خانه / توسعه کسب و کار / برند و برندسازی / بیزینس کارت حرفه‎ای و کارت ویزیت شخصی خود را بسازید

بیزینس کارت حرفه‎ای و کارت ویزیت شخصی خود را بسازید

کارت ویزیتبیزینس کارت حرفه‎ای و کارت ویزیت شخصی در کمک به ایجاد نام تجاری شما مؤثر هست، به‌طوری‌که آژانس شما راحت‌تر قابل‌شناسایی باشد. با ترکیب شعار تبلیغاتی و آرم رسمی خود در بیزینس کارت، برند و نام تجاری خود را تقویت می‌کنید. همیشه طراحی‌ای را انتخاب کنید که با لوگو، پالت رنگی و فونت مناسب به‌صورت کلی و مؤثر نام برند شما را بیان کند. این بیزینس کارت شما و تلاش کاری‌تان را به اشتراک می‌گذارد و به مردم کمک می‌کند تا به‌راحتی شما را ببینند.

ایجاد تأثیر پایدار در بازاریابی گردشگری توسط یک کارت ویزیت حرفه‌ای

بیزینس کارتوجود ظاهر کوچک بیزینس کارت در بازاریابی گردشگری، تأثیر زیادی بر موفقیت کسب‌وکار شما دارد و تصورتان را در ذهن مشتریانتان تثبیت می‌کند. درحالی‌که بسیاری از حرفه‌ای‌ها در تجارت گردشگری از استفاده و داشتن کارت‌های بازاریابی در تجارتشان چشم‌پوشی می‌کنند، این قطعه کاغذی کوچک می‌تواند کارهای شگفت‌انگیزی در کسب‌وکارتان انجام دهد. این نخستین فرصت شما برای تأثیر مثبت و قوی بر روی مشتریانتان است و اغلب اولین دستاوردی است که آن‌ها از شما دریافت می‌کنند.

همین الان کارت تجاری‌ خود را بسازید

کارت‌ تجاری در کنار سربرگ رسمی و کاور شبکه‎های اجتماعی ، چهره ‌ی خاصی به کسب‌وکار و تجارتتان می‌بخشد. هنگامی‌که با یک مشتری آینده‌نگر ملاقات می‌کنید، دادن کارت تجاری‌ به آن‌ها باعث ایجاد یک پیش‌زمینه از تجارت شما در ذهنشان خواهد شد. در حال حاضر ممکن است بسته‌های مسافرتی را نادیده بگیرند، اما روزی که به فکر یک سفر هیجان‌انگیز می‌افتند، آن‌ها سریعاً کارت‌های تجاری شما را بیرون می‌آورند و راهی برای تماس با شما پیدا می‌کنند.

هشت نکته برای طراحی کارت ویزیت خاص و بیزینس کارت حرفه‎ای

  1. اجتناب از اطلاعات اضافی
  2. لوگوی مسافرت فراموش نشود.
  3. یاد آوری پایه
  4. رنگ پایه را روشن در نظر بگیرید.
  5. از سایز استاندارد”۲*”۵ استفاده کنید.
  6. استفاده از تصاویر پر طراوت
  7. انتخاب فونت درست
  8. سرمایه گذاری در کیفیت پرینت و چاپ کارت ویزیت و بیزینس کارت

بیزینس کارت به سفرهای کاری کوچک مشروعیت و اعتبار می‌بخشد

بیزینس کارتمهم نیست که شما یک کارمند صنایع‌دستی هستید و یا برای یک آژانس مسافرتی کار می‌کنید، مردم تمایل ندارند تا تعطیلات باارزش خود را با شما سپری کنند تا زمانی که احساس کنند که می‌توانند به شما در تضمین بهترین معاملات برای سفرهای خود اعتماد کنند. بیشتر مشتریان در مواجه با ناشناخته‌ها در یک چهارچوب رفتار می‌کنند.

هنگامی‌که مشتریان در آژانس‌های مسافرتی قرار می‌گیرند که نام‌های شناخته‌شده و یا شهرت طولانی مدت ندارند به‌راحتی به خود اجازه می‌دهند که از روی ظواهر قضاوتشان کنند. طراحی با دقت کارت‌ کسب‌و‌کار به حامیان شما می‌فهماند که همکاری با شما عاقلانه است و قابل‌اطمینان بودن شما به‌راحتی در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد. حتی با داشتن لینکدین، وب‌سایت، گوگل، توییتر و فیس‌بوک بازهم تمام مشتریان انتظار کارت کسب‌و‌کار دارند. همچنین کارت‎های کسب‎و‎کار نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن و اهمیت شما به مشتریانتان است.

بیزینس کارت و یا کارت ویزیت‎ یک ابزار مؤثر بازاریابی مستقیم است

کارت ویزیتدرحالی‌که رسانه‌ها پیشرفت کرده‌اند، موتورهای جستجو بهینه‌سازی شده‌اند و بازاریابی ایمیلی در جذب چشم‌اندازها و منافع مؤثر است، اما هیچ‌کدام به اندازه یک جلسه نزدیک که با دست دادن و تبادل بیزینس کارت‌ها و کارت‎های ویزیت همراه است تأثیر ندارند. شما می‌توانید به‌عنوان یک حامی احتمالی در مکان‌های غیرمنتظره و با کارت‌های کسب‌وکار خود حضور پیدا کنید و همیشه مطمئن شوید که شما هرگز فرصت برای ایجاد یک ارتباط کاری ارزشمند را از دست نمی‌دهید. ازآنجایی‌که کارت‌های کسب‌وکار به‌آسانی قابل‌حمل و ارائه هستند و همچنین ارزان، هیچ بهانه‌ای برای استفاده نکردن از آن‌ها وجود ندارد. کارت‌های تجاری شما برای بیان این است که “من می‌دانم. من انجام می‌دهم، من به این کار تعلق دارم و شما باید من را برای انجام این کار در نظر بگیرید.”.

کارت‌ ویزیت خلاقانه به اشتراک گذاشته می‌شود

بیزینس کارتبیزینس کارت‎های خلاق و جذاب مانند توییتر هستند؛ آن‌ها دائما به اشتراک گذاشته می‌شوند (در این مورد به‌صورت دستی منتقل می‌شوند). هنگامی‌که شما به یک مشتری یک‌کارت ویزیت می‌دهید تمام اطلاعات مربوط و نام تجاری کسب‌وکار خود را نزد آن‌ها حتی پس از ترک خود باقی می‌گذارید. علاوه بر این، اگر شما یک کارت تجاری فوق‌العاده خلاق را با چشم‌انداز خوب به مشتری بدهید، احتمالاً با میل و رقبت آن را به دیگران نشان می‌دهد، به‌این‌ترتیب به‌آسانی برند خود را به جلو برانید.

نمونه کارت ویزیت خلاقانه

کارت ویزیتیکی از راه‌های طراحی کارت کسب‌و‌کار مسافرتی منحصربه‌فرد، این است که از برش لیزری استفاده کنید یا از برش‌ها و اشکال‌های غیرمعمول استفاده کنید: کارت‌هایی که بتوانند با تا شدن به چیز‌های دیگر تبدیل شوند، کارت‌هایی شبیه هواپیما یا کیف ، کارت‌هایی که از خطوط مستطیلی معمولی به سمت شکل‌های خلاقانه‌تر سمت‌و‌سو پیدا کنند و … . ایده دیگر این است که از کارت‌ها بتوان به‌عنوان یک وسیله‌ی جانبی استفاده کرد شاید به‌عنوان یک جاکلیدی یا هر چیز دیگری که به مردم در تعطیلات کمک می‌کند.  طرح کارت ویزیت باید بگونه‎ای باشد که پیام کسب‎وکار شما را انتقال دهد.

این شاید بزرگ‌ترین مزیت کارت‌های کسب‌وکار باشد. فناوری ممکن است در این دوران همه‌جا باشد اما به‌هیچ‌وجه بدون مشکل نیست. کارت‌های کسب‌وکار همیشه ازلحاظ فیزیکی در دسترس هستند، حتی در مناطقی که مستعد خاموش شدن اینترنت و جزء مناطق محروم هستند. مهم نیست که کجا قرار دارید، مهم نیست که آیا شما به ابزارها‌ی ارتباطی دسترسی دارید یا نه، کارت کسب‌وکار شما همیشه برای شما کار می‌کند.

درباره سعید سویزی

مدیر محتوای وبسایت آکادمی فرانگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *