خانه / توسعه کسب و کار / برند و برندسازی / عکس کاور حرفه‎ای برای آژانس مسافرتی

عکس کاور حرفه‎ای برای آژانس مسافرتی

در مقاله حاضر، سعی به معرفی و تشریح نکاتی مهم و ضروری برای انتخاب و طراحی کاور شبکه اجتماعی آژانس مسافرتی که معمولاً کمتر مورد توجه قرار می‎گیرد، شده است.

کاور شبکه اجتماعی خود را به بیلبورد شخصی تبدیل کنید.

عکس کاورتبلیغات در هدرهای شبکه‎های اجتماعی یکی از روش‌های محتاطانه‌تر است که اجازه می‌دهد برند شما از هدرهای صفحات رسانه‌های اجتماعی خودتان آشکارتر باشد. هدرهای رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند به‌عنوان بیلبوردهای شخصی‌تان تفسیر شود. اگر یک هدیه قریب‌الوقوع، یک رویداد در آینده، سفر تبلیغاتی و گردشگری، تخفیف در هتل‌ها و فعالیت‌های تور و یا یک سرمایه‌گذاری جدید که مخاطبان شما می‌خواهند بدانند را دارید، عکس‌های کاور خود را اغلب در کانال‌های مختلف تغییر دهید تا آخرین پیشنهاد‌ها را منعکس کنید.

با کاورهای رسانه‌های اجتماعی خود افراد را مجبور به عمل کنید.

عکس کاورکاور شبکه‎های اجتماعی شما یک راه عالی است برای اینکه بازدیدکنندگان را مجبور به انجام اقدامات و تحقق آرمان‌های سفرتان کنید. به‌عنوان‌مثال، عکس کاور شرکت مسافرتی “Travelocity” از تصاویر مسافرتی الهام‌بخش، همراه با تعداد زیادی از CTA (Call To Action) است.

یک نقطه قوت و ضعف از مقصد را در چشم‌انداز ذکر کنید.

کاور شبکه اجتماعیعکاسی از غذاهای عجیب‌وغریب می‌تواند یک شخص را خسته کند، تصاویر جذاب از مقصدهای دور، مجذوب و عجیب‌وغریب می‌تواند احساس سرگردانی در چشم‌اندازتان را تحریک کند. یک عکس جالب و عجیب‌وغریب، این است که باعث می‎شود یک برند مسافرتی که در حال سرمایه‌گذاری بر روی یک تصویر است، ماندگار شود. مهم‌ترین چیز این است که تصویر کاورتان پیامی کامل که شما در تلاش برای انتقال آن به مخاطبان خود هستید را به مشتریانتان بدهد.

عکس کاور را شخصی کنید.

تصویر کاورهیچ‌چیز برای تأیید اعتبار شما بهتر از یک پیام شخصی که بر روی عکس کاور شما ثبت‌شده است و به‌طور مستقیم در مورد چشم‌اندازهای شما صحبت می‌کند و مانند صدای جایگزین شما عمل می‌کند، نیست. کاورهای شبکه‎های اجتماعی حتی می‎توانند بهتر از بیزینس کارت، کارت ویزیت و سربرگ رسمی پیام شخصی شما را منتقل کنند. اجازه دهید مشتریان بدانند که شما یک نام تجاری مسافرتی هستید که واقعاً در مورد ارائه یک تعطیلات عالی برای مشتریان خود مشغول به کار هستید و هر کاری می‌کنید که به آن‌ها تعطیلاتی به شیرینی و طول یک زندگی بدهید.

یک کولاژ بسازید

کولاژاگر شرکت مسافرتی شما گشت‌وگذار را در بیش از یک کشور یا مقصد ارائه دهد، طراحی یک کولاژ عکس با استفاده از تصاویر جذاب از این مکان‌ها به شما کمک کند.

DesignMantic برای نجات شما است.

همانند هر مشاور و راهنمای آژانس‌های مسافرتی باید بدانید که در سال‌های اخیر رقابت در صنعت گردشگری به‌منظور ماندن در بازی و حذف نشدن از گردونه رقابت شدت گرفته است. هنگامی‌که صحبت از مهم‌ترین المان تجاری برای کسب‌وکارتان به میان می‌آید، DesignMantic به آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌ها بسته کامل برند تجاری برای تعیین کلی راهبرد بازاریابی‌شان با استفاده از ابزارهای قابل‌دسترس با هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه ارائه و پیشنهاد می‌دهد. از طراحی لوگو سفر، سربرگ‌ و کارت‎ گرفته تا کاور‌های رسانه‌های اجتماعی و پاکت‌های تجاری، DesignMantic تمام ابزار و ملزومات موردنیاز برند تجاری‌تان را فراهم می‌کند. ازآنجاکه طراحی کلیه عناصر برندتان را در پلت فرمی مشابه انجام می‌دهید، شما می‌توانید مطمئن باشید که یکپارچگی و موقعیتی عالی که هر آژانس مسافرتی به آن‌ها نیاز دارد را دریافت می‌کنید.

درباره سعید سویزی

مدیر محتوای وبسایت آکادمی فرانگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *