خانه / سیستم‎های رزرواسیون / آموزش گابریل / نکات آموزشی گابریل – درس‌نامه ۵

نکات آموزشی گابریل – درس‌نامه ۵

نکات آموزشی گابریل

کوئیک نوت ۳۷:

کلیه شرایط نرخی بلیت‌های صادره با نرخ‌های IATA و EXCURSION بر اساس مقررات PTF جاری “هما” می‌باشد. (Rebooking,Refund,No-Show)

 

کوئیک نوت ۳۸:

در پروازهای داخلی و بین‌المللی “هما” چنانچه به هنگام پرواز به علت مشکلات پزشکی از پرواز مسافر ممانعت به عمل آید و بلیت ممهور به مهر خدمات فرودگاهی گردد، تغییر تاریخ و استرداد بلیت بدون هزینه می‌باشد و شامل هزینه No-Show  نمی‌گردد.

 

کوئیک نوت ۳۹:

ثبت شماره تلفن ثابت و همراه در مبدأ و خصوصاً مقصد و همچنین آدرس ایمیل مسافر در رزرواسیون الزامی می‌باشد تا مسئولین اجرایی “هما” مواردی از قبیل ابطال پرواز و تغییرات احتمالی را در اسرع وقت به اطلاع مسافران محترم برسانند.

 

کوئیک نوت ۴۰:

در شبکه پروازی “هما” مسیرهای پروازی که دارای ادامه مسیر با سایر خطوط می‌باشد ، مجاز به استفاده از کوپن قطار داخل آلمان نمی‌باشد.

 

کوئیک نوت ۴۱:

کوپن‌های پروازی “هما” باید به ترتیب استفاده شود در غیر این صورت غیرقابل استرداد می‌باشد.

 

کوئیک نوت ۴۲:

در پروازهای نماد مشترک “هما” امکان تصحیح اسم وجود ندارد و باید بلیت VOID گردد یا با هزینه مربوطه استرداد شود و بلیت با PNR جدید صادر شود.

 

کوئیک نوت ۴۳:

بلیت‌های نماد مشترک “هما” می‌باید در هنگام تعویض بلیت یا صدور پس از دریافت “RECORD LOCATOR”  ، REISSUE یا ISSUE گردد.

 

کوئیک نوت ۴۴:

در زمان تغییر مسیر ، چنانچه نرخ خام مسیر جدید (FARE) کمتر از نرخ خام مسیر بلیت اولیه (FARE) باشد ،تعویض بلیت پس از تغییر کلاس پروازی به کلاس بالاتر و رسیدن به نرخ معادل و یا بیشتر از نرخ بلیت ، امکان‌پذیر می‌باشد.

 

کوئیک نوت ۴۵:

صدور بلیت بر روی استاک “هما” با نرخ‌های IATA,EXCURSION و Carrier Fare ایرلاین‌های دیگر ، می‌باید با تائید واحد محاسبه نرخ انجام گردد.

درباره مهدی حبیب زاده

بیشتر بخوانید

نکات آموزشی گابریل

نکات آموزشی گابریل – درس‌نامه ۱۷

کوئیک نوت ۱۴۵: دستور FSN: با استفاده از این دستور توضیحات مربوط به دستورات نرخ گیری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *