خانه / تازه های صنعت هوایی و گردشگری / معرفی بهترین مراکز خرید هند هنگام سفر با تورهای هند ویژه شما!

معرفی بهترین مراکز خرید هند هنگام سفر با تورهای هند ویژه شما!

دهلی به خاطر مراکز خریدش هم محبوبیت دارد و این‌ها در تمام طول سال شلوغ هستند. اولویت اول مسافران هنگام سفر با تور لحظه آخری هند این شهر می‌باشد. بهترین دیدنی‌های و کارهایی که می‌توانید در سفر به هند انجام دهید را در سایت TripAdvisor مشاهده کنید. این شهر برای گردشگران و خود مردمان دهلی، گزینه‌های زیادی برای خرید دارد. بازارهای محلی و مراکز خرید، همه‌ی چیزهای موردنیاز ازجمله لباس، پاپوش، زیورآلات، لوازم‌خانگی، دکوری، صنایع‌دستی، وسایل چرمی و چیزهای دیگر را در اختیار مردم می‌گذارند. بیایید نگاهی به پربازدید ترین مراکز خرید شهر بیندازیم.

کنات پلیس

شلوغ‌ترین مرکز خرید دهلی، کُنات پلیس است که با ظاهر سفیدرنگش، عالی به نظر می‌رسد. در آنجا مغازه‌هایی از تمام برندها خواهید دید که بافاصله‌ی چند قدم از یکدیگر قرار دارند. مغازه‌ها و نمایشگاه‌های کُنات پلیس سازماندهی خوبی دارند و طیف گسترده‌ای از پارچه‌های درجه‌یک، جواهرات، کتاب‌های هندی، صنایع‌دستی، وسایل برقی و چیزهای دیگر دارند. علاوه بر مغازه و فروشگاه، چندین هتل، رستوران، کافه و ساختمان چندمنظوره دارد. به نظر می‌رسد اینجا بهترین مکان برای پیدا کردن چیزهای درجه‌یکی است که نیاز دارید.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: کُنات پلیس، دهلی‌نو، هند

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه راجیو چوک)

چیزهایی که می‌توان خرید: لباس، جواهرات، کتاب، صنایع‌دستی هندی، وسایل برقی و چیزهای دیگر

زمان‌بندی: تا آخر شب باز است

بازار پالیکا

این مرکز خرید در مرکز کُنات پلیس واقع‌شده و سیستم خنک‌کننده‌ی سراسری دارد. مردم دهلی و گردشگرانی که از مناطق دیگر هندوستان برای دیدن دهلی می‌آیند، از اینجا لباس، عطر، زیورآلات، پاپوش، وسایل برقی، سی دی و محصولات دیگر می‌خرند. باید توانایی چانه زدن را داشته باشید تا محصولات را با قیمت منطقی بخرید. دسترسی به این مرکز با همه‌ی وسایل نقلیه‌ی عمومی مانند اتوبوس، تاکسی، اتومبیل و مترو امکان‌پذیر است.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: کُنات پلیس، دهلی‌نو، هند

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه راجیو چوک)

چیزهایی که می‌توان خرید: لباس، عطروادکلن، زیورآلات، پاپوش، وسایل برقی، سی دی

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۷ غروب (همه‌ی روزهای هفته) بجز یکشنبه

بیشتر بخوانید: صفحه تور کیش از مشهد و تور کیش از تهران را در وب‌سایت کی سفر مشاهده کنید!

بازار پالیکا

جانپث

جانپث یک بازار محلی محبوب در دهلی است که چیزهای زیادی دارد. مردم با هر سن و سلیقه‌ای می‌توانند چیزی از بازار جانپث برای خود بردارند. مغازه‌های جانپث کالاهایی از تبت و همه‌ی بخش‌های هندوستان دارند. اینجا جای خوبی برای خریدن سوغاتی و چیزهای مفید دیگر است. اگر می‌خواهید محصولات را به قیمت پایین بخرید، باید چانه زدن را بلد باشید. ازآنجایی‌که این بازار همیشه شلوغ است، باید مراقب جیب، کیف‌دستی و کیف پول تان باشید.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: جانپث، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه جانپث)

چیزهایی که می‌توان خرید: لباس‌های سنتی و غربی، زیورآلات، پاپوش، وسایل آنتیک، صنایع‌دستی، تابلوی نقاشی، وسایل چرمی، زیورآلات ارزان و غیره.

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۹ شب (دوشنبه تا شنبه)، ۱۱ صبح تا ۸ شب (یکشنبه‌ها)

بازار ساروجینی

بازار ساروجینی لباس‌های مد روز را به قیمت کم می‌فروشد. از رخت و لباس تا ظروف آشپزخانه، زیورآلات و وسایل خانگی، در اینجا همه‌چیز هست. اگر می‌خواهید جدیدترین چیزها را بخرید، بازار ساروجینی را انتخاب کنید؛ اما باید توانایی چانه زدن را داشته باشید تا محصولتان را به قیمت پایین بخرید. نوجوانان و افرادی که به مد روز علاقه دارند، عاشق خرید از این بازار هستند.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: ساروجینی ناگار، نزدیک دیلی هات، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه اینا)

چیزهایی که می‌توان خرید: لباس، زیورآلات، وسایل خانگی، ظروف آشپزخانه، محصولات برقی

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۹ شب (همه روز هفته)، غیر از دوشنبه

بازار ساروجینی

بازار لاج پت ناگار

بازار لاج پت ناگار به خاطر لباس‌های رسمی و غیررسمی‌اش محبوبیت دارد. محبوبیت آن همچنین به این دلیل است که قیمت پوشاک مناسب است بخصوص لباس‌های هندی سنتی مانند ساری و شلوار کَمیز. بعلاوه، می‌توانید پاپوش، زیورآلات، کیف‌های باکیفیت را از بازار لاج پَت ناگار بخرید. دختران و پسرانی که اهل مد و فشن هستند می‌توانند وسایلشان را از این مرکز خرید بخرند. همچنین می‌توانند اسباب و اثاثیه‌ی منزل را از مغازه‌های بازار لاج پَت تهیه کنند.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: لاج پت ناگار، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه لاج پت ناگار)

چیزهایی که می‌توان خرید: پوشاک، زیورآلات، پاپوش، کیف، لوازم و اثاثیه‌ی منزل

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۹ شب (همه‌ی روزهای هفته) غیر از دوشنبه

بازار کارول باغ

یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید، کارول باغ است. محبوبیت این بازار به این دلیل است چه لباس‌های جذابی برای عروس و پوشاک سنتی هندی دارد. بعلاوه، لوازم‌آرایش، کتاب، کفش، ابزار و لوازم برقی چیزهایی هستند که می‌توانید از این بازار تهیه کنید. در اطراف کارول باغ، جاهای معروفی مثل جاده‌ی اجمل خان (به خاطر غذاهای آماده‌ی ارزانش معروف است)، غفار (که به دلیل کالاهای وارداتی اش شهرت دارد)، جاده‌ی آریو ساماج (برای گرفتن کتاب‌های دست‌دوم به آنجا می‌روند) و خیابان بانک (به خاطر طلاهایش معروف است) وجود دارد:

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: باغ کارول، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه مارول باغ)

چیزهایی که می‌توان خرید: پوشاک عروس‌، لوازم‌آرایشی بهداشتی، کتاب، کفش، ابزار و لوازم برقی

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۸ شب (همه‌ی روزهای هفته) غیر از دوشنبه

خان مارکت

خان مارکت یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید در دهلی است. این بازار، طراحی یو شکل ویژه‌ای دارد و دارای کتاب‌فروشی، فروشگاه‌های برندهای مختلف لباس، بوتیک و مغازه‌های وسایل شیک زندگی است. همچنین این بازار به خاطر غذاها، کافه‌ها و رستوران‌هایش هم محبوب است.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: جاده‌ی هومانیون، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه خان مارکت)

چیزهایی که می‌توان خرید: پوشاک، کتاب، وسایل زندگی، غذا

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۱۱ شب (همه‌ی روزهای هفته) بجز یکشنبه

دیلی هات

دیلی هات یک مرکز خرید رنگارنگ است که صنایع‌دستی و بافتنی‌های روستاهای هندوستان را به نمایش می‌گذارد؛ بنابراین به آن دیلی هات گفته می‌شود زیرا چیدمان آن به همان شیوه‌ای است که بازارهای روستایی هند برگزار می‌شود. در آنجا احساس می‌کنید در روستاهای هند هستید زیرا مغازه‌ها شبیه کلبه‌های کاه‌گلی هستند. علاوه بر خریدن ظروف سفال، طلا، ساری و تابلوهای نقاشی می‌توانید غذاهای لذیذ و معطری که در مغازه‌های آنجا سرو می‌شود را بچشید.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: سیری آروبیندو مارگ، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه اینا)

چیزهایی که می‌توان خرید: طلا جواهرات، تابلوی نقاشی، پارچه، ساری، ظروف سفالی، لوازم منزل و چیزهای دیگر

زمان‌بندی: ۱۱ صبح تا ۹ شب (همه‌ی روزهای هفته)

دیلی هات

چاندنی چوک

چاندنی چوک یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید در دهلی است. اگرچه مسیرهای مارپیچی این منطقه، درهم‌برهم و فشرده هستند اما باز هم مردم برای خریدن چیزهای ارزان به اینجا می‌آیند و لِنگاس عروس، کیف‌های تزیینی، طلا جواهرات نه‌چندان گران‌قیمت، ابریشم لباس‌های نخی را از اینجا تهیه می‌کنند. همچنین مردم می‌توانند از بازار چاندنی چوک کتاب و لوازم برقی هم بخرند. با امتحان کردن غذاهای سنتی که در راسته‌ی مغازه‌های خوراکی سرو می‌شوند، حس چشایی تان را ارضا کنید.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: چاندنی چوک، دهلی قدیم، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه چاندنی چوک)

چیزهایی که می‌توان خرید: لِنگاس عروس، کیف‌های تزیینی، طلا جواهرات نه‌چندان گران‌قیمت، ابریشم، لباس‌های نخی، کتاب و لوازم برقی

زمان‌بندی: همه‌ی روزهای هفته غیر از یکشنبه

گریتر کیلاش

بازار گریتر کیلاش از دو بخش بلوک M و بلوک N تشکیل‌شده است. این بازار به دلیل داشتن دکان‌های محلی، مغازه‌های مربوط به لوازم‌خانگی، لوازم‌آرایشی، نمایشگاه‌ها و غذاهای آماده همیشه شلوغ هستند. بهترین لباس‌های سنتی و معمولی، طلا جواهرات و پاپوش‌ها را می‌توانید از این بازار تهیه کنید. اینجا جای خوبی برای گشت‌وگذار است چون تعداد زیادی میخانه، رستوران عالی و کلوپ شبانه دارد.

چیزهایی که باید بدانید:

مکان: بلوک M و بلوک N، گریتر کیلاش، دهلی‌نو، هندوستان

نحوه‌ی دسترسی: مترو (ایستگاه هاوز خاس)

چیزهایی که می‌توان خرید: لباس‌های رسمی و معمولی، لوازم‌آرایشی بهداشتی، طلا جواهرات، وسایل زندگی و پاپوش

زمان‌بندی: ۱۰ صبح تا ۹ شب (همه‌ی روزهای هفته) غیر از سه‌شنبه

درباره بهاری

بیشتر بخوانید

سایت های کاریابی کانادا

سایت­ های تخصصی یافتن شغل در کانادا کاریابی در کانادا ، اگر منابع درستی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *