خانه / سیستم‎های رزرواسیون / آموزش گابریل / نکات آموزشی / نکات آموزشی گابریل – درس‌نامه ۱

نکات آموزشی گابریل – درس‌نامه ۱

نکات آموزشی گابریل
نکات آموزشی گابریل

کوئیک نوت ۱:

مبنای محاسبه هزینه‌های تغییر تاریخ، NOSHOW و مابه‌التفاوت نرخ در بلیت‌های ارزی بر اساس BSR روز می‌باشد.

 

کوئیک نوت ۲:

صدور بلیت‌های تخفیف‌دار در کلاس پروازی “O” برای خانواده معزز شهدا، جانبازان، خانواده جانبازان ۷۰% و معلولان بهزیستی تخصیص داده‌شده که صدور این بلیت‌ها از طریق سامانه بلیت الکترونیکی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (EBOOKING.IRANAIR.COM) قابل‌اجرا خواهد بود.

 

کوئیک نوت ۳:

در شبکه پروازی “ایران ایر” درصورتی‌که برای یک مسافر دو طغری بلیت در یک پرواز صادر گردد (DUPLICATE)، استرداد بلیت دوم بدون دریافت هزینه بلامانع می‌باشد.

 

کوئیک نوت ۴:

صدور بلیت Infant و Child در شبکه پروازی “هما” بدین ترتیب است که سن مسافر در زمان شروع مسافرت، ملاک تعیین نرخ بلیت در رفت‌وبرگشت است.

 

کوئیک نوت ۵:

صدور بلیت Infant و Child در پروازهای نماد مشترک “هما” بدین‌صورت است که اگر مسافر قبل از اتمام سفر از INF به CHD تبدیل شود، در زمان صدور بلیت، مبنای CHD برای تمامی مسافرت با تخصیص صندلی برای کلیه مسیرهای پروازی خواهد بود.

 

کوئیک نوت ۶:

هرگونه تغییر برنامه پروازی در شبکه پروازی داخلی و بین‌المللی “هما” که در سیستم رزرواسیون به‌صورت “UN”، “TK” باشد که توسط “هما” انجام گردیده (تأخیر، تعجیل و یا کنسلی پرواز) در صورت درخواست مسافر تغییر تاریخ پرواز بدون هزینه در همان کلاس پروازی مجاز می‌باشد.

 

کوئیک نوت ۷:

هرگونه تغییر برنامه پروازی در شبکه پروازی داخلی و بین‌المللی “هما” که در سیستم رزرواسیون به‌صورت “UN”، “TK” باشد که توسط “هما” انجام گردیده (تأخیر، تعجیل و یا کنسلی پرواز):

  • در صورت درخواست مسافر استرداد این بلیت‌ها قبل از شروع مسافرت (بلیت استفاده‌نشده) بدون کسر هیچ‌گونه هزینه‌ای بلامانع است.
  • استرداد کوپن برگشت (بعد از شروع مسافرت) بر مبنای ½ RT کلاس پروازی استفاده‌شده و مالیات‌های مربوطه محاسبه و کسر می‌شود و مابقی بلیت استرداد می‌گردد.

 

کوئیک نوت ۸:

بلیت‌های صادره در مسیر پروازی آلمان بر روی شبکه پروازی “هما” و نماد مشترک “هما” به ازای هر کوپن پروازی مجاز به استفاده از یک کوپن قطار داخل آلمان می‌باشند.

 

کوئیک نوت ۹:

صدور بلیت OPEN (در مسیر رفت و یا برگشت) در کلیه کلاس‌های پروازی بر روی پروازهای نماد مشترک “هما” مجاز نمی‌باشد.

 

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

نکات آموزشی گابریل

نکات آموزشی گابریل – درس‌نامه ۱۷

کوئیک نوت ۱۴۵: دستور FSN: با استفاده از این دستور توضیحات مربوط به دستورات نرخ گیری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *