه برای کشف کشور میباشد. غذا بطرز باورنکردنی ای ارزان میباشد و اگر بیشتر غذاهای خود را از دستفروشهای خیابانی و دکه های بازارها میخرید میتوانید با خرج ۱۳ دلار در روز مثل یک شاهزاده زندگی کنید.

تشنه اید؟ قیمت آب پرتقال تازه گرفته شده و چای تازه دم کشیده تنها چند سنت هست. براحتی میتوانید با شبی ۵ دلار در مراکش هتل پیدا کنید با حساب سردستی حمل و نقل عمومی با امنیت میتوانید با پرداخت چند دلار با اتوبوس یا تاکسی هرجا که میخواهید بروید.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *