خانه / سیستم‎های رزرواسیون / آموزش آمادئوس / نکات آموزشی / نکات آموزشی آمادئوس – درس‎نامه اول

نکات آموزشی آمادئوس – درس‎نامه اول

سیستم آمادئوس

معرفی راهکار Amadeus Ticket Changer

راهکار ATC ابزاری قدرتمند جهت مکانیزه کردن عملیات تعویض بلیط الکترونیک (Reissue) و محاسبه استرداد بلیط الکترونیک (Refund) مطابق با قوانین و رویه های شرکت های هواپیمایی می باشد.

تمامی محاسبات بر اساس قوانین یاتا و بصورت تضمین شده انجام می‎گردد. این راهکار ساده و آسان تاثیر چشمگیری بر کاهش زمان عملیات صدور مجدد بلیط و استرداد داشته و همچنین از صدور جریمه‎های احتمالی شرکت‎های هواپیمایی بدلیل خطاهای انسانی جلوگیری می‎کند.

به منظور مشاهده لیست شرکت‎های هواپیمایی که استفاده از این محصول را تایید می‎کنند، می‎توانید از دستور FQNATC/CXR در سیستم آمادئوس استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

تغییر رمز ساین در سیستم آمادئوس

  1. در صفحه Log in روي گزينه Forgot your password كليک و سپس روي گزينه Next كليك نماييد.
  2. رمز جديد خود را (۷ کاراکتر، ترکیب حرف و عدد) وارد نموده و در قسمت Confirm new password مجدد تکرار کرده و بر روی گزینه Reset password کلیک نمایید.
  3. در آخر رمز جدید خود را از طریق لینک ارسالی به ایمیل‎تان تایید نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

نحوه استفاده از (Amadeus Service Hub (ASH

در حال حاضر ASH جايگزين Amadeus e-Support Centre شده است و بعنوان پشتيبان ٢٤ ساعته آنلاين سیستم آمادئوس قابل دسترسی می‎باشد.

با استفاده از این راهکار می‎توانید علاوه بر خدمات پشتیبانی آنلاین مانند یافتن راه حلی برای پیغام‎های خطای سیستمی و جستجوی تمامی دستورات کاربردی موجود در سیستم به کلیه مطالب آموزشی از جمله جزوات آموزشی و بروشورها دسترسی داشته باشید.

جهت استفاده از ASH بر روي گزينه Service Hub در سيستم Amadeus Selling Platform Connect كليك نماييد و يا می‎توانید بطور مستقیم از طريق آدرس https://servicehub.amadeus.com وارد شويد، سپس با وارد نمودن مشخصات فردی و رمز عبورساين خود ثبت نام نمايید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

درباره سعید سویزی

مدیر محتوای وبسایت آکادمی فرانگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *